Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

oyazcım tebrik ederim canım ne güzel hebr bu allahım bt
n herkese versin inşallah bu ay çok sevindim senin adınada cnm darısı bütün isteyen annelerin başına inşallah

dilerim allah herkese nasip etsin
bizde 8 ay boyunca uğraşmıştık az önce hastaneden geldim
zaten akşam test yapmıştım ama yinede bi gidelim dedik duramadık
sonuç : pozitif
kese tabiki görünmüyor şimdilik 6 haftadan küçüktür dedi doktor
dualarım sizinle
dilerim allah hepinize bu duyguları yaşatsın
ve bizlerede sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin hayırlısıyla
ümitsiz olmayın ben zaman zaman ümitsiz olmuştum
ama bu 2 ay hiç düşünmemeye hata erteledik demeye başlamıştım
allah en hayırlısını verir inşallah
no stres yes bebek

maşallah topiğimizde bayağı hamiş var hepinize tbrk ederim kıslar Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bizlerede göstersin inşlh

kızlar maşalah maşallah...!

topiğimizin hamişleri artıyor çok şükür....!

inş. geriye kalan bütün arkadaşlarımızda çift çizgiyi görürler.

maşallah gerçekte çok güzel haberler aldık sağlıklı sihhatli kucağınıza almayı nasip etsin allah .ve olmayanlarada nasip etsin inşallah :)))

kızlar hastanede acilde kan testi yaptırdım.hcg 118.19 çıktı.varmış bişeyler yani.bugün hamile haberleri bayağ artmış.sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız inşallah.allahım isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah.

Bütün anne adayı arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ediyorum inşallah hayırlı evlatlar olurlarda annelerini üzmezler kuzucuklar. sıra banada gelmek üzere dayanamayıp test aldım bakim yarın yapcan bakalım artık hayırlsı güya bende zamanımı bekliycektim ama eczanede buldum kendimi ..... Ay çok sevindim doğrusu hamile olan arkadaşlara paylaşımız yazılardan ibaret ama yaşadığınız mutluluğu bende kendi içimde içtenlikle hissediyorum dualarınızı eksik etmeyin...

Tebrik ederim canım allah sağlıkla kucağına almayıda göstersin

Canım o kadar mutlu oldum ki anlatamam. Eşime çığlık atarak söyledim. Oyaz hamileymişşşşş diye. O da tanımıyor ama benim burada sabah-akşam vakit geçirdiğimi biliyor. Canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın. Bu arada içime nedense kızın olacak gibi doğuyor. Hadi hayırlısı. :)

Canım tebrik ederim. Harika haberler veriyorsunuz. Maşallah nazar değmesin topiğimize. Hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah. Sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmeniz duasıyla...

Kasım Ayı için Dua Listesi
1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
4. endlesslove - 4 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
5. OBMAR - 4 Kasım- Gelecek ay görecek inşallah!

6. winx perisi - 6 Kasım - Çift Çizgi Yok ama Adetini Bekliyor.
7. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
8. mevr - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

9. serap bilbey - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
10. senemcim - 7 Kasım - Perşembe Dr'a gidince kesinleşecek.
11. hstc - 8 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
12. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
13. nurun - 9 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

14. orlistat - 9 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
15. melisa87 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
16. teacher 60 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!

17. asyabebek - 10 Kasım
18. ayaznaz - 12 Kasım
17. sudecan - 12 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
19. Oyaz_08 - 12 Kasım
20. ozlemk - 12 Kasım
21. balkopuknurs - 12 Kasım
22. minikyaramaz - 13 Kasım
23. AskAsk - 13 Kasım
24. gamzemir - 15 Kasım
25. DELISI - 15 Kasım
26. _ebru32 - 15 Kasım
27. siyah-düş - 15 Kasım
28. exporter - 16 Kasım
29. zehra_2509 - 16 Kasım
30. SevdeBilge - 17 Kasım
31. bananickkalmamis - 17 Kasım
32. Muhsana - 17 Kasım
33. Ak_kap - 17 Kasım
34. elfy - 17 Kasım
35. beteray - 17 Kasım
36. gamzelim.66 - 20 Kasım
37. miray_80 - 22 Kasım
38. love_honey - 24 Kasım
39. sirine - 24 Kasım
40. aysag - 25 Kasım
41. melisax - 26 Kasım
42. naciye00 - 26 Kasım
43. aysglbrkn - 27 Kasım
44. JELLYMELLY - 27 Kasım
45. landarch - 30 Kasım
46. brsnugur - 30 Kasım
47. kadergonul - 1 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

