Kasım ayı asılama yaptıracak olanlar

Doğru söylüyorsunuz bakılmalıydı , ama hastaneden hastahaneye değişiyor tedavi süreci . 2. Aşılamada alırlar bence muhakkak , hormonlar her adet dönemi değişkenlik gösteriyor 🧐
Valla ben hiç sanmıyorum bakacaklarını ama ben gittiğimde söyleyeceğim. Fhs proaktin bunlar çok önemli hormonlar hiç bakmadan kaç ay geçmiş aradan etkilememisi imkansız yani

Canım bende Zeynep kamil de yaptırdım.
2. Aşılama için hiç bişeyi yenilemedim istemediler. Ki ben 1. Aşılama tedavisine martta başlamıştım 8 ay sonra 2. Aşılamam oldu. :)
Normal değil arkadaşım bence ya. Valla napıcam bilmiyorum. O kadar hormon alıyoruz vs atlanan önemseyen birşey var diye daralıyorum valla

Valla ben bunu hiç sorgulamamıştım. Haklı olabilirsin tabi. Bilemedim 🤷‍♀️ sordun mu hiç onlara yenilemek gerekmez mi diye
Bugün kafam çok yerinde değildi o an aklımdan geçti ama sormaya fırsatım olmadı ama şubatta gittiğimde mutlaka soracağım en kötü dahiliye yada kadın doğuma gider kendim isterim böyle olmayacak yani mantığım almıyor çünkü

Kuzu hamıleyşm 😂
Yaa gerçekten mi çokk sevindim canımmm.:)Umut oldun bize gerçekten. Bana kısaca anlatır mısın kaçıncı gün kan verdin beyaz akıntı kasık ağrısı vs oldu mu? Bu kaçıncı aşılamandı ve son sorum da aşılama öncesi veya sonrası birlikteliğiniz oldu mu? Demek aşılamada da umut artıyor :) Cevap veirsen çook sevinirimmm.

Kuzu ılk asıalamn
Asılama sonrası ılıskı olmadı
2 gün önceden kan verdim 29 çıktı
Bide erken gebelik testi yaptım orda çıktı cok şükür
Belirtiler de basından beri kaşık agrısı
Sağ taraf
Bence asılama cok guzel tedavi yöntemi
Yaa gerçekten mi çokk sevindim canımmm.:)Umut oldun bize gerçekten. Bana kısaca anlatır mısın kaçıncı gün kan verdin beyaz akıntı kasık ağrısı vs oldu mu? Bu kaçıncı aşılamandı ve son sorum da aşılama öncesi veya sonrası birlikteliğiniz oldu mu? Demek aşılamada da umut artıyor :) Cevap veirsen çook sevinirimmm.

2 yıllık evliyiz testlerde bende sorun çıkmadı eşimin sperm ileri hareket hızında düşüklğk vardı
Kaçtı acaba hem ileri hareket hem de toplam hareket kaçtı? doktor aşılama önerdi mi? Benim eşimde de aynı sorun var da...
Kuzu ılk asıalamn
Asılama sonrası ılıskı olmadı
2 gün önceden kan verdim 29 çıktı
Bide erken gebelik testi yaptım orda çıktı cok şükür
Belirtiler de basından beri kaşık agrısı
Sağ taraf
Bence asılama cok guzel tedavi yöntemi
Benim de bazen sol kasığım ağrıyıp geçiyor umarım yerleşme ağrısıdır ya insan umut ediyor olmayınca üzülüyor ama evet benim eşimin de haftaya açıklanıyor sonuçları eğer hala umutsuz ise aşılama deneyeceğiz biz de . umarım işe yarar çünkü ileride daha da sayı düşer diye korkuyorum. hareket sorunu var zaten. Umarım sağlıkla kucağına alırsın canım benim. :)

Kaçtı acaba hem ileri hareket hem de toplam hareket kaçtı? doktor aşılama önerdi mi? Benim eşimde de aynı sorun var da...

Benim de bazen sol kasığım ağrıyıp geçiyor umarım yerleşme ağrısıdır ya insan umut ediyor olmayınca üzülüyor ama evet benim eşimin de haftaya açıklanıyor sonuçları eğer hala umutsuz ise aşılama deneyeceğiz biz de . umarım işe yarar çünkü ileride daha da sayı düşer diye korkuyorum. hareket sorunu var zaten. Umarım sağlıkla kucağına alırsın canım benim. :)
İleri hareket canım %90 dı doktor bile masallah dedi :)

X