Kasım ayı gebelik planlayanlar sohbet edelim 💐

Bendeki kaset test
Evet hamile kalmayı kolaylaştırıyor ovulasyon stesti ama insanıda acayip stres sarıyor bakıyosun yumurtlama göremiyosun sters bakıyosun yumrutlama görüyosun değerlendirmem lazım diyosun sters insanlık hali değerlendiremiyosun bişey oluyo sters hiç takmamak lazım ama mümkünatı yok bende

Ben de öyleyim ya mesela yumurtlamam lazımdı acaba niye oldu böyle diye diye kendimi yedim perşembeye randevu aldım baktırıcam yumurtalıklarıma sorun mu var diye.

Kızlar selam bende 3 senelik evliyim 1 senedir çocuk istiyoruz. Pazartesi günü bebeğimin kalbi durduğu için zorunlu kürtaj olmam gerekti. Şimdi lekelenmelerimin bitmesini bekliyorum. Umarım kasım ayı hepimize çok güzel mucizeler getirir.

Kaç dk yapıyorsun kuzum gördüm onu da şimdi yapsam sence işe yarar mı yoksa geç mi kaldım

Kaç dk yapıyorsun kuzum gördüm onu da şimdi yapsam sence işe yarar mı yoksa geç mi kaldım
Yumurtlama olmadıysa geç kalmadın yumurtlama görünce bırakacaksın ben 5 10 dakıka yaptım aklıma geldıkce ama bu ay yumurtlamıyor da olabılirsın çünkü 12 ayın 12sındede yumurtlamıyoruz

Acaba genetik falan ailede bir sıkıntı varmı önceden insanlar çok kolay hamile kalırmis şuan anlayamıyorum çevremde herkesde geç oluyor

Umarım değildir düşmesi için ne yapmak gerekiyor
Ailede de yok çocuğu olmayan eşiminde benimde ama nasip ne zaman bekleyip göreceğiz 31 i yarın teste girip bakalım bir sorun var mı

Mesigyna Aylık Korunma iğnesi kullandım sadece bir kere.
Acaba aranızda kullanan veya çevresinde kullanan varsa bıraktıktan ne kadar sonra hamile kaldı ben iki buçuk ay önce yaptırdım sadece bir kez ,çok pişman oldum çocuk istiyorum bilgisi olan var mi

Yapmaz canım folik asit hamile kalırsan bebeğin sağlığı için kullanılan bir takviye.
Bende kullanıyorum folik asit bir aydır 1 ay sonra 1 yıllık evli olucam 6 ay korundum bıraktım. Ama hala kalamadım. Önümüzdeki günlerde doktora görünücem daha önce hic problem yaşamadım doktorda sağlıklı oldğumu söyledi umarım kasımda her isteyen anne olur

Durumunuz ne oldu acaba

Kızlar selam daha önce yazmıştım bugün rahim filmim vardı hala gelemedim kendime benim için çok acılı geçti anestezisiz oldum kanama pek olmadı fakat o 5 dakika da gerçekten perişan oldum merak edenler için tavsiyem anestezili olmanız

Hormon testi yaptırdım,sonuçlardan anlayan biri bakabilir mi doktor bakmadı sıra randevu bulamıyorum

Eklentiler

• IMG_20221031_224506.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 44
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…