Kasım ayı asılama yaptıracak olanlar

Kızlar aşılamanın 14. Günü 11 kasımda yaptırmıştım aşılamayı normalde yarın kan vermem lazım ama ben bugün test yaptım işin ilginç yanı flaşla bakınca böyle çıkıyor flaşsızda böyle aydınlıkta bakınca beyaz gölge gibi çıkıyor sizce var mı yok mu başına böyle gelen var mı ?

Merhaba arakadaşlar ben yarın ilk aşılamamı olucam pco var bende dua edin ne olur 4 yıldır deniyoruz ilaçlarla olmadı bu ay aşılamaya geçtik inşallah olur çok korkuyorum benim gibi olan var mı pco olup aşılama ile hamile kalan?

Ben de yarın aşılama olucam ilk kez bana da pco dendi inşallah olur senin de benim de

İnşallah canım çatlatma iğnesini ne zaman oldun bir etkisi oldu mu sende
Dün akşam 11de oldum kuzum iğneden önce ağrılarım başladı iğneden sonra arttı ağrılarım şimdi iyiyim dün gündüz son yüksek doz göbektem iğnemi olmuştum belki onların etkisiydi bilmiyorum yarın sabah 11de aşılamam yapılcak

Ben gonalf 50ml olarak vurdum. Çatlatma iğnesini de gece 2de oldum. Ama hiç ağrı sızı yok canım. Yarın 2de aşilamam tedirginim...

Merhaba canım bende dün ilk asilamami oldum pko var bende de umarım hayırlı haberler alırız kaç yumurtan oldu senin kuzum

Ben yarın aşılama olucam ve arkadaşın yazdıklarını okuyunca çok moralim bozukdu keşke bunları yazmasaydı ben ümitlenerek aşılama yaptırırken bu yazı gerçekten beni tedirgin etti
Bi boşuna konusmakdk neyse umıt et cunku ben hamıleyim hemde ılk asılama da

Ilk asılama da hamıle kaldım allaj sana da nasip etsin
Merhaba benimde aşılamamın 6. Günü başından itibaren yazdıklarınızı okudum çok benziyor surecimiz sağlıkla kavuşun yavrunuza. bende aşılamam erkene çekilince çok ağlamıştım mutlu olmuştum Sizin içinize doğmuş belki de. Bende beklemedeyim hamiş anneler dualarınıza talibim darısı bize

Tabiki her zaman. Hersey cok guzel olacak ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…