Ya Rabbim Sana hamd olsun. Bu ay hamile kalan arkadaşlarımıza bu mutluluğu yaşattığın için Sana şükürler olsun. Onlara sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk ihsan et. Bebeklerini hayırlısıyla kucaklarına almalarını nasip et. Hamd olsun Sana ya Rabb.Şükürlerimizi kabul et. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

Bu arada kızlar, bendeki belirtiler giderek sönmeye başladı. Birkaç defa mide bulantısı olmuştu kısa süreli. Şimdi hiç yok. Kasıklarımda ani hareketlerde gerilme, batma oluyordu, şimdi o da yok. Akıntım da yok. Hiçbir şey yok. Bir tek arasıra bel ağrısı hissediyorum o da yorgunluktan belki de.... Adetim yaklaştıkça normale dönmeye başladım ki normalde benim adetten 1 hafta önce karın ağrılarım başlar. O da yok! niye ben bu kadar iyiyim ki sizce? Çok şükür tabi hasta olmak istemem ama hamile olmak isterim!!!

İçini ferah tut sevdecim...Sen değil miydin " umudumuzu yitirmiycez,sloganımız bu ay olmazsa,bir sonraki ay"diyen...canım..içini rahat tut ve stres yapma..birçoğumuzun stres kaynaklı olduğuna eminim.Doktorum bana öyle söylemişti,herşey beyinde bitiyor..ama hükmetmek zor tabi..elimizden geleni yapmalıyız biraz gayrette biz göstermeliyiz...
Bugün öğleden sonra ben dok.gidiyorum kızlar...Yüce Rabbim hayırlısını versin....Akşama sizlerle paylaşırım...
Sevgi ve selamlarımla....

Canım iyi haberlerini bekliyoruz. İnşallah olması gereken beta Hcg değerleriyle dön evine. :)

Senemcim hala umutluyum çok şükür. Bu ay olmazsa elbette ki öteki aya umudumu korumaya devam edeceğim Allah'ın izniyle. Benim şaşırdığım adetime daha varken belirtilerin çıkması ama adetim yaklaştıkça yok olması... Garip bir durum. Dediğin gibi beyinde bitiyor. Belki çok düşündüğüm için vücudum ne tepki vereceğini şaşırdı. Hayırlısı bakalım...
:80:

Son düzenleme:
günaydın herkeseeee
bütün hamişleri tebrik ediyorummm
inşallah sonuna kadar gider de kucağınıza alırsınız...
çok güzel haberlerrr ya...
insan mutlu oluyor vallaaaa...

Günaydın kızlar
ben gene test yapım akşam kalbim gibi bembeyaz çıktı yaaaa gene olmadı sanırsam gerçi daha çok var ama

günaydın herkeseeee
bütün hamişleri tebrik ediyorummm
inşallah sonuna kadar gider de kucağınıza alırsınız...
çok güzel haberlerrr ya...
insan mutlu oluyor vallaaaa...
Günaydın canım. Evet insanın umudu artıyor valla onları gördükçe. İnşallah bir gün bize de o haberi vermek kısmet olur.

Günaydın kızlar
ben gene test yapım akşam kalbim gibi bembeyaz çıktı yaaaa gene olmadı sanırsam gerçi daha çok var ama

Günaydın canım. Daha erkennnnnn! Ben de seni gördükçe test yapmak istiyorum. Ama dikkat edersen adeti geçmesine rağmen çok geç öğrenenler var. Geç döllenmeden dolayı öyle olabilirmiş. Umudumuzu yitirmeden bekleyeceğiz. Teste şimdiden güvenme. Daha var adet gününe. Ben belirtilerin kaybolmasına sinir oldum. Sende belirtiler ne durumda?

Valla canım o kasığımı oyuyolar gibi ağrm vardı kayboldu gibi ama benim bacaklarım hala çok ağrıyor bide gögüslerim yanlardan ağrımaya başladı ve o gergin koca koca memeler sanki sönüyor ama mavi mavi damarlarım var ay ne bileyim ya :84::84:

günaydın arkadaşlarr,
öncelikle bütün anne adayı arkadaşlarımı tebrik ediyorum inş.sağsalim bebeklerinizi kucaklarınıza alırsınız...inanın çok sevindimmm.
bana gelince kalan son 2 gün giderek heyecanım artıyorrrrr anlatamam yarın gebelik testi alacağım inş.adet olmamda (9 gun eczaneler kapalı sanırım neolurneolmaz) haftasonu yaparım artık testiiiiiiii.
ama ne adet olacakmısım gibi bi belirti nede hamilelik belirtileri yok bende kızlarrrrrrrrrr.
hamile kalan arkadaslardan rica ediyorum ne olur bize belirtilerinizi yazarmısınız çünkü herkesde farklı görülebilir.tşk.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…