Kasım ayı asılama yaptıracak olanlar

Sabah sabah uyandım ve sanki bişey olacak gibi testimi yaptım kocaman bir negatif o kadar bıktımki artık umudum tamamen bitti ve tekrar kendime gelebileceğimi sanmıyorum sabır diliyorum ama yetmiyor artık çok oldu artık

Eklentiler

• FA743FC0-E310-4F3C-A6F1-8E5D31C1D640.jpeg
    FA743FC0-E310-4F3C-A6F1-8E5D31C1D640.jpeg
    47,6 KB · Görüntüleme: 30
  • 6C092ECC-EB4F-4A20-875F-0718EAACD2DD.jpeg
    6C092ECC-EB4F-4A20-875F-0718EAACD2DD.jpeg
    223,4 KB · Görüntüleme: 28
  • E251FBBB-3200-40EE-9F2A-24BD9A308E38.jpeg
    E251FBBB-3200-40EE-9F2A-24BD9A308E38.jpeg
    181,8 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Sabah sabah uyandım ve testimi yaptım kocaman bir negatif o kadar bıktımki artık umudum tamamen bitti ve tekrar kendime gelebileceğimi sanmıyorum sabır diliyorum ama yetmiyor artık çok oldu artık
Modunu düşürme lütfen yıllarca deneyenler var.. ben de sabah aynısı ile karşılaştım..ana olmak kolay değil olacak inşallah bizimde doğru zamanda

Modunu düşürme lütfen yıllarca deneyenler var.. ben de sabah aynısı ile karşılaştım..ana olmak kolay değil olacak inşallah bizimde doğru zamanda
bence öyle değil yılladır zaten uğraşıyorum ameliyatlar oldum paralar döktüm olmayacak duaya amin demişim ana olmak kolay değilde madem millet yanlışlıkla nasıl 3 kere doğuruyor nasıl sokağa atıyor nasıl çocuk aldırabiliyor benim çekilecek çilem buymuş ama artık çabalamıcam bıktım bu ne eziyet ya

bence öyle değil yılladır zaten uğraşıyorum ameliyatlar oldum paralar döktüm olmayacak duaya amin demişim ana olmak kolay değilde madem millet yanlışlıkla nasıl 3 kere doğuruyor nasıl sokağa atıyor nasıl çocuk aldırabiliyor benim çekilecek çilem buymuş ama artık çabalamıcam bıktım bu ne eziyet ya

Bu forumda neler okudum yıllarca uğraşan pes ettiğinde olan, takdir Allah'ın bak benimde sabah ki test sonucum negatif ki bende kaç aydır doktora gidip uğraşıyorum ilk asilamada çok üzüldüm bu ikincisi doktor 2 aşılama daha sonrası tüp bebek diyor valla herşey olacağına varıyor o yüzden akışa bırakmak lazım 🤷🏼

Ne çıktı test sonucu bana 15 gün sonra yap dediler sabredicem inşallah 😀 belirtin falan var mı benim hiçbir belirtim yok
Gözle görülen ama kameraya çıkmayan çok çok hafif bı çizgi belirtide midem bulanıyor aşırı iştahım açık kasıklarda ağrı şu iki gundur adet ağrısı gibi ağrı . Dün umutluydum ama bugün bilmiyorum gördüğüm rüyalardanmi neden hiç ümidim kalmadı hayırlısı

Gözle görülen ama kameraya çıkmayan çok çok hafif bı çizgi belirtide midem bulanıyor aşırı iştahım açık kasıklarda ağrı şu iki gundur adet ağrısı gibi ağrı . Dün umutluydum ama bugün bilmiyorum gördüğüm rüyalardanmi neden hiç ümidim kalmadı hayırlısı
Hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım bilmiyorum benimde belirtim yok hiç ilk aşılamam pek ümitli değilim Salı günüde eşimle çok gereksiz bi yere tartıştım ağlama krizine girdim normalde olmaz ama hormonlar mı bilmiyorum

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım bilmiyorum benimde belirtim yok hiç ilk aşılamam pek ümitli değilim Salı günüde eşimle çok gereksiz bi yere tartıştım ağlama krizine girdim normalde olmaz ama hormonlar mı bilmiyorum
Benimde ilk aşılamam hakkımızda hayırlısı olsun kesinlikle hormonların etkisiyle daha hassas daha sinirli olabiliyoruz . Benim bugün saniyelik adet ağrım oluyor geçiyor hemen hiç böyle olmazdı sebebini bilmiyorum artık bekleyip göreceğim

Günaydın herkeseeee 😊 sabah bir çılgınlık yapıp test yaptım 🙄🤔 amaa maalesef 2. Çizgi hiç çıkmadı 😞😞 bana yine sil baştan başlamak lazım gerek moduna alışmaya çalışmak düştü 😬 vardır her serde bir hayır her hayırda da ser.. ben de durum budur 🤷🏼
Kaçıncı gündü sanki senin biraz erken

Kaçıncı gün ? Benimde iştahım birden açıldı çok fazla yemeye başladım bunun dışında başka belirtim olmadı. pozitifi görene kadar.. sonrasında ağrılarım başlamıştı.

Canım aşı günü dahil 11. Gün
Bak benim idrar testim 9. Gün pozitifti ama iğne etkisiydi. 11. Gün negatifti tamamen silindi. 13. Gün tekrar yaptım çok silik çıktı. Yani iğne etkisi sıfırlanıp hcg hormonu yeniden yükleniyor.. senin de ona denk gelmiş olabilir. Yani 13. Günü tekrarla derim.

Bak benim idrar testim 9. Gün pozitifti ama iğne etkisiydi. 11. Gün negatifti tamamen silindi. 13. Gün tekrar yaptım çok silik çıktı. Yani iğne etkisi sıfırlanıp hcg hormonu yeniden yükleniyor.. senin de ona denk gelmiş olabilir. Yani 13. Günü tekrarla derim.
Benim iğnenin etkisi çabuk silindi testte normalmi sizce

X