Karşı komşu sapık mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz bu kadının kocasının ne mal olduğunu bilmiyor mu sandınız? Bunca yıllık evliler yaşlanmışlar. Bana ilişmesin de ne yaparsa yapsın kafası var bunlarda. Çok gereksiz bir iş yapmışsınız. Bu adamı ölesiye korkutmak varken gidip etkisiz elemana karısına şikayet etmişsiniz. Emin olun bir aksiyon almayacak kadın. Az rahat dur başımızı belaya sokma deyip geçiştirecek.

Siz güçlü ve sert olacaksınız. Çocuklarıma mahremiyet dersi verdim diyorsunuz güzel ama yetersiz. O dergiyi bizzat çocuklarınızla götürüp atacaksınız kafasına. Bu adam veya başka birinden asla bir şey almayacaksınız, adama da çocuklarımla en ufak bir konuşma bile yaparsan tüm mahalleye rezil ederim gerekirse ellerimle boğarım seni diyeceksiniz.
Ben akşam balkona çıktığımda beni seyrettiğini görürsem bizzat kocamı çağırıcam yanıma deyin. Çirkefleşmekten korkmayın.

Daire dış kapınıza derhal güvenlik kamerası taktırın. Hiç güvenmeyin ben varım başlarında diye. 9 yaşında çocuğunuz bir gün tek gelebilir eve veya evde tek kalabilir. Bu tipler fırsatı çok iyi kullanır, sizin bile geliş gidişinizi sesinizi gürültünüzü takip ediyormuş. Eşinize çocuklar için dini dergi vererek zararsız görünmesi bile plan. Harekete sese duyarlı hareket eden bir kamera en azından kapınızı çalmayı engeller.

Bu tipler şikayetle konuşmakla laf anlamaz yav he he der. Kızım küçükken parkta böyle yaşlı başlı hayvanın biri balon vermiş eline. O kaydırakta kayarken ben diğer çocuğu salıncakta sallıyordum. Sadece benim kız değil başka çocuklara da vermiş. Adamı o an aldığı nefese pişman ettim. Cinlerim tepeme çıktı böyle gevşek gevşek gülerek konuştuğu için. Parka gelmiş bankta oturuyor çocukları seyrediyor millet de sanıyor torun getirmiş ona bakıyor. Nerde hangisi senin torunun deyince şimdi gelecek onu bekliyorum palavra sıkıyor. Seninle beraber geliyorum kalk yürü torununu göstereceksin bana deyip tuttum bunun kolunu. Her yerde olduğu gibi burada da işgüzarlar karıştı hemen, bırak yaşlı başlı insan ne olmuş alt tarafı balon vermişmiş. Annesine sordumu, size sordumu çocuğunuza balon verebilir miyim diyorum cevap yok tabi.
Herkes çocuğuna çok dikkat etsin bir şey olmaz demesin nolur.

Bende bu tarz şeylerde ekstra dikkatliyim ve çok korkuyorum böyle şeylerden.

60 yaştan sonra erkeklerin yemeğine şap falan mı katılsa yada yasa kararıyla kısırlaştırsalar mı yaşlı başlı herif baya sarkmış ayakkabını çıkarıp bı güzel dövüp rezil etseydin keşke 😡

hasta falan olduğunu düşünmüyorum, bildiğin sapkın. bahanesini de aklınca masumlaştırıyor sapık, ablama benziyorsun.
ilk olmadığı belli ki karısı da gayet sakince dinliyor, evde ses çıkmıyor.
aklınca o yatak odalarını dinlerken ne hayaller kuruyor pislik.

Hayırlı aksamlar arkadaşlar benim bir problemim var ve içimi kemiriyor.
Oturduğum eve 1 yıl önce taşındık. Karşı komşumuz adam 70 ,kadın 60 yaşında bir çift. Adam ne zaman binada görse laf atar selam verirdi bende sağol amca vs derdim. Son bir aydır mesela; ben dışarıdan geliyorum camdan beni görüp otomatiğe basıyor, ben evin kapısını açınca o da açıyordu. 1 hafta önce ben dışarı çıkarken kapıyı açtı. Bana "sizden önce yeni evli bir çift vardı geceleri yatak odasından sesler gelirdi siz yatak odanızı kullanmiyormusunudedi. O an anlam veremedim.(adam yaşlı sakallı etrafta sevilen hacı denen biri beklemediğim birseydi)
1 gün sonra yine beni gördü geceleri balkonun ışığı açık dedi( çocuklar uyuduktan sonra mutfağı toplayıp balkonda kahve içip kitap okuyorum) . 2 gün sonra yine görünce başladı ağlamaya ve seni ölen ablama benzetiyorum diyip sarılıp öpmeye çalıştı. Bende bağırdım seni sakalından tutar merdivenden atarim dedim.yanlis anladın dedi. Şok oldum. Çok korktum. O günden sonra hiç huzurlu değilim ben mi abartıyorum. Eşime anlatsam kan çıkar. Ama adamı görünce selamlasiyor. Yine dün oğluma dini bir çocuk dergisi vermiş. Alma desem olmuyor. Eşime anlatmadikçada daha çok yüz bulur mu? Ya da benim için komsulata vs yüz verdi vs diye iftira atarmı diye tedirgin oldum.
Taşınmak istiyorum ama bu eve taşınırken boya badana yaptık .nakliye vs hep karta yüklendik yeni yeni bitiyor.eşimin işleri bozuk tekrar taşınma masrafını imkanı yok karşılayamayiz. Ne yapsam eşine mi söylesem
Dini kullanarsk namusluyum ayağına yatan çok kadın amca dede gördük dini boyutu bir kenara itin ve iç niyetinin temiz oldugunu düşünmüyorum ben kesinlikle!
1."siz yatak odanızı kullanmiyormusunuz" sorusu. Bir kere sanane be adam benim yatak odamdan!
2. Yok kız kardeşine benzettim diyip zırlayıp bu ayaga sizi öpmeye çalışması, bu ne samimiyet dedecik diye sorarlar adama?
Tek tavsiyem görmemezlikten gelin, selamı da kesin bu adamla.

