Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

Valla canım o kasığımı oyuyolar gibi ağrm vardı kayboldu gibi ama benim bacaklarım hala çok ağrıyor bide gögüslerim yanlardan ağrımaya başladı ve o gergin koca koca memeler sanki sönüyor ama mavi mavi damarlarım var ay ne bileyim ya :84::84:

Göğüslerin şiş olması, hassas olması önemli bir belirtiymiş ki benimkilerde bir değişiklik yok. :26: Şu mu belirti, bu mu belirti derken günler geçiyor zaten. Dikkat edersen adet günlerimiz yaklaştı. :KK70: Bugün ayın 11i ve çok az kaldı inşallah! Allah'ım bize çifte bayramı yaşat lütfennnn.

Göğüslerin şiş olması, hassas olması önemli bir belirtiymiş ki benimkilerde bir değişiklik yok. :26: Şu mu belirti, bu mu belirti derken günler geçiyor zaten. Dikkat edersen adet günlerimiz yaklaştı. :KK70: Bugün ayın 11i ve çok az kaldı inşallah! Allah'ım bize çifte bayramı yaşat lütfennnn.

ne bileyim canım benim kimyasal gebelikteki en belirgin özellik bacak ağrısı idi ölmüştüm bacaklarımın ağrısından şimdide aynısı

@asyabebek hadi hayırlısı... :) Güzel haberlerini bekliyoruz.

@exporter kimyasal gebelik çok zor olsa gerek ama belirtileri benzese bile sonu benzeyecek diye bir kaide yok. İnşallah hamilesindir ve inşallah sağlıkla kucağına alırsın.

Kızlar evet belirtilerden bahsetseniz ne güzel olur. Hamile olanlar adet gününüz gelmeden neler yaşadınız? Hamile olduğunuzu öğrendiğinizde neler değişti, daha değişik belirtiler var mı? Hiç belirtisiz hamile kalan var mı aramızda? :))

Son düzenleme:
kızlar gunaydınnnn
hamıle arkadasları tebrık edıyorum allah kucagınıza almayı nasıp etsın.senemcım senden haber beklıyoruz doktora gıdıcektın bugun hadı hayırlısı.exporter sevdabılde sızde umudınızı yıtırmeyın daha erken 6 gununuz var bende kımyasal gebelık yasadıgımda adete 1 hafta kala yapmıstım hıcbırsey yoktu sonra 2gun kala yapmıstım sılık cızgı cıkmıstı umutlarınızı yıtırmeyın.

buarada hamıle arkadaslar nasıl hamıle kaldınızmı bıraz bahsetsenıze sık ılıskımı yoksa gunasırımı ılıskıden sonra ayaklarınızı havaya falan dıktınızmı bıze tavsıyeler verın kızlarrrr

Gunaydin naciyecim. Insallah hayırlısı bakalım... :)

Kızlar bu arada bir şey duydum. Yabancı bir kadın söylemiş bunu. İdrarınıza çamaşı suyu damlattığınızda rengi koyulaşırsa hamilesiniz. Koyulaşmazsa değilmişsiniz. Bilmiyorum ne kadar doğru ama bu yöntemi test etsek? :KK70: Hamile arkadaşlar yapabilir mi? Rengi koyulaşacak mı? Bir de hamile olmayanlar yapsın, rengi koyulaşmayacak mı? Evde kendi kendimize öğrenmenin metodlarını araştırıyorum da! :KK70:

Kızlar bu arada bir şey duydum. Yabancı bir kadın söylemiş bunu. İdrarınıza çamaşı suyu damlattığınızda rengi koyulaşırsa hamilesiniz. Koyulaşmazsa değilmişsiniz. Bilmiyorum ne kadar doğru ama bu yöntemi test etsek? :KK70: Hamile arkadaşlar yapabilir mi? Rengi koyulaşacak mı? Bir de hamile olmayanlar yapsın, rengi koyulaşmayacak mı? Evde kendi kendimize öğrenmenin metodlarını araştırıyorum da! :KK70:

canım sen yaptınmı ne cıktı?

