Karşı komşu sapık mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence esinize anlatmalisiniz..ve lutfen cocuklariniza egitim vermis bile olsaniz asla yalniz birakmayin..siz koskoca halinizle tepki verememissiniz Allah korusun cocuklar cok savunmasizlar.Esine anlattiniz ama kendi esinize mutlaka soyleyin

Oğlumu yanliz sokağa vs hiç çıkarmıyorum. Zaten pandemi nedeniyle küçük bebek var diye çıkartmıyordum. Normaldede benimle sitenin bahçesine iner 1 saat oynar birlikte çıkarız bu hep böyle.

Zıçarım sakalına be ırz düşmanı adi sapık. Ev taşımaya gerek yok korku sarmıştır zaten onu yaklaşamaz artık ama cocugu uzak tut. Görünce de asla selam verme eşine ver geç. Gece de eşin yokken güm diye vur duvara aklı cıksın kesın dinliyordur buruşuk şey.

Evet çok korktu özür dilerim özür dilerim diye diye evine girdi o günden sonra sokağa bile çıkmıyor görmedim ama bir kere huzursuz etti Allah in belası herif

Aman oğlunuza dikkat edin verdiği hiçbir şeyi almasın. Ben böyle durumlarda çocuklar açısından korkarım.

Fırtına öncesi sessizlik?
Siz yine de dikkat edin. İnsanlar değişkendir, önce mahcup görünüp sonra üste çıkabilirler.

Aynen katılıyorum ben hiç müdahil olmuyorum. Ben görevimi yaptım eğer eşine söylemeyip sessiz kalsaydım ve birinin çocuğuna vs birsey yapsa bende suçlu olurdum vicdanen.

Eşine söylemekle iyi yapmışsınız, bence eşinize söylemeyin. Durduk yerde rahatsız olacak. Adam manyak belli.

Size diş geçiremeyeceğini anladığı için çocuğa yönelmiş. Hiç doğru yapmamışsınız dergiyi alarak. Çocuk şimdi biliyor ki bu adam bir şey vermeye kalkarsa annesi izin veriyor. Adam da aynı şekilde annen bir şey demiyor al diyecek. Bir sonrakini gel evde veririm diyecek. Derhal dergiyi götürüp geri verin ya da kapısının önüne koyun. Çocuğunuza da kesinlikle yabancı birinden bir şey almamasını söyleyin. Bu tipler dinin yaşlılığın arkasına saklanıyorlar. Bırak çocuğu, köpeğe bile halleniyorlar.
Eşimin haberi olursa çok sinirlenir kan çıkar, o yüzden bir daha bana selam vermeyin oğlumla da tek kelime bile konuşmayın deyin. O noktaya gelirse yedi mahalleye rezil ederim deyin. Sakın geri çekilmeyin o korksun sizden.

Yok yalanlamadı tuhaftı
Siz bu kadının kocasının ne mal olduğunu bilmiyor mu sandınız? Bunca yıllık evliler yaşlanmışlar. Bana ilişmesin de ne yaparsa yapsın kafası var bunlarda. Çok gereksiz bir iş yapmışsınız. Bu adamı ölesiye korkutmak varken gidip etkisiz elemana karısına şikayet etmişsiniz. Emin olun bir aksiyon almayacak kadın. Az rahat dur başımızı belaya sokma deyip geçiştirecek.

Siz güçlü ve sert olacaksınız. Çocuklarıma mahremiyet dersi verdim diyorsunuz güzel ama yetersiz. O dergiyi bizzat çocuklarınızla götürüp atacaksınız kafasına. Bu adam veya başka birinden asla bir şey almayacaksınız, adama da çocuklarımla en ufak bir konuşma bile yaparsan tüm mahalleye rezil ederim gerekirse ellerimle boğarım seni diyeceksiniz.
Ben akşam balkona çıktığımda beni seyrettiğini görürsem bizzat kocamı çağırıcam yanıma deyin. Çirkefleşmekten korkmayın.

Daire dış kapınıza derhal güvenlik kamerası taktırın. Hiç güvenmeyin ben varım başlarında diye. 9 yaşında çocuğunuz bir gün tek gelebilir eve veya evde tek kalabilir. Bu tipler fırsatı çok iyi kullanır, sizin bile geliş gidişinizi sesinizi gürültünüzü takip ediyormuş. Eşinize çocuklar için dini dergi vererek zararsız görünmesi bile plan. Harekete sese duyarlı hareket eden bir kamera en azından kapınızı çalmayı engeller.

Bu tipler şikayetle konuşmakla laf anlamaz yav he he der. Kızım küçükken parkta böyle yaşlı başlı hayvanın biri balon vermiş eline. O kaydırakta kayarken ben diğer çocuğu salıncakta sallıyordum. Sadece benim kız değil başka çocuklara da vermiş. Adamı o an aldığı nefese pişman ettim. Cinlerim tepeme çıktı böyle gevşek gevşek gülerek konuştuğu için. Parka gelmiş bankta oturuyor çocukları seyrediyor millet de sanıyor torun getirmiş ona bakıyor. Nerde hangisi senin torunun deyince şimdi gelecek onu bekliyorum palavra sıkıyor. Seninle beraber geliyorum kalk yürü torununu göstereceksin bana deyip tuttum bunun kolunu. Her yerde olduğu gibi burada da işgüzarlar karıştı hemen, bırak yaşlı başlı insan ne olmuş alt tarafı balon vermişmiş. Annesine sordumu, size sordumu çocuğunuza balon verebilir miyim diyorum cevap yok tabi.
Herkes çocuğuna çok dikkat etsin bir şey olmaz demesin nolur.

Dergiyi eve gelirken eşime vermiş . Eşime birsey diyemedim alma diye ama ertesi günü kapısının önüne koyduk. Oğlumda pis herif anne dedi elini sürmedi.
Benim çocuğum diğer çocuklar gibi değil. Doğuştan bir rahatsızlığı vardı. Daha bu yaza kadar sokağa çıkartıp oynatmadik. Zaten yapı gereği komşu gezmesi vs adetim hiç yok ,zamanımda hiç olmadı. Hatta sitede oğluma sokağa çıkmayan çocuk diye lakap takmışlar. İlk defa bu yıl günde 1 saat benimle birlikte akşam saati 1 saat sitedeki parka iniyor ve benimle beraber yukarı çıkıyor. Annanesi dedesi ve dayısı dışında kimseden hiç bir şey almaz. Oğlumla simdiye kadar sürekli içiçe olduğumuz için arkadaş gibiyiz herseyi konuşuyoruz. Hem annesi hem oyun arkadaşıyım. Bu mevzu oluncada yine konuştum . Zaten TV de hergün haberlerde duyuyor ve korkuyor.Bugün bekliyorum kadın halledicem dedi ne yapacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…