KASIM-ARALIK TÜP BEBEK YAPTIRIP OCAK TRANSFER OLACAKLAR GELİN SÜRECİ BİRLİKTE GEÇİRELİM

Arkadaşlar merhabalar aralıkta tüp bebeğe başlayıp ocakta transfer olacaklar gelin süreci birlikte geçirelim ve birbirimize destek olalım güzel haberlerimizle birbirimize Umut olalım
Merhaba benimde bu ay 2 ci tüp bebek denemem su an iğneleri oluyorum bugün 4 cü günüm inşallah bu sefer hem sizler hemde ben hayırlı sonucları alırız 🤲

Korkma yanı normal bende senin gibiydim ilk transfer haftası çok ağrım oldu Allah'a şükür dün pozitifi gördüm ama hala ağrım var ağır kaldırma.is yapma dinlenmeye çalış
Çok şükür darısı bütün bekleyenlerin başına ne olur dua edin çok zor geciyo günler bana kendimi dinlemekten, kimse bilmiyo kimseyle paylaşamıyorum sizlerden başka allah sağlıkla kucağınıza almayı nasib etsin inşallah

Yattığım için sürekli kendimi dinliyorum acaba şuram mı ağrıyo şuram mı sızlıyo diye. Sadece hissettiğim bel ağrım. Ptesi test günüm. Ama adet öncesi belim çok ağrır normalde de.

Çok şükür darısı bütün bekleyenlerin başına ne olur dua edin çok zor geciyo günler bana kendimi dinlemekten, kimse bilmiyo kimseyle paylaşamıyorum sizlerden başka allah sağlıkla kucağınıza almayı nasib etsin inşallah
Amin inşallah dualarım sizinle ama sabır işte etmek gerekiyor ki ben çok sabırsız bir insanım gelin birde bana sorun 12gun nasıl geçti diye hala yatakta yatıyorum dinleniyorum sürekli düşünün düşecek diye korku oluyor bu sefer icinde

Amin inşallah dualarım sizinle ama sabır işte etmek gerekiyor ki ben çok sabırsız bir insanım gelin birde bana sorun 12gun nasıl geçti diye hala yatakta yatıyorum dinleniyorum sürekli düşünün düşecek diye korku oluyor bu sefer icinde
Sizin transfer sonrası belirtileriniz ağrınız oldu mu

2. Günü sol kasik ağrısı arada sağ kasikta regl olcak gibi hafif bi agri ama göğüslerim de inanılmaz bir ağrı oncesindede vardı dondurulmuş olduğu icin öncesinde ilaca başladım bakalım gün gün kendimizi dinliyoruz bende transfer günü ve ertesi yattım 3. Günü disardayim sinemada umarım iyi yapmışımdır

2. Günü sol kasik ağrısı arada sağ kasikta regl olcak gibi hafif bi agri ama göğüslerim de inanılmaz bir ağrı oncesindede vardı dondurulmuş olduğu icin öncesinde ilaca başladım bakalım gün gün kendimizi dinliyoruz bende transfer günü ve ertesi yattım 3. Günü disardayim sinemada umarım iyi yapmışımdır
Ooo çok iyi valla.

İnşallah canım benim de 2.denemem hepimiz güzel sonuçlar
Oh iyi yapmissin😊ben bi cok yorum okudum transfer sonrası kendinizi yatağa bağlamayın diyorlar sadece ağır kaldırma normal şekilde günlük yaşantını yasa düzgün beslen hareketlerini kısıtla yeterli bence inşallah güzel haberlerini alırız.

Merhaba arkadaşlar ben tedavimi bırakma kararı aldım. Çünkü çok yıprandım. Geçirmiş olduğum bu 3 yılda yanımda olduğunuz içşn çok teşekkür ederim.Allah isteyen herkese bebecikler versin inşallah😇🍃🙏 Ben çocuk olaylarını kafama takmamak adına instagramda @bahcelimutfak adında bir sayfa açtım. Beni takip edip bana destek olmaya devam ederseniz çok sevinirim. Allah yolunuzu açık etsin inşallah. Profilimin linki Burcu Aydoğdu Günay (@bahcelimutfak) on Instagram hepinizi bekliyorum🥰

Transfer 3 gün önce oldu, sol kasık ağrısı bugün başladı, bana söylenen tutunmaya başlama tarihiyle yaklaşık gün, bence alakası var, ilaçlar sebebiyle de olabilir deniyor ama o ilaçlar 2 haftadr var simdimi bu belirtiyi gösteriyor, tutunma başladı diye düşünmeyi tercih ediyorum 😜 inşallah rabbim.. isteyen herkese versin inşallah..

Sizin sonuç ne oldu? İnş hayirlı sonuç?

X