Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

kızlar ne mutlu topiğimiz hamişlerle şenleniyopr...:KK9:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Allah sağlıcakla bebişlerinizi almayı nasip erder inş.

darısı bizim başımıza....

sevda bılgecıgım bırara guncellede bakalım kac hamılemız oldu 10 gunde bayagı olduk he ne guzel darısı bızlerın basına yarabbım hakkımızda hayırlısını ver

kızlar ilginize çok teşekkür ederim.tebrik eden arkadaşlara tek tek teşekkürler.allah hepimize nasip etsin.bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız inşllah:nazar::emir_bebek:

Kasım Ayı için Dua Listesi

1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!:KK19::KK52:
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
4. endlesslove - 4 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
5. OBMAR - 4 Kasım- Gelecek ay görecek inşallah!
:KK70:
6. winx perisi - 6 Kasım - Çift Çizgi Yok ama Adetini Bekliyor.
7. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
8. mevr - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

9. serap bilbey - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
10. senemcim - 7 Kasım - Perşembe Dr'a gidince kesinleşecek.
11. hstc - 8 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
12. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
13. nurun - 9 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
14. orlistat - 9 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
15. melisa87 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
16.teacher 60 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:

17. asyabebek - 10 Kasım
18. ayaznaz - 12 Kasım
17. sudecan - 12 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
19. Oyaz_08 - 12 Kasım
20. ozlemk - 12 Kasım
21. balkopuknurs - 12 Kasım
22. minikyaramaz - 13 Kasım
23. AskAsk - 13 Kasım
24. gamzemir - 15 Kasım
25. DELISI - 15 Kasım
26. _ebru32 - 15 Kasım
27. siyah-düş - 15 Kasım
28. exporter - 16 Kasım
29. zehra_2509 - 16 Kasım
30. SevdeBilge - 17 Kasım
31. bananickkalmamis - 17 Kasım
32. Muhsana - 17 Kasım
33. Ak_kap - 17 Kasım
34. elfy - 17 Kasım
35. gamzelim.66 - 20 Kasım
36. miray_80 - 22 Kasım
37. love_honey - 24 Kasım
38. aysag - 25 Kasım
39. melisax - 26 Kasım
40. naciye00 - 26 Kasım
41. aysglbrkn - 27 Kasım
42. JELLYMELLY - 27 Kasım
43. landarch - 30 Kasım
44. brsnugur - 30 Kasım
45. kadergonul - 1 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

17. asyabebek - 10 Kasım
18. ayaznaz - 12 Kasım
19. Oyaz_08 - 12 Kasım
20. ozlemk - 12 Kasım
23. AskAsk - 13 Kasım
24. gamzemir - 15 Kasım
25. DELISI - 15 Kasım
26. _ebru32 - 15 Kasım
27. siyah-düş - 15 Kasım
28. exporter - 16 Kasım
32. Muhsana - 17 Kasım
33. Ak_kap - 17 Kasım
34. elfy - 17 Kasım
36. miray_80 - 22 Kasım
38. aysag - 25 Kasım
39. melisax - 26 Kasım
40. naciye00 - 26 Kasım
41. aysglbrkn - 27 Kasım
43. landarch - 30 Kasım
44. brsnugur - 30 Kasım

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

canım ellerıne saglık

Ayyy inşallah minikyaramaz! İlk başlarda biraz üzülmüştüm. Bu ay çift çizgiyi çok az kişi gördü diye. Ama maşallah berekallah çok iyi gidiyoruz. 10 günde 5 hamiş haberimiz oldu! İnşallah bu ay bu sayı yarı yarıya bile olsa Aralık'ta hepimizin çift çizgi haberini paylaşırız! Umudum her geçen gün o kadar artıyor ki anlatamam. Allah nazarlardan saklasın. Bu mutluluğu hepimize yaşatsın. Hamişlerimize de sağlıklı ve rahat bir 9 ay diliyorum. Hayırlısıyla bebişlerinizi kucaklarınıza alın inşaAllah! :KK70:

Ben de dün çift çizgiyi gördüm arkadaşlar:)4.ayda oldu.Bu benim 2. olacak.Allah herkese çift çizgiyi tez zamanda göstersin...Yarın dr. kontrolüm var bakalım ne olacak....

kızzzlaaaaarrrrrrrrr
ne oldu bilin bakalım
bende dayanamadım ve test yaptım
çift çizgiyi gördümmmmmmm ve hamileyimmmmmmmmmmmmm
o kadar nettiki çizgiler.iyiki de beklememişim cumayı.
idrardan hemen sonra hastaneye koştuk eşimle.kan verdik.ve kan sonucum 676,2....
Allahım hala şoktayım,inanamıyorum.oğluma tedaviyle kavuştum ama bunu Rabbim hediye etti.hiç ümitsiz olmayın lütfen.,birgün elbet sizinde olacak.sabahtan beri sevinçten ağlıyorum.forumu baştan beri takip edenler varsa kendimden bahsetmiştim zaman zaman.ve belirtilerimden.hissetmiştim bebeğimin benimle olduğunu.ve artık eminim.kızlar darısı sizlerin başına.her zaman duacıyım.inş. bizede sağlıkla kucaklamak nasip olur.sonra detaylı bi şekilde tekrar yazarım belirtilerimi...