Eşiniz adamla konuşmaya gitmezse bu yaşlı sapık şöyle düşünecek 'demekki bunun gönlü var olmasa kocasına söylerdi'
Kadın ben halledicem dedi . bana bugün haber vereceğini soyledi . Eğer bugün yapıcı bir adım atmazsa eşime söylicem. Mecbur tasınıcaz yine napalım sağlık olsun 😔
Ayrıca böyle ciddi bi olayı eşinizin bilmem hakkı, ne demek kocana söyleme.

Eşiniz adamla konuşmaya gitmezse bu yaşlı sapık şöyle düşünecek 'demekki bunun gönlü var olmasa kocasına söylerdi'

Ayrıca böyle ciddi bi olayı eşinizin bilmem hakkı, ne demek kocana söyleme.

Kadınında oğlu var başı belaya girmesin 2 çocuğu var eşine acırım dedi. Adamın zaten bin çeşit hastalığı var 1 tokat atsa elinde kalır.oyüzden söyledi.

Kadınında oğlu var başı belaya girmesin 2 çocuğu var eşine acırım dedi. Adamın zaten bin çeşit hastalığı var 1 tokat atsa elinde kalır.oyüzden söyledi.
Siz çok naifsiniz gerçekten. Bu adamla kadın sizi daha çok üzer. O yaşlı teyze kocasına adım atmadan iş yapmış mı bugüne kadar? Bakın eski toprak bunlar bizim evlilik bakış açımızdan farklı bakış açıları var kocanın izni olmadan iş yapmazlar. Nasıl karışır sizin kocanıza söyleyip söylemeyeceğinize?

Diyelim ki kadın iyi niyetli kocasını uyardı. O adam dinleyecek mi sanıyorsunuz karısını? Bakın eşiniz adamın karşısına çıkmazsa adam sizin gönlünüzün olduğunu düşünecek. Karısına felan söylemenizin önemi yok. Şu an o sapığı durduracak tek kişi eşiniz.

Eşiniz duysa ne yapar? Gidip yakasına yapışıp bağırsa yeter bence

Önce eşine (kan çıkar dediğin icin) usulünce anlat,fitili ateşler şekilde değil.sonrada kesin mesafeyi koy.gordugunde selam bile verme.zamanla oda yüz vermediğini anlayınca bulaşmaz sana inşallah.

Siz çok naifsiniz gerçekten. Bu adamla kadın sizi daha çok üzer. O yaşlı teyze kocasına adım atmadan iş yapmış mı bugüne kadar? Bakın eski toprak bunlar bizim evlilik bakış açımızdan farklı bakış açıları var kocanın izni olmadan iş yapmazlar. Nasıl karışır sizin kocanıza söyleyip söylemeyeceğinize?

Diyelim ki kadın iyi niyetli kocasını uyardı. O adam dinleyecek mi sanıyorsunuz karısını? Bakın eşiniz adamın karşısına çıkmazsa adam sizin gönlünüzün olduğunu düşünecek. Karısına felan söylemenizin önemi yok. Şu an o sapığı durduracak tek kişi eşiniz.

Eşiniz duysa ne yapar? Gidip yakasına yapışıp bağırsa yeter bence

Bende aynısını düşünüyorum. Yani eşi tavır almıyor gönlü var diye düşünürmü diye. Şuan düşüncelerime ve davranışlarına hakim olamıyorum hata yapmak istemiyorum. Evleri baya hareketli demin 3 adam gelmişti şimdi 2 kadın geldi

Önce eşine (kan çıkar dediğin icin) usulünce anlat,fitili ateşler şekilde değil.sonrada kesin mesafeyi koy.gordugunde selam bile verme.zamanla oda yüz vermediğini anlayınca bulaşmaz sana inşallah.

