Kasım ayı gebelik planlayanlar sohbet edelim 💐

Aaa 93 ocak benimde :) yok sebebi pko değil hatta tek tarafta pkoyu önemsemedi bile yumurtanın sebebini söylemedi sadece ilaçla büyütmemiz gerekli dedi
Canım peki biliyormusun genelde yumurtlama günün ne zaman oluyor. Benim 18.gün pik gösteriyor mesela ovulasyon. Acaba seninde 14ünde daha küçük daha sonra büyüyecek olabilir mi. Her kadın 14. gün yumurtlamazki

Canım peki biliyormusun genelde yumurtlama günün ne zaman oluyor. Benim 18.gün pik gösteriyor mesela ovulasyon. Acaba seninde 14ünde daha küçük daha sonra büyüyecek olabilir mi. Her kadın 14. gün yumurtlamazki
Ovulasyonda 10. Gün göstermişti söyledim o zaman sağlıklı yumurta olsada şu an belli olur dedi. Mesela kimine şimdi git 3-4 gün sonra tekrar gel bakalım diyoruz ama yumurtanın kalitesi belli oluyor senin gelişecek yumurtanda yok şu anda dedi

Böyle konuşan doktorlara inanamıyorum gerçekten. Tamam doktorsun doğru söyleyeceksin ama biraz da psikoloji düşünmek zorundalar böyle hassas konularda. Bazı doktorlar küçük kistleri önemsemiyor bazıları da direk pko diyor. Doktor araştırıp gitmekte fayda var. Çok geçmiş olsun.

Bence canım sen başka bir doktora daha git yinede emin ol. Belkide anormal hiçbişey yok bu aylık bişey vs. Bu kadar keskin konuşmasını doğru bulmadım. Benim kuzenimde yumurta tembelliği vardı ve doğal yolla hamile kaldı. Doktorun yaklaşımını pek doğru bulmadım.

Çok teşekkür ederim gerçekten 2 gün yeme içmeden kesildim o adam yüzünden haziran ayında gittiğim herşey normal diyen doktoruma gidicem reglimin 5. Günü sanırım o zaman büyümeleri başlıyormuş

Ah ne güzel Rabbim bize de nasip eder inşallah reglmin 5. Günü ilk doktoruma gidicem çünkü o zaman ne yumurtalarımda sıkıntı vardı ne kist vardı. Sanırım bu kistler kiloyuda sevmiyormuş ben evlendikten sonra 12 kilo aldım 10 aylık evliyim belki bu da tetiklemiştir bakalım artık

Evet kilo pko yu tetikliyor bende evlendikten sonra 3 senede 20 kilo aldım benimde adet düzensizlikleri başladı kilo alınca özellikle 65in üstüne çıkınca oldu bende

Merhaba kızlar durum güncellemesine geldim :) Bugün çok şükür izin alıp düzgün bir doktora göründüm. Kist görmedi ve çatlamış yumurtan var dedi ama çatlamış yumurtanın süresi geçmiş mi tam anlamadım o kısmı ve bugün reglimin 19. Günü ve sağolsun diğer psikolojimi bozanlar yüzünden 1 haftadır değerlendirme olmadı her ihtimale karşı reglmin 3. Günü hormon testleri istedi ve eşimin sperm testinde yapısal bir sıkıntı gardı ikimize vitamin takviyesi verdi. Sadece şunu biliyorum hormon testimide verip akışa bırakıcam ovulasyon testinde de 10. Günüm yumurtlama gözüküyordu 9 gün geç çatlama olmaz sanırım artık geri kalan kısmı nasip haftada 2-3 gün ilişki eğer nasibimizde varsa yeterli olur zaten bu ay çok yıprattı beni

Ohh çok şükür sevindim canım akışına bırakmak stres yapmamak en güzeli. Tabi ki için rahatlasın gereken testleri yap ama ben bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Çok mutlu oldum senin adına

Çoook teşekkür ederimm hormon testine de bu ay kararsızım özel de 2 bin küsür dediler çok geldi ya belki birkaç ay deneyip yaptırırım

Bende öyle acele ettim hormon baktırmak için sonra pişman oldum. Acele etme canım akışına bırak 1 yıl olmazsa yaptırırsın. Folik asit kullan. Avokado tüket. Bol bol ciğ kuruyemiş ye eşinde yesin.
Kesinlikle artık öyle yapacağım avokadoyu duydum zaten çok sevdiğim için genelde kahvaltılarda kullanıyorum rabbim isteyen herkese en hayırlı zamanda nasip etsin

kaç gunde bır adet oluyorsunuz acaba genelde?

Kızlar reglime 4 gün var sabah testi yaptım elim ayağım titriyor bu ay hiçbirşey normal değil olmıcak diye geçen hafta alkol aldım ve hala iyileşemiyorum diye film çektiler kafayı yicem sabah gidip kan testi vericem evde başka testimde yoktu yapamadım aranızda gebe olduğunu bilmeden bunları yaşayanlar oldu mu

Hayırlı olsun kuzum oncelıkle.ve sakin ol merak etme bısey olmaz.ınsallah hamılesındır.filmi çekındıgınde daha cocuk yoktu sonucta.alkolde bır seferden bısey olmaz zaten yıne olusmamıstı daha bebegın

Değil mi reglime 10 gün vardı sonuçta Rabbim hepimize en sağlıklı ne zamansa o zaman nasip etsin inşallah

Kan testimde aralıkta çıktı yaklaşık 1-2 haftalıkmış ama alkol ve film için çok küçük eğer sağlıksız olursa %95 zaten düşer yoksa tutunur dedi açıkçası sevincim kursağımda kaldı ama inşallah benimle kalıcak umudumu yitirmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…