buarada hamıle arkadaslar nasıl hamıle kaldınızmı bıraz bahsetsenıze sık ılıskımı yoksa gunasırımı ılıskıden sonra ayaklarınızı havaya falan dıktınızmı bıze tavsıyeler verın kızlarrrr

inanmıcaksınız ama hiç bir şey yapmadık :KK31:
hep yapıyorduk yumurtlama takibi,, ayakları havaya kaldır yarım saat :KK1:
bu bize süriz oldu hesapsız yakalamışız
istediğiniz zaman ilişkiye girin derim ben
insan hesap yapınca piskolojisi değişiyo bu hesaplarla spermin kaliteli olduğuna bile şüpe ediyorum valla ben
benim en büyük tavsiyem stres yapmayın ve uğraşacak bişeyler bulun
benim işe girmem çok iyi gelmişti :KK4:

günaydın kızlar nasılsınız maşallah hamişlerimiz çoğalıyor darısı bekleyen isteyen herkese inş

evet canım bende okumuştum biryerde çamaşırsuyu köpürürse sonuç pozitif diye ama hiç denemedim

Ay kafayı yiyecegim bebek diye diye. Allah aratmasın, herkese anneliği tattırsın hayırlısıyla. Şu hafta hayırlısıyla bir geçse de psikolojim normale dönse...:KK9:

canlarımmmm güzel dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekür ediyorum.gelelim o çok merak ettiğimiz belirtilere:
henüz adetimin 21.günüydü.oğlumu öğlen uykusuna yatırmıştım.bende tv seyrederken uyuyakalmışım.sonra birden zilin sesiyle fırladım.ama sağ kasığımda böle keskin ama kısa süren bi ağrı oldu.bıçak saplanması tarzında.allaa allaa dedim oğlumdada hamile kaldığımda ilk bu ağrıyı hissetmiştim.öncelikle bu ağrıyla başladı belirtilerim.sonra birkaç defa daha otururken kalktığımda falan aynı yerde aynı sancıyı hissettim...şüphelenmeye ta o zaman başladım.
sonra arkadaşlar birkaç gün içinde göğsümün uç tarafları acımaya başladı böle dokununca ama.şaşırmıştım çünkü benim göğüslerim hiç ağrımazdı.vede adetime daha 10-12 gün daha vardı.birde arkadaşlar döllenmeden sonra 3-5 gün içinde göğüsler ağrımaya başlarmış.
sonra akşamları çok üşümeye başladım.böle titreme derecesinde.eşim noluyo sana hava güzel.evin içi sıcak.ama elektirikli sobaya yapıştım resmen.hala titriyorum.normal değildi.ve sonradan okudumki buda bir gebelik belirtisiymiş.gündüzleride yüzüm yanıyordu daha çok.
bunların dışında adet günüme birkaç gün hala hafif hafif belim ağrımaya başladı.dün biraz daha şiddetliydi bel ağrım.
ve akıntıya gelince adetime bir hafta kala başladı.ama öle çok çok değildi önceleri.hafif hafif,beyaz renkte bi akıntı.ama birkaç gündür çoğaldı.baya baya ıslatıyo.
birde ben oğlumu emzirmeden ayıralı henüz 6 ay oldu.2 yaşına kadar emzirmiştim.dün göğsümü hafiften sıkınca süt geldi yine.
öle aşırı,sık sık idrara çıkma yok,oğluma hamileliğimdede olmamıştı.mide bulantıları falan içinde zaten çok erken.gerçi iilk gebeliğimde yaşamadım hiç.bakalım bunda nasıl olacak.
aklıma gelenler bukadar.sormak istediğiniz bişey olursa yardımcı olmaya çalışırım kızlar.

geçmezmiş gibi gelen günler geçiyor bi şekilde.
kızlar beni gözünüzün önüne alın.ben oğluma 5 sene sonra tüp bebek yöntemiyle kavuştum.şimdi ise oğlum 2,5 yaşında ve ben kendiliğimden gebe kaldım.sizde yumurta eşinizdede sperm olduktan sonra korkmayın olacaktır.
biz ilk defa bu ay adetim bittikten sonra günaşırı ilişki yaşadık.normalde bende yumurtlama olmuyordu.İşte Allah nasip etcekya eşimle öle kararladık.bu ay sıkı çalıştık yani :KK1: bu ayda benim yumurtlayacağım tutmuş:))
sizlerde işin ucunu sıkı tutun arkadaşlar.olmaz diye düşünmeyin.bol bol çalışmalara devam :KK9:

