Kars mutlu olmayan erkek mutlu olamaz

hikaye çok güzeldi. aklıma şu geldi bunu okuyunca...
bundan 4 yıl önce küçük kızımı bazı problerden dolayı psikiyatriste götürdük, görüşmelerin sonucunda psikiyatrist eşime döndü ve dediki ''mutlu çocukları mutlu anneler yetiştirir. annelerin mutlu olması ise babaların elindedir.''

Çok güzel anlamlı bir hikaye.Hiç sıkılmadan okudum.Bu arada erkek arkadaşımın mailine de atmayı ihmal etmedim (ondan hiç şikayetimin olmamasına rağmen).

Hiçbir şeyim yok mu? Hayır benim her şeyim var. Benim karım her şeyim.
Sevgilim, eşim, arkadaşım, hayat yoldaşım. Hayatımı paylaştığım insandan
daha değerli ve daha önemli ne olabilir ki dünyada?
Sizin ev, araba, iş diye her şey dediğiniz şeylerdir aslında hiçbir şey
olan.

katılıyorum aynı durum bayanlar için de geçerli kocası mutsuz olan bir kadın da mutlu değildir.

çok harika bi yazı bayıldım cnaım yaa ne kadar da gerçek..biz bayanların içinde hep büyümeyen küçük bir kız vardır asıl beceri onu bulmak işte..bu yazıyı kesinlikle eşimede okutucam

Karısı mutlu olmayan erkek mutlu olamaz...

Buna benzer bir cümleyi eşim kullanmıştı bana onu ilk tanıdığım zamanlarda...
Direk karı-koca ilişkilerine girmeden "mutlu etmeyi bilmeyen insan mutlu olamaz" diye...
Hakikaten de öyle benim mutluluğumu çalanın bende mutluluğunu çalarım sonuçta..
Bu bir döngüdür...
Yazıyı çok beğendim... Amcam güzel demiş iyi demişte ufak şeylerle mutlu olabilecek kadını bulmak da zor bu devirde...
Çok az insan biliyor bence dilencilerin krallar gibi yaşadığını...

daha öncede başka bir yerde okudum gerçekten çok güzel bir yazı tşkler ablacım​

çok güzel bir yazı olmuş :asigim:
tespitler o kadar doğru ki...
ellerine sağlık canım
a.s.

cok güzel ve cook dogru bi yazı
ne demişler
yuvayı dişi kuş yapar
her şey bize baglıı :)))))

ayy ne romaaaaanntikkk, bayıldım valla, akşam eşime de okuym kaydirigubbakcemile3
ya bizim değil de erkeklerin bu tarz yazıları bol bol okumaları lazım aslında, onların bizi daha iyi anlamaları için, biz zaten bbizim ne kadar naif, zarif, hassas, narin, kırılgan, romantik yani kısaca harika varlıklar olduğumuzu biliyoruz , ama onlar bazen sözüm meclisten dışşarııı """bildiğin odun"" olabiliyo kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile

çok hoş bir yazıymış.Biz kadınlar yaşımız kaç olursa olsun sevildiğimizi hissetmek isteriz daima ,tabiiki iki tarafında anlayışlı olması lazım hem sevmek hemde sevilmek gerek...

çok güzel bi hikaye gerçekten çok doğru yazılmış kopyalıyorum hemen:))

X