Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

arkadaslar gunaydın kırmızıları goren arkadaslar uzulmeyin obur aya ınsallah canlarım hakkımızda hayırlısı

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba öncelikle hamile arkadaşları tebrik ederim allah olmayanlarada bu mutluluğu en kısa zamanda tatdırsın inşallah.benim reglime 5 gün daha var ama ben bi hafta önceden test yapmaya başladım bazı belirtilerimden dolayı şüphelendim önce hafif hafif ikinci çizgi görünüyordu dün yaptım tekrar yaklaşık bi saat sonra çıktı ikinci çizgi gün içinde gittikçe koyulaştı sabah yaptım tekrar çok hafif bi çizgi oluştu ama dikkatlice bakmak lazım iyice allak bullak oldum varmı yokmu bende anlamadım kan testi yaptırmak içinde regli tarihimi beklemem gerekiyor sanırım :KK43:((( yani kısacası bazı testlerde baya beliriyor bazılarında sonrada belli oluyor sizce hamile oldığumu düşünmelimiyim ?
benimde daha 7 günüm olmasına rağmen 2 gün önce test yaptım ama bişey çıkmadı, sene durum pozitif olacak gibi görünüyor:)
belirtiler nasıl?

bilemiyorum arkadaşım ne çıkar ama bütün belirtilerimi tek tek not ediyorum eğerki hamile çıkarsam size yazacağım insan gerçekden çok merak ediyor acabamı demekden kendini alamıyor ama hepsi piskolojikde olabiliyormuş okuduklarıma bakarsan öyle bakalım kısmet inşallah doğru çıkarr :))))

Kasım Ayı için Dua Listesi

1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!:KK19::KK52:
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
4. endlesslove - 4 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
5. OBMAR - 4 Kasım- Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:

6. winx perisi - 6 Kasım - Çift Çizgi Yok ama Adetini Bekliyor.
7. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
8. mevr - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:

9. serap bilbey - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
10. senemcim - 7 Kasım - Perşembe Dr'a gidince kesinleşecek.
11. hstc - 8 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
12. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
13. nurun - 9 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:

14. orlistat - 9 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
15. asyabebek - 10 Kasım
16. ayaznaz - 12 Kasım
17. sudecan - 12 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
18. Oyaz_08 - 12 Kasım
19. ozlemk - 12 Kasım
20. balkopuknurs - 12 Kasım
21. minikyaramaz - 13 Kasım
22. AskAsk - 13 Kasım
23. gamzemir - 15 Kasım
24. DELISI - 15 Kasım
25. _ebru32 - 15 Kasım
26. siyah-düş - 15 Kasım
27. exporter - 16 Kasım
28. zehra_2509 - 16 Kasım
29. SevdeBilge - 17 Kasım
30. bananickkalmamis - 17 Kasım
31. Muhsana - 17 Kasım
32. Ak_kap - 17 Kasım
33. elfy - 17 Kasım
34. gamzelim.66 - 20 Kasım
35. miray_80 - 22 Kasım
36. love_honey - 24 Kasım
37. aysag - 25 Kasım
38. melisax - 26 Kasım
39. naciye00 - 26 Kasım
40. aysglbrkn - 27 Kasım
41. JELLYMELLY - 27 Kasım
42. landarch - 30 Kasım
43. brsnugur - 30 Kasım
44. kadergonul - 1 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

Son düzenleme:
Merhaba kızlar. mevr hayırlısı olur inşallah, dualarımız yine bu listedeki arkadaşlar için devam ediyor.Bu ay hamile kalmayı, olmayanların da en yakın zamanda o duyguyu tatmaları için dua etmeye devam edelim. Umutlarımızı yitirmeden sabırla ve dua ile bekleyeceğiz. Çok zor. Evet kolay değil. Hepimiz yorulduk, artık bebek sahibi olmak istiyoruz. Bizim bilemediğimiz bir hayır vardır mutlaka. En hayırlı zamanda Rabbim nasip etsin inşallah.

merhaba kızlar daha önce bu başlıkta yazmıştım belirtiler diye.ben sonra bir gün arayla iki test yaptım.ama çok silik çıktı.başka bir markayla daha denicem.ya hastaneye tam inanmadan gitmek istemiyorum.komşumun eşi hastanede laborant.ne testi yaptırsam bütün apartman duydu.şimdi giderim hastaneye gebelik yoksa bikez daha konuşma konusu olurum.sizce olasılık nedir?

merhaba kızlar daha önce bu başlıkta yazmıştım belirtiler diye.ben sonra bir gün arayla iki test yaptım.ama çok silik çıktı.başka bir markayla daha denicem.ya hastaneye tam inanmadan gitmek istemiyorum.komşumun eşi hastanede laborant.ne testi yaptırsam bütün apartman duydu.şimdi giderim hastaneye gebelik yoksa bikez daha konuşma konusu olurum.sizce olasılık nedir?

