Kimse yaşattığını yaşamadan ölmezmiş derler. Bazıları da öyle bir şey yok diyor. Siz ne düşünüyorsunuz karma var mıdır? Kalp kıranın kalbi kırılır mı?
Oooooo hemde nasıl anlatmam sana .. çatır çatır yaşıyorlar hemde kimsenin ahı kimsede kalmaz yaradan o kadar büyük işte

Kimse yaşattığını yaşamadan ölmezmiş derler. Bazıları da öyle bir şey yok diyor. Siz ne düşünüyorsunuz karma var mıdır? Kalp kıranın kalbi kırılır mı?
Karma, ilahi adalet ne dersen de ne ekersen onu biçersin, ben buna inanırım...

Şahit olmadım karmaya
Ben şahit oldum , babam biz 3 kardeşi ve annemi ona muhtaçken terketti ortada bıraktı, eski, damı olmayan bir evde büyüdük kardeşlerimle , yıllar sonra ıssız eski bir köy evinde herkesten bir haber şekilde yapayalnız öldü, köyün muhtarı sayesinde ölüsünü bulmuşlar, asla sevinemedim öldüğüne bile , karma var ya da ilahi adalet ...

Aslında biz görmeden gerçekleşiyor herşey, bazen yıllar sürüyor...
Bilemiyorum çevremdekilerde rastlamadım.

Bildiğim her naneyi yiyen bir adam var. Karısına evlendiği günden beri eziyet eden, şiddet gösteren.. O kadar kötü ki 11 yaşındaki çocuğunu bile sindirdi.

Düşünün kadının ailesi bile adama karışmıyor. Kızlarından ona itaat etmesini istiyorlar..

Adam her şeyin keyfini çıkarıyor..

Karısı tam bir melek tanesi.

Kendisini ve çocuklarını koruyamıyor. Ailesi arkasında olmadığı için çekip gidemiyor.

Bugün adam yine bomboş bir şey için kadına saldırıyor kaşı yarılmış, burnu kanamış.. O kadar üzücü ki böyle acıması olmayan insanların hiçbir sıkıntı yaşamamaları..

Benim babam da 30 yıl keyif sürmüştü ama sonu kötü bitti ...

Kimse günahsız değil ki karma işlesin. Kul hakkı kimsede kalmaz sadece o da bu dünyada değil.

Ben inanmıyorum karmaya.. Kötü insanlar her şeyin en iyisini yaşıyorlar. Tanıdıklarım var gayet de keyifleri yerinde.

Bu Dünyada adalet yok! Diğer tarafı da bilemiyoruz..

bence o tür insanlar yaşarken yaşıyorlarda ölürken çok zorlanıyorlar tüm yaşamları burunlarından geliyor kıvrana kıvrana son nefeslerini veremiyorlar bir türlü.

Karma, ah, Haklıysan beddua (ama be ve beddua kötü) hepsi tutuyor. Hayat enerjı ile devam efıyor. Ama yıllar sürüyor. Çünkü allah kullarını çok sevıyor duzelmesı ıcın zaman tanıyor.

Yoğun bakımda çalışırken çoğu kişi ile arkadaş gibi oluyorduk.surekli görünce bir muhabbet illaki oluşuyordu.bir kadın vardı 5 ay kadar yattı yoğun bakımda yanları hep yara oldu.kizlari oğlu her gün gelirdi.cocuklarinin hepsinin hayatı ile oynamış kadın resmen.bizlerde illaki yorum yapıyorduk ettikleri mi cikiyor acaba diye.gerci herkes aynı şeyi yaşayabilir bilmiyirum ama kendi tanidiklarimdan da şahit olduğum oldu yasadiklarini yaşatan insanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…