Kasım ayı asılama yaptıracak olanlar

Sanırım ben elendim kızlar. 9 Kasım'da aşılama olmuştum. İğne 7 Kasım. Bugün hcg baktırdım ve sonuç kocaman bir 0

Şimdi regl beklemekten başka çare yok. Umarım ikinci aşılamada başarabilirim.

Kızlar bir şey soracağım, Gonal f yi dolapta mı tutuyorsunuz hergün aynı saate yapılacak ya işyerimde buzdolabı yok öneriniz ne, siz neler yapıyorsunuz?
Ben dolapta tutuyordum yaptırdığım dönemde. Bir yere götürmem gerekiyorsa ve buzdolabına koyma ihtimalim yoksa da buz kasetleri ile birlikte soğutuculu bir çantaya koyup öyle bekletiyordum

Sizinle daha önce de konuşmuştuk sanırım benim eşimde de ileri hızlı hareket %10 yavaş %20 yani %30 ileri hareketli %20 yerinde ve 50 hareketsiz. Yıkamadan sonra hareketlilik artıyor mu gerçekten de
Evet yükseliyor. Örnek olması için yıkama öncesi ve sonrasını paylaşıyorum

Eklentiler

• 20221120_014907.jpg
    94,4 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar bir şey soracağım, Gonal f yi dolapta mı tutuyorsunuz hergün aynı saate yapılacak ya işyerimde buzdolabı yok öneriniz ne, siz neler yapıyorsunuz?
Dolapta tutulması lazım. Hazır ilaç olduğu için, buz aküleri arasına koyabilirsin soguk tutacak şekilde zaten havalar soğumaya başladı çok etkilenmeyebilir..

Ben dolapta normal yumurtalıkları olduğu yerdeyiz bazen 10 15 dk unutuyprdık o kadar dan bişi olmaz

Canım bneım teşekkürler
Bekle bakalım Allah dan umıt kesılmez sen dua et

Hanımlar ayın 11inde aşılama oldum 10 da çatlatma iğnesi bugün 9. Günüm. Lavaboda peceteme çok çok az bir kan geldi bende hastaneye gittim HCG baktılar. 0,287 çıktı yükselme ihtimali varmı daha erken mi yoksa ümidi kesmeli miyim?

Merhaba kızlar. Bir şey merak ediyorum. İlk aşılama tutmadı diyelim ikincisi için ara mi veriyorlar yoksa adetten sonra hemen ikinci aşılamaya geçiliyor mu devlet hastanelerinde
Cuma gunu yapildi benimki doktorum yumurtalarin cok guzel buyuyor tutmazsa ara vermeden tekrar yapalim dedi

Merhaba hanımlar bir sorum olacak biz de aşılama düşünüyoruz ama ilaçlar beni endişelendiriyor çalışıyorum ve sürekli aktif olmam gerek iğneler uyku halsizlik veya farklı şekilde yan etki yapıyor mu? Hayatımı normal akışı gibi devam ettirebiliyor mu acaba?

Merak etme hiç bi yan etkisi yok sadece şişkinlik yapmıştı bana yumurtalar büyüdüğü için normal oda ama rahatsız edici olmuyor..

Çok erken ama 15. Günde tekrarla bence

Çok teşekkür ederim peki bu süreçte hap mı iğne mi kullanılıyor? sürece yeni başlayacağız icbir bilgimiz yok. normalde tüp bebek düşünüyorduk ama araştırma hastanesi olunca kriterleri zorluyorlar formaliteden aşılama yaptırmış olacağız..

Hanimlar nasil gidiyor asilama sonrasi belirti vs varmi? Benim bugun 5.gunum herseyi belirti sayiyorum nasil gececek zaman

Merhaba kızlar. Bir şey merak ediyorum. İlk aşılama tutmadı diyelim ikincisi için ara mi veriyorlar yoksa adetten sonra hemen ikinci aşılamaya geçiliyor mu devlet hastanelerinde
Merhaba, ben üni hastanesinde yaptırıyorum. Ilk aşılamam tutmadı, adet olunca kontrole gittim. Çıkarılan rapor tek islem içinmiş, tekrar rapor cikarman gerekiyor dediler. Bende bir kutu açılmamış gonal f oldugu icin raporsuz devam etmek istedim. Sadece catlatma ignesini raporsuz alicam. Doktor raporsuz kabul ediyorsan ertelemeye gerek yok dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…