Canım adetin ne zamandı? Kaç gün geçti? Seni de ekleyelim listeye. Sanırım diğer mesajında da beklenen adet tarihini yazmadığın için listeye ekleyememiştim seni. Hemen ekleyelim ve dualaşalım hep birlikte inşallah.
Bence silik de olsa çizgiyi görmen önemli bir şey. Adet günün geçmediyse o gün tekrar yap testi. Hastaneye de gitmekten çekinme. Gebelik olabilir de olmayabilir de. Bu dedikodu malzemesi değil. İnsanlara aldırış etme. Onları Allah'a havale et. İnşalla hamilesindir canım. Ve inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini.:emir_bebek:

Canım adetin ne zamandı? Kaç gün geçti? Seni de ekleyelim listeye. Sanırım diğer mesajında da beklenen adet tarihini yazmadığın için listeye ekleyememiştim seni. Hemen ekleyelim ve dualaşalım hep birlikte inşallah.
Bence silik de olsa çizgiyi görmen önemli bir şey. Adet günün geçmediyse o gün tekrar yap testi. Hastaneye de gitmekten çekinme. Gebelik olabilir de olmayabilir de. Bu dedikodu malzemesi değil. İnsanlara aldırış etme. Onları Allah'a havale et. İnşalla hamilesindir canım. Ve inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini.:emir_bebek:

canım benim 9 gün oldu günüm geçeli.ama bazen adetim düzensiz olabiliodu.o yüzden çok bekledim.ama geç döllenmeden şüpheleniyorum.2 ekim son adetimin ilk günü.adetimden 2 hafta sonra eşim başka bir şehirde seminerdeydi.ekimin 20sinden sonra korunmadan ilişkiye girebildik.acaba yeni mi diye düşünüyorum.olabiliomuş çünkü.senin yorumun nedir?

Merhaba herkeze,

bugün gelmesi gereken kırmızılar henüz yok inşallah hiç olmaz bende ismimin yanın çift çizgiyi gördü görmek istiyorum dün test yaptımbişi çıkmadı şimdi %50 daha az ümitliyim ama hala ümitliyim Kırmızıdan nefret ediyorum.

canım benim 9 gün oldu günüm geçeli.ama bazen adetim düzensiz olabiliodu.o yüzden çok bekledim.ama geç döllenmeden şüpheleniyorum.2 ekim son adetimin ilk günü.adetimden 2 hafta sonra eşim başka bir şehirde seminerdeydi.ekimin 20sinden sonra korunmadan ilişkiye girebildik.acaba yeni mi diye düşünüyorum.olabiliomuş çünkü.senin yorumun nedir?

arkadasım testı sabah ılk ıdrarınlamı yaptın?

canım akşam işten gelince yaptım ikisinide.

istersen 1 test daha al yarın sabah ılk ıdrarınla yap ozamanda sılık cıkarsa bence kesın hamılesın hem adet gunun gecmıs hemde olmayan bırsey sılık cıkmaz sılık cıkınca %90 hamıle oluyorsun daha cok erken gebelıktır ondan sılıktır

her ay kendime söz veriyorum adetim geçmeden test yapmayacam diye genede tutamıyorum kendimi hele bu ay daha 9 gün önceden yapmaya başladım. Sıkıldım ama

arkadaşlar ben dayanamadım ve adetime 3 gün kala test yaptım hemde az önce yani ilk idrarla değil
veeeeeeeeeeeeee
çift çizgiiiiiii
hamileyimmmmmmmmmmmmm
silikde değil :KK64: çok mutluyummmm :))))
allahım herkese nasip etsin çift çizgiyi görmeyi inşallahh ...

arkadaşlar ben dayanamadım ve adetime 3 gün kala test yaptım hemde az önce yani ilk idrarla değil
veeeeeeeeeeeeee
çift çizgiiiiiii
hamileyimmmmmmmmmmmmm
silikde değil :KK64: çok mutluyummmm :))))
allahım herkese nasip etsin çift çizgiyi görmeyi inşallahh ...

Tebrikler sağlıkla al kucağına inşallah darısı başımıza :KK9:

X