Kasım ayı asılama yaptıracak olanlar

Kızlar çatlama iğnesini 12 aşılamanın 11 günü dün gece çok az miktarda lekelenme oldu. Bu akşam yine kahverengi ve affedersiniz sümüksü kıvamda lekelenme oldu. Bunların dışında hiçbir belirtim yok. Yerleşme kanaması olabilir mi siz böyle bir şey yaşadınız mı?

Merhaba, ben üni hastanesinde yaptırıyorum. Ilk aşılamam tutmadı, adet olunca kontrole gittim. Çıkarılan rapor tek islem içinmiş, tekrar rapor cikarman gerekiyor dediler. Bende bir kutu açılmamış gonal f oldugu icin raporsuz devam etmek istedim. Sadece catlatma ignesini raporsuz alicam. Doktor raporsuz kabul ediyorsan ertelemeye gerek yok dedi
Anladım teşekkürler :) ben de şehir hastanesinde yaptiricam ilk aşılamayı. Benim rapor tarihimde 30.04.2023 yazıyor o zamana kadar geçerli sanırım

Çok teşekkür ederim peki bu süreçte hap mı iğne mi kullanılıyor? sürece yeni başlayacağız icbir bilgimiz yok. normalde tüp bebek düşünüyorduk ama araştırma hastanesi olunca kriterleri zorluyorlar formaliteden aşılama yaptırmış olacağız..
Hapta verebilirler iğnede onu neye göre ayarlıyolar bilmiyorum belki yaşla alakalı olabilir bana 3 seferde iğne verildi, benle birlikte diğer başlayan kişilere hap verdiklerini de gördüm.. ama iğne çok güzel büyütüyor daha etkili sanki :) evet 2 aşılama şartı koyuyorlar tüp bebek için.. Aşılaman tutar inşallah gerek kalmaz, benimde 2. Aşılamam tuttu hamileyim 😊

Kızlarr 11 kasımda aşılama yaptırmıştım. Dün gün içerisinde lekelenme yaşadım regl olucam diye düşünüyordum sonra test vermeye karar verdim ve beta hcg 43 çıktı. Hala lekelenme yaşıyorum çok az. Cuma günü doktora gidicem. Korkuyorum

Eklentiler

• 9FA08E68-9C51-4E3A-B37D-6EF57E5A2C0C.jpeg
    9FA08E68-9C51-4E3A-B37D-6EF57E5A2C0C.jpeg
    44,4 KB · Görüntüleme: 24
Kızlarr 11 kasımda aşılama yaptırmıştım. Dün gün içerisinde lekelenme yaşadım regl olucam diye düşünüyordum sonra test vermeye karar verdim ve beta hcg 43 çıktı. Hala lekelenme yaşıyorum çok az. Cuma günü doktora gidicem. Korkuyorum
Korkma canım, lekelenme yaşayanlar oluyor yerleşme de olabilir, hayırlı olsun 😊🧿 bende 13. Günü yapmıştım test 45 ti.. şimdi çok yükseldi betam

Hayırlı olsun bende aşılamadan 12 gün sonra yaptkm 29 cıktı ❤️❤️

Hapta verebilirler iğnede onu neye göre ayarlıyolar bilmiyorum belki yaşla alakalı olabilir bana 3 seferde iğne verildi, benle birlikte diğer başlayan kişilere hap verdiklerini de gördüm.. ama iğne çok güzel büyütüyor daha etkili sanki :) evet 2 aşılama şartı koyuyorlar tüp bebek için.. Aşılaman tutar inşallah gerek kalmaz, benimde 2. Aşılamam tuttu hamileyim 😊
Çok tesekkur ederim cevabınız için.🤗 Bilgiye ulaşabilecek kimse yok çünkü deneyenlerden başka. Eşimin spermleri çok düşüktedavi gördü toplamda 5 milyona yeni çıktık o yüzden formalite deyiverdim ama bu forumda aşılama olup tutan çok kişi gördüm Allah nasip ederse neden olmasın ki diyorum artık 🌸

Progestana devam ediyormusun ? Allah korur inşallah bebeğini 🤲🏻 ilk haftalar oluyor öyle . Stres olma 🥰🥰
Tabi kan sulandırıcı , folik asit , progestan hiç bırakmadım aşılamadan beri hatta progrestan bitti takviye aldık
Meyveler kuruyemişler de yiyorum
Herkes normal diyor da doktoru aradım tedavi doktorumu
Gabızlık , idrar da yanma var mı felan dedi yok dedim
Ama bu kaşık 2 gündür cok vuruyor yA kuzum ins normaldır

Tabi kan sulandırıcı , folik asit , progestan hiç bırakmadım aşılamadan beri hatta progrestan bitti takviye aldık
Meyveler kuruyemişler de yiyorum
Herkes normal diyor da doktoru aradım tedavi doktorumu
Gabızlık , idrar da yanma var mı felan dedi yok dedim
Ama bu kaşık 2 gündür cok vuruyor yA kuzum ins normaldır
İnşallah normaldir 🤲🏻 her gebelik bir olmuyor , sağ Salim kalbinin atışını duymak nasip olsun 🥰🤲🏻

X