Eşime başkasının başına gelmiş ve anlattı oyuzden huzursuz oldum, gibi bahsedicem ve taşınıcam. Böyle yasayamam

Bende aynısını düşünüyorum. Yani eşi tavır almıyor gönlü var diye düşünürmü diye. Şuan düşüncelerime ve davranışlarına hakim olamıyorum hata yapmak istemiyorum. Evleri baya hareketli demin 3 adam gelmişti şimdi 2 kadın geldi
Aile büyüğümüz varsa eşinizin sözünü dinleyeceği onun vesilesi ile söyleyin eşiniz sakinleşir. Ya da evdeyken kapıyı kilitleyip anahtarı saklayıp söyleyin bir anlık öfkeyle hareket etmez en azından

Aile büyüğümüz varsa eşinizin sözünü dinleyeceği onun vesilesi ile söyleyin eşiniz sakinleşir. Ya da evdeyken kapıyı kilitleyip anahtarı saklayıp söyleyin bir anlık öfkeyle hareket etmez en azından

Benim başıma geldi diye değilde başkasına yapmış diye anlatmaya karar verdim. Zaten eşim dergiyi alınca biraz soylenmistim. Dini dergi vs şeyleri kabul etmiyorum normalde herkesin dini kendine kuran var ondan öğrenebiliriz herseyi.bir gruba ait basılan dini bir dergiye gerek yok demiştim..eşimde sevmez baskıcı empoze edilen dini dayatmaları

Eşime başkasının başına gelmiş ve anlattı oyuzden huzursuz oldum, gibi bahsedicem ve taşınıcam. Böyle yasayamam
Konudan bağımsız ellerim kolum yüzüm uyuşuyor demişsiniz,dr a gttnz mi,eniştem ve bir arkadaşım aynen bu şikayetler dr a gttiler ve multipl skleroz oldukları ortaya çıktı.(ms) tabi korkutmak için söylemiyorum illa çıkacak diye biseyde yok ama dr uda ihmal etmeyin.

Hayırlı aksamlar arkadaşlar benim bir problemim var ve içimi kemiriyor.
Oturduğum eve 1 yıl önce taşındık. Karşı komşumuz adam 70 ,kadın 60 yaşında bir çift. Adam ne zaman binada görse laf atar selam verirdi bende sağol amca vs derdim. Son bir aydır mesela; ben dışarıdan geliyorum camdan beni görüp otomatiğe basıyor, ben evin kapısını açınca o da açıyordu. 1 hafta önce ben dışarı çıkarken kapıyı açtı. Bana "sizden önce yeni evli bir çift vardı geceleri yatak odasından sesler gelirdi siz yatak odanızı kullanmiyormusunuz dedi. O an anlam veremedim.(adam yaşlı sakallı etrafta sevilen hacı denen biri beklemediğim birseydi)
1 gün sonra yine beni gördü geceleri balkonun ışığı açık dedi( çocuklar uyuduktan sonra mutfağı toplayıp balkonda kahve içip kitap okuyorum) . 2 gün sonra yine görünce başladı ağlamaya ve seni ölen ablama benzetiyorum diyip sarılıp öpmeye çalıştı. Bende bağırdım seni sakalından tutar merdivenden atarim dedim.yanlis anladın dedi. Şok oldum. Çok korktum. O günden sonra hiç huzurlu değilim ben mi abartıyorum. Eşime anlatsam kan çıkar. Ama adamı görünce selamlasiyor. Yine dün oğluma dini bir çocuk dergisi vermiş. Alma desem olmuyor. Eşime anlatmadikçada daha çok yüz bulur mu? Ya da benim için komsulata vs yüz verdi vs diye iftira atarmı diye tedirgin oldum.
Taşınmak istiyorum ama bu eve taşınırken boya badana yaptık .nakliye vs hep karta yüklendik yeni yeni bitiyor.eşimin işleri bozuk tekrar taşınma masrafını imkanı yok karşılayamayiz. Ne yapsam eşine mi söylesem
Yaa gerçekten çok korkunç ne hakla size dokunmaya öpmeye çalışıyor pislik adam. Babanın kızımıyım da sarılıp öpmeye çalışıyorsun. Ağzının payını vermişsiniz eğer bidaha bişey derse tehdit edin eşime söylerim diye korkudan hiçbişey yapamaz. Ama ben böyle birşeyi eşime söylesem yaşlı maşlı demez elinden bi kaza çıkar diye korkarım Allah korusun gider döver adamı heralde 🙄 dövmese de üzerine yürür doğduğuna pişman eder ben korkarım böyle birşeyi anlatmaya, bence siz adamı kendiniz tehdit edin baktınız olmuyor o zaman düşünürsünüz gerisini. Çocuklarımdan da benden de uzak duracaksın yoksa seni rezil ederim deyin korkutun biraz

Konudan bağımsız ellerim kolum yüzüm uyuşuyor demişsiniz,dr a gttnz mi,eniştem ve bir arkadaşım aynen bu şikayetler dr a gttiler ve multipl skleroz oldukları ortaya çıktı.(ms) tabi korkutmak için söylemiyorum illa çıkacak diye biseyde yok ama dr uda ihmal etmeyin.

Çok tesekkur ederim gidicem inşallah. Eskiden yoktu böyle şeyler 1 haftadır başladı. Bende kalp krizinden korkuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X