Karşı komşu sapık mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Asivesisman103

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2022
492
1.970
42
Hayırlı aksamlar arkadaşlar benim bir problemim var ve içimi kemiriyor.
Oturduğum eve 1 yıl önce taşındık. Karşı komşumuz adam 70 ,kadın 60 yaşında bir çift. Adam ne zaman binada görse laf atar selam verirdi bende sağol amca vs derdim. Son bir aydır mesela; ben dışarıdan geliyorum camdan beni görüp otomatiğe basıyor, ben evin kapısını açınca o da açıyordu. 1 hafta önce ben dışarı çıkarken kapıyı açtı. Bana "sizden önce yeni evli bir çift vardı geceleri yatak odasından sesler gelirdi siz yatak odanızı kullanmiyormusunuz dedi. O an anlam veremedim.(adam yaşlı sakallı etrafta sevilen hacı denen biri beklemediğim birseydi)
1 gün sonra yine beni gördü geceleri balkonun ışığı açık dedi( çocuklar uyuduktan sonra mutfağı toplayıp balkonda kahve içip kitap okuyorum) . 2 gün sonra yine görünce başladı ağlamaya ve seni ölen ablama benzetiyorum diyip sarılıp öpmeye çalıştı. Bende bağırdım seni sakalından tutar merdivenden atarim dedim.yanlis anladın dedi. Şok oldum. Çok korktum. O günden sonra hiç huzurlu değilim ben mi abartıyorum. Eşime anlatsam kan çıkar. Ama adamı görünce selamlasiyor. Yine dün oğluma dini bir çocuk dergisi vermiş. Alma desem olmuyor. Eşime anlatmadikçada daha çok yüz bulur mu? Ya da benim için komsulata vs yüz verdi vs diye iftira atarmı diye tedirgin oldum.
Taşınmak istiyorum ama bu eve taşınırken boya badana yaptık .nakliye vs hep karta yüklendik yeni yeni bitiyor.eşimin işleri bozuk tekrar taşınma masrafını imkanı yok karşılayamayiz. Ne yapsam eşine mi söylesem

GÜNCELLEME 12. SAYFA TAŞINIYORLAR

Son düzenleme:
Sapik degilse bile normal olmadigi kesin, he he diyin gecin bakmayin, konusmayin. Cok buyuk bir problem değil, deli der geçerim heralde ustune dusuncegim bir durum olmaz.

Bende acaba hasta mı diye düşünüyorum. Etraftan çok seviliyor. Sonradan bunama vs mi oldu diyorum

İlk önce kendi eşinize anlatıp kendi aranızda konuşun, sonrasında da mesafe koyarsınız zaten. Olur da ilerde bir problem yaşarsanız sizin dediğiniz gibi iftira vs, eşinize o gün açıklama yapmak daha zor olur, bana vaktinde neden anlatmadın der. Her şeyi tazeyken anlatmak en iyisi. Sonrasında zaten deli dedeyle muhatap olmazsınız. Taşınmanıza gerek yok

Adam size halleniyor, evet. Elin kadınına yatak odanızı kullanmıyor musunuz, ses gelmiyor demek basbayağı taciz cümlesi. Dede mede deyip de masumlaştırmayın yav, adam taciz ediyor düpedüz işte. Bir de üstüne öpmeye kalkmış. Daha ne yapması lazım?
Eşinize söyleyin bana kalırsa. Bu adamın durmama ihtimali çok yüksek.

Bence cocuklarinizıda koruyun ondan haberlerde neler neler görüyoruz Allah korusun. Taşınamıyorsaniz hiç muhatap olmayın onunla. Ne insanlar var ya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…