Sebze Yemekleri Kaşarlı Karnabahar Köftesi-Öncü Pul Biber Sponsorluğunda

Ellerine sağlık canım..çok güzel gözüküyor..hemen dikkatimi çekti bir de baktım senin tarifin..oyum da geldi tabiii

Çocuklar sevmedi. Çok üzüldüm.

Bence çok güzel. Ama bir dahakine mısır unu katmayarak deneyeceğim. Belki onun tadindan değişik gelmiş olabilir onlara..

Eki Görüntüle 1958135

Yetistirebilirsem akşama yetismezse yarına yapıyorum inşallah.
Eki Görüntüle 1958664

Çocuklar sevmedi. Çok üzüldüm.

Bence çok güzel. Ama bir dahakine mısır unu katmayarak deneyeceğim. Belki onun tadindan değişik gelmiş olabilir onlara..
Kusura bakma canım bildirim gelmedi yeni farkettim
Ellerine sağlık canımTabi sen içine farklı şeyler katarak istediğiniz şekilde yapabilirsinAslında ben de ilk yaptığım zaman sadece galeta unu koyuyordum
Ama mısır unu yakıştı daha çok sevdi benimkiler bende eklemeye başladım ve burayada yaptığım şekilde ekledim
Yoksa sadece galeta unu koyabilirsin

Teşekkür ederim. :) Haklisiniz maydonozum yoktu mesela. Ben pırasanın yesil dallarından da dogradim. Zaten soğan gibi olduğundan o da farkedilmiyor içinde.

Teşekkür ederim. :) Haklisiniz maydonozum yoktu mesela. Ben pırasanın yesil dallarından da dogradim. Zaten soğan gibi olduğundan o da farkedilmiyor içinde.
Tarifte değişiklikler yapılmış o zamanKuru soğan veya yeşil soğan çok yakışıyor özellikle maydanoz şart
Ellerinize sağlık

Tarifte değişiklikler yapılmış o zamanKuru soğan veya yeşil soğan çok yakışıyor özellikle maydanoz şart
Ellerinize sağlık
Evet maydonozu damagim aradı benim de . Evde kalmamış. Almayı da unutmuşum. Ama eşim de begendi. Başka türlü tuketemiyoruz çok iyi alternatif oldu.

Evet maydonozu damagim aradı benim de . Evde kalmamış. Almayı da unutmuşum. Ama eşim de begendi. Başka türlü tuketemiyoruz çok iyi alternatif oldu.
Başka türlü yemiyorsanız çok iyi olmuş canım
Bizde çok yemediğimiz için farklı alternatifler ararken bu tarifi denedim yılda 3-4 kezde olsa bunu yapıyorum..

Başka türlü yemiyorsanız çok iyi olmuş canım
Bizde çok yemediğimiz için farklı alternatifler ararken bu tarifi denedim yılda 3-4 kezde olsa bunu yapıyorum..
Bana hiç farketmez. Ayrım yapmam yemek konusunda. Bu huyumu da seviyorum açıkçası. Ama evde bir gurme ve iki de mini gurme olunca her istediğimi yapamıyorum.

Bana hiç farketmez. Ayrım yapmam yemek konusunda. Bu huyumu da seviyorum açıkçası. Ama evde bir gurme ve iki de mini gurme olunca her istediğimi yapamıyorum.
Ben de seninle aynı durumdayım canımBen farklı tatlara hep açığım
Ama çocuklar herşeyi yemiyorBizde yemiyorum diye birşey yok mutlaka yapılan herşey yenecekAma severek yemediklerinde tekrar yapılmıyor
Bu yüzden sevecekleri sekilde denemelere devam ediyoruz

Doğru tabi. Ben de o şekilde yapiyorum. En azından küçük bir tabak yemek zorundalar. Yani yemezlerse çikolatalı ekmek ya da tost gibi bir alternatif sunmuyorum. Bunu da bildiklerinden yiyorlar. Yoksa önünü alamam. Böyle böyle çok yol aldık. Alisiyorlar zamanla. Aynen sevilmeyince daha az ama arada bir yapılıyor yine de farklı tatları unutmasinlar diye.

Hem hiç bulamayan da var bunun da farkında olmaları lazım..

Alternatif kesinlikle yok Benimkiler büyüdü sayılır zamanla yeme sorunları daha da azalacak diye umuyorumTabi ki herşeyden tatmaları ve alışmaları lazım..
Aynen canım bulamayanlarda var bunuda sürekli hatırlatıyorum

Goruntusu de malzemeleri de cok guzel. Guzel bir tat olmustur eminim. Denemek istiyorum. Elinize saglik.

Tarifinizi yaptim, tadi cok hosuma gitti, karnabaharin klasik yemeklerini yapmaktan sıkılmıştım, bu kofte iyi bir alternatif oldu, tesekkur ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…