Son düzenleme:
Canım dediğin gibi günler bir şekilde geçiyor. İnşallah sağ salim bebişini kucağına alırsın. Sağlıklı bir 9 ay geçirirsin inşallah. Rabbim herşeyin hayırlı sonunu göstersin. Niyetlerimiz belli. Allah halimizi biliyor. Rabbim dualarımızı kabul etsin ve bize hayırlı evlatlar lutfetsin. Amin.

canlarımmmm güzel dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekür ediyorum.gelelim o çok merak ettiğimiz belirtilere:
henüz adetimin 21.günüydü.oğlumu öğlen uykusuna yatırmıştım.bende tv seyrederken uyuyakalmışım.sonra birden zilin sesiyle fırladım.ama sağ kasığımda böle keskin ama kısa süren bi ağrı oldu.bıçak saplanması tarzında.allaa allaa dedim oğlumdada hamile kaldığımda ilk bu ağrıyı hissetmiştim.öncelikle bu ağrıyla başladı belirtilerim.sonra birkaç defa daha otururken kalktığımda falan aynı yerde aynı sancıyı hissettim...şüphelenmeye ta o zaman başladım.
sonra arkadaşlar birkaç gün içinde göğsümün uç tarafları acımaya başladı böle dokununca ama.şaşırmıştım çünkü benim göğüslerim hiç ağrımazdı.vede adetime daha 10-12 gün daha vardı.birde arkadaşlar döllenmeden sonra 3-5 gün içinde göğüsler ağrımaya başlarmış.
sonra akşamları çok üşümeye başladım.böle titreme derecesinde.eşim noluyo sana hava güzel.evin içi sıcak.ama elektirikli sobaya yapıştım resmen.hala titriyorum.normal değildi.ve sonradan okudumki buda bir gebelik belirtisiymiş.gündüzleride yüzüm yanıyordu daha çok.
bunların dışında adet günüme birkaç gün hala hafif hafif belim ağrımaya başladı.dün biraz daha şiddetliydi bel ağrım.
ve akıntıya gelince adetime bir hafta kala başladı.ama öle çok çok değildi önceleri.hafif hafif,beyaz renkte bi akıntı.ama birkaç gündür çoğaldı.baya baya ıslatıyo.
birde ben oğlumu emzirmeden ayıralı henüz 6 ay oldu.2 yaşına kadar emzirmiştim.dün göğsümü hafiften sıkınca süt geldi yine.
öle aşırı,sık sık idrara çıkma yok,oğluma hamileliğimdede olmamıştı.mide bulantıları falan içinde zaten çok erken.gerçi iilk gebeliğimde yaşamadım hiç.bakalım bunda nasıl olacak.
aklıma gelenler bukadar.sormak istediğiniz bişey olursa yardımcı olmaya çalışırım kızlar.

canım öncelikle hayırlı olsun tebrik ederim Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin yavrunu,senin belirtilerin bir çoğu bendede var yüzüm yanıyo arasıra kasıklarıma agrı saplanıyo ve dediğin gibi bende üşüyorum normalde özellikle bel kısmım çok üşüyo ve 2 günde ateşim çıktı üşüdüm kemiklerim agrıdı grip oluyomuşum gibi ama grip falan değilmiş olmadım sendede kemik agrısı oluyomuydu acaba?

kızlar hasta oldummmmm:83::83:

Canım geçmiş olsun. Üzülme demem saçma olur, bebek bekleyen birisi için kötü bir durum. :KK50: Ama ben kendimi şöyle teselli ediyorum; bebek sahibi olan herkes istediği ay hamile kalmadı. Kimi aylarca, kimi yıllarca bekledi. Ama sonuçta ya kendiliğinden ya da tedaviyle bebek sahibi oldu büyük bir çoğunluğu. O yüzden içini ferah tutup diğer aylarda umutla beklemek gerek. Ben bu ay hamile kalmazsam gelecek ay her gün ateşimi ölçmeyi düşünüyorum. Gün aşırı yöntemini deniyoruz biz bu ay. 48 saatte bir ilişkiye giriyoruz. Bazen 56 saat filan oluyor. Ama sonuçta 2-3 günde 1 ilişkiye bu ay deniyoruz bakalım. Olmazsa gelecek ay da gün aşırı düşünüyorum çünkü her gün ilişkiye girilirse sperm kalitesi düşüyormuş. Hayırlısı Allah'tan. Biz elimizden geleni yapıp O'na bırakıcaz gerisini...:KK70:

X