Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

kızlar peki hamilelik için hiç plan yaptınız mı nişanlınızla ?
Biz 1,5 seneyi geçirmeyelim diyoruz.
bi de ben korktum, bu ilaçlar doğum kontrol haplarından...

30'undan son genelde zor oluyormuş kızlar 03uma 2 kaldığına göre 2 sene sonra filanda biz düşünüyoruz..

Erkekler içinde 35 ten sonrası tehlikeli olabiliyormuş
ben 25 im oda 30
2 tane cocuk düşünüyorum
arka arkadaya doğurmam gerekiyor yaaa :)

Erkekler içinde 35 ten sonrası tehlikeli olabiliyormuş
ben 25 im oda 30
2 tane cocuk düşünüyorum
arka arkadaya doğurmam gerekiyor yaaa :)

canım senin varmış daha zamanın ...30 una kadar 1 tane 30 undan sonrada 1 tane al sana nur ropu gibi 2 çocuk:))

biz hemen düşünüyoruz ama benim şuan kullandığım şeker ilacım gebe kalmayıda önlüyor .o yüzden bir süre erteleyeceğiz gibi görünüyor.off yaşta geçiyor ben 31 nişanlım 33 hızlı olmamız lazımmm :)))

yaa her duyduğumdan etkileniyorum yaşım daha 23 benim nişanlım 28, ben çok geç adet oldm bi de çok düzensin adetlerim hala öyle, yaklaşık 9 ay falan oluyo herhalde doğum kontrol ilacı kullanıyorum anca düzeldi ayın 20 sinde sinyal veriyo gelicem diye,
bi de doktor yumurtalıklarımın tembel olduğunu söylemişti o yüzden adet olamıyomuşum düzenli, hormonlarla ilgili işte.
Korkuyorum ne yapıyım, ondan sordum kusura bakmayın iyice özele girdim ama yani merakımı bağışlayın...
bide erkek tarafında çok ikiz var, olurda ikiz olurmu diyorum ?

MErvecim bak düzene girmiş ne güzel
doktorun mutlaka seni yönlendirir
bence ikiz başta zor ama sonradan çok iyi
2-3 yıl eziyet cekiyosun ve bitiyo
normalde 2 doğum için
5-6 yılı gözden cıkarmak lazım :)
ben isterim şahsen ikiz olmasını

bencede çok güzel olur yaaaa ikiz çocuk.benimde kuzenlerim ikiz.büyütmesi zor ama olsun hem birbirlerine arkadaş oluyorlar hemde iki kez doğum hamilelik durumu olmuyor

Günaydın kızlarrr :))
Valla daha evlenmeden ikiz doğurduk bee :))
Hayırsıyla şu özelliklede kına gecesini bi atlatayım, düşünü düşünmüyorum bile.

kına gecesinin yeri tuttuk hazır
yaa benim çekindiğim bizim ailede öyle genç insan yok kalkıp oynasın, arkadaşlarımın hepsi dışarda çok az kişi gelebiliyo yani, 4-5 tanesi gelebilicek ancak
eee kocaman gecede ne olucak,şöyle bi eğlenceli geçmicek ondan bu korkum,
ne yapıcam bilmiyorum

geceyi çok uzatmazsınız canım sizde..birde madem genç yok sadece bayanlar arasında ise orta yaşlı bayanları kaldırabilirsinn oynamaya..başkaaa mesela sen oynarsın sürekli hiç inmezsin pistten seni görenler dayanamaz onlarda oynar gibi...alternatifleri çoğaltabiliriz

kutuların içinde kına vericez,
bi de keselerin içinde çerez onun yanında meyve suyu dağıtılır bizlerde başka bi şey olmaz.
Gelicek olan arkadaşlarla, bi kaç tane oynamayı seven eş dostla halledicez artık geceyi ne yapalım.
Şimdi anlıyorum zorla oynatmak için masalar gelirler, Allahh aşkına kalk oyna, ölümü gör kız oyna diyenleri artık yadırgamıyorum onları daha iyi anlıyorum :))
Ondan sıkıntım kına gecesi....
Tahmini 80 kişiyi geçeriz diyoruz ama bakalım

Bizde napsak bilemedik ya
en kötü menü 30 TL den başlıyo
150 kişilik falan bişi düşünüyoruz
ayy ewet demek millet onun için zorla oynamaya kaldırıyormuş :)

yok canım yemekli düşünmüyorum
aslında güzel bi yemekte olabilirdi ama
maalesef okadar para vermek istemiyorum verememde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…