Kasım ayı gebelik planlayanlar sohbet edelim 💐

Yanlış yazmışsın kuzu ya 28 elimde regl olmam gerekıyordu sen şimdi böyle yazınca farkettım
Normalde adetleriniz düzenli ise bu gecikmede çok bence siz kesinlikle bi test yapın sonuçta doktorlarda kesin sonuç için 1hfta gecikmeyi bekleyin diyor sizinde sanırım yarın 1hfta oluyor bence çıkacaktır hamilelik varsa kesinlikle. Söylediğiniz şey yerleşme kanaması da olabilir çünkü. Ama yerleşme kanaması normal adet kanamasından 6-7 gün önce oluyor diye biliyorum eğer geç döllenme olmamışsa. Bende yerleşme kanaması mı acaba diye çok araştırmıştım çünkü

Malesef Hanımlar okadar belirtiye rağmen yerleşme kanaması sandığım akıntıya rağmen istisnasız her ayın 4unde adet görüyorum batı bekleyenler inşallah siz pozitif sonuçlar alırsınız ben artık belirti falan aramayı bıraktım akışına bıraktım herşeyin hayırlısı...

İnşallah en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıkla Rabbim kucağınızı doldursun

Senin de nasibin yakındır inşallah yüreğini ferah tut lütfen
Kasım ayi güzel haberler alacağımız ay olsun hepimiz için
Bende öyle belirti aramıyorum benim de 4 gün oldu gecikmem ve stresten dudak kenarlarimda sivilceler çıktı hiçbir belirtim yok göğüs şişmesi de durdu oldum olacak gibiyim ama bilmiyorum

Kızlar selam size bir şey danışmak istiyorum. Reglim 2. Gün önce bitti fakat gece ilişkiye girdiğimizde kanamam geldi açık pembe. Bugünde ped taktım fakat pede değil peçete ile sildiğimde yine geldi. Böyle bir durum yaşayan var mı aranızda tekrar ilişkiye girmeye çekiniyorum açıkçası

Bende bir kez oldu,hafif sizlamisti ben anladım zedelenmiş iki güne gecmisti

Kızlarrr nasılsınız nasıl gidiyor süreçlerinizz ben faranjit oldum yatak döşek yatıyorum reglimde bitti inşallah yumurtlamaya kadar düzelirim yoksa Aralık bizi bekler

Kızlarrr nasılsınız nasıl gidiyor süreçlerinizz ben faranjit oldum yatak döşek yatıyorum reglimde bitti inşallah yumurtlamaya kadar düzelirim yoksa Aralık bizi bekler
Geçmiş olsun canım, sanırım salgın var eşimde bende biraz rahatsızız. Artık maske takmaya özen göstericez sanırım baya boşlamıştık maske işini ama aslında yinede bulaşı azaltıyor. Bakalım benim bat 13 kasım ( hatta bu tarih annemle babamın evlilik yıldönümü aynı zamanda) heyecanla bekliyoruz

Çok geçmiş olsun sizede baya salgın var gerçekten dikkat edinn hatta covidle belirtileri karışıyormuş covid testide yaptılar şükür negatif çıktı. Ayyy inşallah güzel haberlerle gelirsinizzz şans getirir bu tarih size

İnşallah tüm bekleyenler güzel haberler alsın inşallah Bakalım gerçi hiç belirtim yok oldu gibi hissetmiyorum çünkü 1 yıl önce boş gebelik geçirdim o zaman hemen gebe olduğumu farketmiştim hatta beta 46 iken öğrenmiştim. Ama şimdi hiç belirtim yok

İnşallahh Rabbim isteyen herkese nasip etsin Keşke belirti durumuna yorum yapabilsem hiç gebelik durumum olmadı ama sanırım herkeste değişiyormuş buralarda okuduğum kadarı ile 3-4 ay anlamayan bile oluyormuşş minikler zamanını kendi seçiyor ne zaman isterlerse biz bekliyoruz

En güzel zamanda sağlıkla gelsinler inşallah

Merhaba kızlar size bir sorum olacak. Ben dün ovulasyon testine başladım 2. Testte hafif çizgi vae. Fakat regl başlangıcımında 10. Günü erken mi yumurtlama olacak sizce ve bugünü de değerlendirmeli miyiz ve birde ilk testimde c çizgisi yok sanırım o geçersiz değil mi aydınlatabilirseniz çok sevinirim

Canım yumurtlaman yakın gibi gözüküyor bence yarın piki görürsün, sperm sayısında problem yoksa bugün de değerlendirilebilir. Hatta sen akşam bi daha tekrarla bence fazla testin varsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…