Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

Ayy bebekmii çok korkutucu geldi bi an
eskiden hemen cocuk istiyordum
şimdi vazgectim kısa vadede böyle bi planım yok
zaten bide Romatizma çıktı bende Kortizonlu ilaç kullandığım için 2 yıl falan düşünme dedi doktor :)

yaa biz çok istiyoruz eşimlee
hele hele eşim kız bebek diye deliriyo, isimlerini bile koyduk
erkek olursa DORUK
kız olursa CANSIN

Hepimiz için hayırlısı olsun tatlım bizim planımızla değil bu işler :)
Allah ne zaman verirse :)

Selam kızlar.yazılarınızı okumaya çalıştım da sanki üç aşağı beş yukarı aynı şeyleri yaşamışız gibi geldi.ama genel olarak hepinizin iyi olmasına sevindim.
evliliğimizin ilk dönemlerinde uyum sorununu bizde yaşadık.hatta evlendiğime pişman bile oldum diyebilirim.ama aynı evde iki farklı kişilik ve baskın olma çabası.diyebilirim ki bunun en baş sebebi özelliklede benim baskın karakter olmamdan kaynaklandı.ee zaman geçiyor uyum sağlanıyor.ilk günler cicim günleri denir ama bence evlilik de çay gibi demlendikçe güzelleşiyor.
bu arada sağlık sorunlarıda yaşadık ve halen de yaşıyoruz.bende troid yetmezliği var eşimde de bunun tam tersi yani troidi çok çalışıyor.iki durum da sıkıntı.özellikle de bebek isteyen bizim gibi aileler için.bu güne kadar korunmamamıza rağmen bu sebeple hamile kalamıyorum.Zaten doktorum da hamile kalmamamın kalırsam bunun çocuğun beyim gelişimi açısından sorun olabileceğini söyledi.önce sağlık dedik.bebek başka bahara kaldı.her ay kontrole gidip tahlil sonucuna göre ilaç dozum ayarlanacak.hayırlısı.
hepinize selamlar sevgiler kızlarrr

selam merve, pınar, oske
yeniden sizle iletişim kurmak güzel
oske ve pınar sağlık sorunlarınız için geçmiş olsun
bizde bebeği seneye falan düşünüyoruz
şimdilik daha evliliğe birbirimize doyamadık

Allah herkese hayırlı şekilde versin isteyenlere tabi
mervecim isimler çok tatlıymış

Kızlar merhaba,
Pınar seni uzun zamandr görememiştik, seninle aynı yapıyı paylaşıyoruz, demek ki tek değilim, demek ki aynı sorunları yaşamışız,
ama çk güzel dedin, evlilikte çay gibi demini aldıkça güzelleşiyo.
Bütün bunların hepsi birer süreç, zamanla atlatıcaz, oturucak evliliğimiz daha çok yolun başındayız.
Ama evlilk zor !!!
Allahtan acil şifalar diliyorum sana, inşallah tez zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar alırsın kucağına.

Seval çok haklısın, mantıklı düşündüğüm zaman kısmetse seneye diyorum bende :)
İsimler seninde aklının köşesinde bulunsun, lazım olcak :))

Son düzenleme:
İyi ramazanlar kızlar.Kasım gelinlerimiz nasılsınız? ramazan nasıl geçiyor?

ben ramazan geldi geleli gecem gündüzüm karıştı.sabah uyuyorum öğlen uyanıyorum.Gerçi ben geceleri severim.Eşimle daha çok görüşüyoruz bu şekilde :)))

Pınarım selamlar

bende ramazanınızı kutlarım kızlar
ilk ramazanımız evde uykusuzluk yoruyor biraz. malum anneciğimin evinde hazır sofraya zorla kalkıyordum geceleri. bunun dışında herşey güzel şükür..
öptüm herkesi.

oskeeeeee ses ettt.

Kızlar nabersinzi, napıyosunuz?
şimddien bayramınız kutlu olsun
işler yoğun pek bakamıyorum bu aralar :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…