kızzzlaaaaarrrrrrrrr
ne oldu bilin bakalım
idrardan hemen sonra hastaneye koştuk eşimle.kan verdik.ve kan sonucum 676,2....
Allahım hala şoktayım,inanamıyorum.oğluma tedaviyle kavuştum ama bunu Rabbim hediye etti.hiç ümitsiz olmayın lütfen.,birgün elbet sizinde olacak.sabahtan beri sevinçten ağlıyorum.forumu baştan beri takip edenler varsa kendimden bahsetmiştim zaman zaman.ve belirtilerimden.hissetmiştim bebeğimin benimle olduğunu.ve artık eminim.kızlar darısı sizlerin başına.her zaman duacıyım.inş. bizede sağlıkla kucaklamak nasip olur.sonra detaylı bi şekilde tekrar yazarım belirtilerimi...

cok cok tebrık ederım butun hamıle arkadaslarımızı tebrık edıyorum.allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın.bebısınle bır omur mutluluklar.tez zamanda allah bızlerede nasıp etsın.

kızzzlaaaaarrrrrrrrr
ne oldu bilin bakalım

Canım çok güzel bir haber bu! Maşallah nazar değmesin. Bu ay çok güzel gidiyoruz! Hayırlı olsun Oyaz. Allah hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin. Nasıl sevindim anlatamam. Canım tekrar tekrar tebrik ederim. Dualarımız kabul oluyor. Hamd olsun Rabbim Sana. Ne olur bizim için dua etmeye devam et. Allah'ım Sen nazarlardan koru bizi. Çift çizgiyi görenler çoğalsın inşaAllah. Bu ay bereketli bir ay olsun. Darısı bekleyen herkesin başına. Hayırlısıyla bu ay çok güzel haberler alalım inşaAllah. Rabbim Sen bize yardım et. Sesimizi ancak Sen duyarsın. Bizi bize bırakma. Bize yardım et. Bizim kucağımızı boş bırakma ya Rab. Hamile olan arkadaşlarımızın da hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almalarını nasip et Allah'ım. AMİNNNN!

17. asyabebek - 10 Kasım
18. ayaznaz - 12 Kasım
19. Oyaz_08 - 12 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
20. ozlemk - 12 Kasım
23. AskAsk - 13 Kasım
24. gamzemir - 15 Kasım
25. DELISI - 15 Kasım
26. _ebru32 - 15 Kasım
27. siyah-düş - 15 Kasım
28. exporter - 16 Kasım
32. Muhsana - 17 Kasım
33. Ak_kap - 17 Kasım
34. elfy - 17 Kasım
36. miray_80 - 22 Kasım
38. aysag - 25 Kasım
39. melisax - 26 Kasım
40. naciye00 - 26 Kasım
41. aysglbrkn - 27 Kasım
43. landarch - 30 Kasım
44. brsnugur - 30 Kasım

Kaynak:

cok cok tebrık ederım butun hamıle arkadaslarımızı tebrık edıyorum.allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın.bebısınle bır omur mutluluklar.tez zamanda allah bızlerede nasıp etsın.

teşekür ederim canım benim.inş.tez zamanda sizlerede nasip eder güzel mevlam...

Canım çok güzel bir haber bu! Maşallah nazar değmesin. Bu ay çok güzel gidiyoruz! Hayırlı olsun Oyaz. Allah hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin. Nasıl sevindim anlatamam. Canım tekrar tekrar tebrik ederim. Dualarımız kabul oluyor. Hamd olsun Rabbim Sana. Ne olur bizim için dua etmeye devam et. Allah'ım Sen nazarlardan koru bizi. Çift çizgiyi görenler çoğalsın inşaAllah. Bu ay bereketli bir ay olsun. Darısı bekleyen herkesin başına. Hayırlısıyla bu ay çok güzel haberler alalım inşaAllah. Rabbim Sen bize yardım et. Sesimizi ancak Sen duyarsın. Bizi bize bırakma. Bize yardım et. Bizim kucağımızı boş bırakma ya Rab. Hamile olan arkadaşlarımızın da hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almalarını nasip et Allah'ım. AMİNNNN!

sevdecim senin o pozitifliğinin çok katkısı oldu bize.etmezmiyim sizler için dua.her zaman yanınızdayım inş.sizlerin halinden en çok ben anlarım herhalde.o güzel cümlelerin için çok çok sağol.inş.seninde,diğer bekleyen arkadaşlarımında güzel haberleriyle sevineceğiz.o içten dualarına kocaman bir aminnnnnnnnnnn........

bütün hamile arkadaşları tebrik ediyorum ALLAHIM hepimize nasip etsin inş bu güzel günler hürmetine yüce rabbim dualarımızı kabul etsin amin

X