Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

Kızlar sizede günaydın keyifler nasıl
ben kına mekanını buldum galiba akşam babamla bakmaya gideceğiz

Canım henüz mekanı göremedim
ama annem ve komşularımız görmüş çok güzel diyorlar
salon kirası+müzik+süsleme falan 1500 muş
ikramda tutsa tutsa 500 tutar
2000 e halletmiş olcam süper olcak
kişi sayısını şimdi bilemiyorum 150 kişi falan düşünmüştük ama
yer büyükse daha fazla kişide çağırılır

Hehehe benimde 20 günüm kaldı,
kına gecesi ve düğünü de sayarsak 22 :)))
oske.06 hadi hayırlısı inşallah olur yer

güzel ve uygunmuş ama dediğin gibi salon büyük olabilir katılan kişi sayısı artabilir bence..kalabalık daha güzel olur hem oynayan sayısıda artar belki dimi:teytey:

güzel ve uygunmuş ama dediğin gibi salon büyük olabilir katılan kişi sayısı artabilir bence..kalabalık daha güzel olur hem oynayan sayısıda artar belki dimi:teytey:

bizim sülalede pek oynayan olmaz aslında ama
ben ve arkadaşlarım ii oynarız gibime geliyo
iş arkadaşlarımdanda cok gelen olur
biz düğünlerde falan nerdeyse
40 kişi oluyoruz ofisten :teytey:

ayy bide o var dimiii
hiiç düşünmemiştim
bizim bi komşumuz varr
nerdeyse bütün akrabalarımdan cok severim :)
onamı yaktırsam

benimde aklıma o geldi dün gece,
düğünümde nikah şahidim en yakın arkadaşım, acaba ona mı yaktırsam : ))

bence ikisinide başkası yapsın
kınayı mesela aileden biri yaksın
2 tane önemli şeyi 1 kişiye yaptırma
2 kişinin gönlünü al :)

kınayı kız tarafından biri mi yoksa erkek tarafından biri mi yakar?
eğer kız tarafındansa ben ablama kınamı yaktırayım diyorum..akrabalardan birine yaktırsam diğeri gücenir.ablama yaktırırsam kimse gücenmez aklinialirimsmile
dün doktra gittim doktordan sonra gelinlik povasına gittim.bayramdan önce teslim edecekler.umarım güzel olur.
bu arada biz hemen bebek düşünüyorduk ama doktorum 1 yıl daha yasak koydu yaa.içtiğim şeker ilaçları gebeliktende koruyor ynı zmanda.doktor ilacı bırakmamı kabul etmedi.bir yıl daha kullanacağım.neyse 35 e kadar yolu var nasılsa :)))

ayy hiç kusura bakmasınlar, erkek tarafından kimse aslaaa yanii, kına falan yakamaz. hele hele kayınvaldem elini bile süremez bana.

ayy hiç kusura bakmasınlar, erkek tarafından kimse aslaaa yanii, kına falan yakamaz. hele hele kayınvaldem elini bile süremez bana.

mervecim kayınvaliden ile sorunun mu var öyle anlaşılıyor::))

bizde kızınkini kız tarafı erkeğinkini erkek tarafından biri yakar ben halama yaktırcam

giyimolog ayy bir eşya muhabbeti oldu anlatamam sana, o gün bu gün kayınvaldem benden 2 metre uzaktan geçsin, pençelerim çıkıyo hemen.
ama durr ben daha yapmadım ona bi şey yapıcam, 2 geliniyle zaten görüşmüyo, malüm evlatlarını da çok az görüyo, 3. geliniyle konuşamıcak çünkü oğluna da nadir aradaaaa bi görücek. dünyanısını ters çeviricem. o kadar kin ve nefret doluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…