Sebze Yemekleri Kaşarlı Karnabahar Köftesi-Öncü Pul Biber Sponsorluğunda

Teşekkür ederim canım:KK200:
Tarifi yarışmada mı gördüm yoksa yemek tariflerinde mi:KK66:
Eğer yarışmada gördüysen aynısı değil canım o tarif etliydi canım:kk77:Sen de bilirsin et her sebzeye veya yemeğe yakışmayabilir:KK66:
yarışmaydı sanırım bunuda denerim muhakak çünkü utanıyorum sebze seçmeye alışmak için farklı tarifler deniyorum. ilk kez geçen hafta brokoli yedim mesela. senin analı kızlı yı sanırım ismi buydu yapmıştım çok güzel olmuştu bunuda deniycem.

yarışmaydı sanırım bunuda denerim muhakak çünkü utanıyorum sebze seçmeye alışmak için farklı tarifler deniyorum. ilk kez geçen hafta brokoli yedim mesela. senin analı kızlı yı sanırım ismi buydu yapmıştım çok güzel olmuştu bunuda deniycem.
Evet canım köfteler yarışmasında yapıldı:KK66:
Ama sebze yemek şart canım:KK66:
Bu mevsimde yiyebileceğimiz bir sürü sebze var..:kk77:Özellikle ıspanak bizim vazgeçilmez sebzesi:kk77:Belki 7-8 çeşit yemek yapıyorum onunla:KK45:
Karnabahar ile en çok bu seviyorlar:kk77:
Pırasanın zeytinyağlısını veya böreğini seviyoruz..:kk77:
Hele lahana sarması olmazsa olmaz:KK45:

Evet canım köfteler yarışmasında yapıldı:KK66:
Ama sebze yemek şart canım:KK66:
Bu mevsimde yiyebileceğimiz bir sürü sebze var..:kk77:Özellikle ıspanak bizim vazgeçilmez sebzesi:kk77:Belki 7-8 çeşit yemek yapıyorum onunla:KK45:
Karnabahar ile en çok bu seviyorlar:kk77:
Pırasanın zeytinyağlısını veya böreğini seviyoruz..:kk77:
Hele lahana sarması olmazsa olmaz:KK45:
kışlık sebzelerden bi tek ıspanak yiyorum yemeğini böreğini pırasa mümkün degil yiyemem ne olacam ben böyle vallahi çok utandım :KK43:

Bunu deneyeceğim. Kokusundan dolayı yenilmek istenmiyor. Tek başıma yemek de sarmiyor. En iyisi böyle yapayım. Tuttum bu tarifi.. Ellerinize sağlık.. :KK36:

Nevreste Nevreste canım ellerine sağlık,valla enfes gözüküyor,buradan ye beni ye beni diye bağırıyor:kk77:

Sunumuna zaten laf yok,her zaman ki gibi harikasın,yarışmada başarılar dilerim kuzum:KK200:

X