KASIM-ARALIK TÜP BEBEK YAPTIRIP OCAK TRANSFER OLACAKLAR GELİN SÜRECİ BİRLİKTE GEÇİRELİM

İnşallah canım Bu yolda emek veren isteyen herkesin kucağını doldursun Rabbim bizi de içlerinden ayırmasın tekrardan tebrik ederim
Teşekkür ederim canım benim inşallah Rabbim seninde yüzünü güldürsün yarın sabah kan testim var bana okadar eminim okadar pozitifim anlatamam idrar testinde çizgileri görünce yüzüm güldü çok şükür rabbim herkesin yüzünü güldürsun ama size tek tavsiyem bol bol su için kabak çekirdeği ve ceviz yiyin embryonun rahime tutulmasına çok yardımcı oluyor

Teşekkür ederim canım benim inşallah Rabbim seninde yüzünü güldürsün yarın sabah kan testim var bana okadar eminim okadar pozitifim anlatamam idrar testinde çizgileri görünce yüzüm güldü çok şükür rabbim herkesin yüzünü güldürsun ama size tek tavsiyem bol bol su için kabak çekirdeği ve ceviz yiyin embryonun rahime tutulmasına çok yardımcı oluyor
rabbım kucagına almayı nasip etsin kacıncı gun embrıyosu bırde ılk denememi

Tamam canım tavsiyeler için teşekkür ederim yaptırdın mı test güzel haberler ver inşallah

Merhabalar herkese ,
Ben de kasımda tedaviye başladım ,ocakta transferim var.Zaman geçmiyor beklerken .Korku ,Heyecan gibi tüm duyguları yaşıyorum.Umarım güzel haberler veririz burada birbirimize.💐

Merhaba kızlar

Bu arada sana yazmadan geçemedim. Benimde çıkmadı idrarde. 12 gun kanda 283 çıktı o yüzden canını sıkma gönlünü ferah tut
Arkadaşlar bugün dondurulmuş transferinden sonra 3. Günüm 5. Gün embriyosu 3bb sol kasığında 2 gündür devam eden ağrı var tek taraflı olması korkutuyo lütfen böyle bişey yasayan varsa yazabilirmi tek taraflı kasik ağrısı normalmi

Arkadaşlar bugün dondurulmuş transferinden sonra 3. Günüm 5. Gün embriyosu 3bb sol kasığında 2 gündür devam eden ağrı var tek taraflı olması korkutuyo lütfen böyle bişey yasayan varsa yazabilirmi tek taraflı kasik ağrısı normalmi
Normal bende öyleydim hala da ağrım var tutuş belirtileri bunlar Allah'ın izniyle

X