Kasım ayı gebelik planlayanlar sohbet edelim 💐

Anladım ben de yarın yapacağım erken gebelik testi inşallah çıkar 😐 çünkü bat cuma negatif çıkarsa bu ay da olmadı dicem ☹️
BAta 1 gün kala yapacaksan kaset test yap erken gebelik testine boşuna para verme canım. Çoğu yalancı çizgi çıkarıyor. Kaset test 1 gün kala doğru sonuç verir

Yapmisligim olmustu ama hiç silik görmedim keşke görseydim de heyecanlansaydım 😒
Öyle deme bir heyecan kan vermeye gidiyor insan negatif çıkınca daha çok üzülürsün. Ben yaşadığımı söyledim erken gebelik testleri ile ilgili çok şikayet var sitelerde ama doğru sonuç alanlarda var. Hakkında hayırlısı inşallah

Öyle deme bir heyecan kan vermeye gidiyor insan negatif çıkınca daha çok üzülürsün. Ben yaşadığımı söyledim erken gebelik testleri ile ilgili çok şikayet var sitelerde ama doğru sonuç alanlarda var. Hakkında hayırlısı inşallah
Ya bide bilindik bı markada değil inşallah doğru sonuç verir

Selam ben de geldimm.. 24ekim de çatlatma iğnesi vuruldum. Pcosluyum. Bugun 9. Günüm. İğnenin etkisi azalmaya başladıgını tahmin ederk sabahları test yapmaya başladım. İlk testi dün aksam 7de meraktan yaptım. Gözle bile zor görülen ikinci çizgi vardı dedim iğne etkisi bitmiş nerdeyse. Sabah 1saat önce yaptıgımda ona benzer çıktı ama gözle daha rahat görünüyo. Fotoda daha az belli. Bakalım yarından sonra belli olacak belirginleşmeye mi başlayacak yoksa tamamen mi silincek merak içindeyim Eki Görüntüle 3154934
Selam, ilk 10 dakikada çıkan sonucu doğru kabul ediyorlar diye biliyorum sıvı kurumaya başlayınca yaniltiyormus

kızlar pazartesi hsg çekilmiştim çok zordu diye 2. Günü açık kahverengi akıntım başladı bugün 4.gün devam ediyor yaşayan var mı normal mi sizce

4ABEB7A4-079D-4016-BF8B-9FC78413DD7F.jpeg

Kızlar bu pik mi?

Kızlar selam son regl tarihim 28 gün önce üç gün önce asla bır pedi doldurmayan sadece sıldıkçe peçeteye gelen lekelenmeler yaşadım pembesi kahvrengımsi bu böyle üç gün sürdü şeffaf akıntıya beraber her sildiğimdede gelmedi bu arada bugun dördüncü gün hala kanamam yok normalde 20 ekimde regl olmam gerekıyor du böyle birşey basına gelen varmı gebe olabılırmı yım

Kızlar selam son regl tarihim 28 gün önce üç gün önce asla bır pedi doldurmayan sadece sıldıkçe peçeteye gelen lekelenmeler yaşadım pembesi kahvrengımsi bu böyle üç gün sürdü şeffaf akıntıya beraber her sildiğimdede gelmedi bu arada bugun dördüncü gün hala kanamam yok normalde 20 ekimde regl olmam gerekıyor du böyle birşey basına gelen varmı gebe olabılırmı yım
3 ay önce aynı şeyi bende yaşadım bir doktora gidin isterseniz, doktor bana pko dan olabilir dedi tarlusal verdi öyle adet oldum sonra da biraz adet düzenim şaştı

X