Kasım ayı gebelik planlayanlar sohbet edelim 💐

Kızlar bir sorum olcak karnım kasıklarım çok ağrıyo tuvalete gittiğimde hafif kahverengi akıntı gördüm. Ovulasyon yaptığımda silik görünüyor T çizgisi. Henüz pik görmedim 29unda görücem diye düşünüyorum çünkü 13. Günde yumurtlamam oluyo hep. Sizce bu ağrı ve akıntının sebebi nedir aranızda yumurtlamaya yakın yaşayan oldu mu?

Kızlar bir sorum olcak karnım kasıklarım çok ağrıyo tuvalete gittiğimde hafif kahverengi akıntı gördüm. Ovulasyon yaptığımda silik görünüyor T çizgisi. Henüz pik görmedim 29unda görücem diye düşünüyorum çünkü 13. Günde yumurtlamam oluyo hep. Sizce bu ağrı ve akıntının sebebi nedir aranızda yumurtlamaya yakın yaşayan oldu mu?
Ben yaşamadım ama yaşayan var canım. Yumurta çatlamaya yakın böyle oluyor diyorlar. Düzenli yapıyorsun dmi ovulasyonu

Kızlar bişey sorucam adetin başından 8.günden itibaren ovulasyon testi yapmaya başladım bugün 13.gün. test ilk yaptığımda daha koyuydu sonra daha az koyu olmaya başladı bi gün nerdeyse hiç yok gibiydi çizgi.dün ve bugün yine biraz belirginleşti bu normal mi bu test bugüne ait ve bugün 13.gün sanırım yumurtlamayacağım.

Eklentiler

• IMG_20221025_142546.jpg
    IMG_20221025_142546.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 33
Bende kullanıyorum baya azalttım ama içiyorum sonuçta. 31 benim korkum bundan şimdiye kadar yapmadığıma pişman oldum. Senin yaş iyi 😊
Ben yarım paket içiyordum 4-6 arasına indirdim
Ancak bir faktör daha var o da işim çok stresli
Katibelik yapıyorum ve psikolojik de bazı şeyleri bazen eve gelince unutamıyorum
Geçen sene de babamı kaybettim..
tabikide üzüntü de etkiliyor İnan
Ama yaş iyi deme ya insanın içi çöküyor 🙈🙈

Ben yarım paket içiyordum 4-6 arasına indirdim
Ancak bir faktör daha var o da işim çok stresli
Katibelik yapıyorum ve psikolojik de bazı şeyleri bazen eve gelince unutamıyorum
Geçen sene de babamı kaybettim..
tabikide üzüntü de etkiliyor İnan
Ama yaş iyi deme ya insanın içi çöküyor 🙈🙈
Başın sağolsun canım. Öyle tabi ama ben 24 olsam aceleci olmazdım stres falan yapmazdım diye dedim 😂 herkes bir olacak değil 20 yaşındakiler bile yıllarca uğraşıyor orası ayrı tabi.

Başın sağolsun canım. Öyle tabi ama ben 24 olsam aceleci olmazdım stres falan yapmazdım diye dedim 😂 herkes bir olacak değil 20 yaşındakiler bile yıllarca uğraşıyor orası ayrı tabi.
Canım benim ben eşimle 5 yıl oldu beraber insan çok istiyor
Allah kimsenın kucağını boş bırakmasın
Bu arada çok teşekkür ederim
Hayat işte hepimiz ölecegiz 😕
Nasip artık 🙏

Selam güzel kızlar Kasım bize umutlar getirsin bizde 1 senedir 2. Yavrumuz için uğraşıyoruz ama henüz Rabbim nasip etmedi daha yeni femara ve Ovitrelle kullandım tutmadı Rabbim hepimize güç kuvvet versin ♡♡

Kızlar bende başlık açtım ama benı burda da görün bende aşılamaya basladım
Heyecanlıyım
2 kere vurduk iğne cuma kontrolüm var
Kızlar koldan vurduk biz bişi olur mu yA
Göbekten bugun vursam sorun olur mu

Selam 💐 6 aydır düşünüyorum henüz hamile kalamadım bu 6.aydı pek değerlendiremedim. Kasım ayına giriş yapmak için ekim reglimi bekliyorum 21 ekim ☺️ kasıma kalan hanımlar neler yapıyorsunuz ? 🥰
Bende 17 agustos ya aylık korunma iğnesi vuruldum,çok pişman oldum üzülüyorum çocuk istiyorum şimdi,iki buçuk ay oldu etkisi gitmismidir bilmiyorum folikasit OMEGA kullaniyorum,inşallah hamile kalirim etkisi gitmiştir 🥺

X