Karınca Yumurtası YAĞI KREMİ Kullananların Değerlendirmesi

kıslar bugün bende aldım kremi ama gutto değil mecitefendinin aktardan aldım 13 tl ye kullanan varmı etkisi diğeri ile aynımıdır kutu bandrollüydü ve orjinal dedi satıcı kokusu da aynı nivea krem gibi güsel kokuo

kıslar bugün bende aldım kremi ama gutto değil mecitefendinin aktardan aldım 13 tl ye kullanan varmı etkisi diğeri ile aynımıdır kutu bandrollüydü ve orjinal dedi satıcı kokusu da aynı nivea krem gibi güsel kokuo

Yaa bende gördüm onu ama almadım canım kimse kullanmıyor diye :bbo: iyi gelirse bende alim oda yeni çıkmış hem fiyatı daha uygun :jeyyar: Yağını kullanıyorum iyi geldi bana azaldı tüylerim delikafadulden Bacaklarıma başlıcam yarın, onlarda kalmıcaklar hihoyyyt

arkadaşlar ya bu kremin fotosunu ekleyebilirmisiniz int de buldumda 2 3 çeşit war hangisini kullanıp sonuç aldınız merak ettim bnde kullanmak istiyorumda eğer koyma şansınız warsa sewinirim..:emir_bebek:

159576436fg7.jpg

krem bu canım. bunun üzerinde, sahtelerinden ayıran bir de bandrol var =)

11285836_0.jpg
bunu kullanan warmı peki bu warda bizim burda diğeri yokmuş ama gelebilirmişkafamçokkarıştı

yok canım Adana'da bulabilirsin Gutto'yu kuzum ya.

ya bizim oturduğumuz mewkide yoktu çarşı taraflarında bulurum anca:)

arkadaşlar ben 10 gündür kullanıyorum tüyleri zayıflattığını söyleyebilirim.düzenli kullanıyorum bakalım ne olcak

arkadaşlar tala ile gutto nun arasında ne fark var acaba?Ben 3 aydır TALA karınca yumurtası yağını kullanıyorum.Şu anda 3. şişemi kullanıyorum.Açıkcası bikini bölgesi ve bacaklarımda azalma oldu ama özellikle koltuk altımda kesin %50 kıllar azaldı ve seyreldi,güçsüzleşti.
Ben bacaklarımda ve bikini bölgesinde makina kullanıyorum ,koltuk altımda eldiven.Sanırım onun da etkisi var.Kökten alınınca etkili oluyor.Benim makinam çok kırıyor kılları,1 hafta sonra tekrar çıkıyor.
Kesinlikle tavsiye ederim.Tala karınca yumurtasının yağını alıyorum aktardan 7,5b tl. ye....

arkadaşlar ben 10 gündür kullanıyorum tüyleri zayıflattığını söyleyebilirim.düzenli kullanıyorum bakalım ne olcak

üstünde yazan kullanma şeklinde alındıktan sonra 3-4 gün yazıyo :uhm:
bende 4 gün kullandım, bidaha alana kadar bekliyorum.

arkadaşlar ben benm için oldukça önemli bi konuyu sormak istiyorum size..
bu kıl konusu resmen rüyalarıma giriyor, takıntı yaptım resmen.. koltukaltıma we alt bacağa lazer epilasyona gidiyorum. genitali fln o şekilde halletmeyi düşünüorum. ama ya ince tüyler? karın se sırtımın aşağı kısımlarında çok war :KK43: lazer görmez dedi gittiğim yer. onlara çözümünüz varmı? alınmalı mı? koskoca karın nasıl alınır yaa :KK43: benden başka kimsede çıkmıyo mu yoksa? gutto oralarda işe yarar mı?? lütfen yardım edin...

arkadaşlar bende karınca yumurtası yağını beş gün kullandım şimdi bıraktım bekliyorum. aktardan aldım kesin çözüm dedi ama ben ne olur ne olmaz diye önce ufak bi yerde deneyim dedim :) sanırım uzun bi süre kullanmamız gerekiyomuş tamamen çözüm için. bekliyorum bakalım ne olcak? inşallah ters etki yapmaz :))

ya arkadaşlar gerçekten de etkili mi benim denemediğim yol kalmadı kremler kürler haplar:KK43:

Yaa bende gördüm onu ama almadım canım kimse kullanmıyor diye :bbo: iyi gelirse bende alim oda yeni çıkmış hem fiyatı daha uygun :jeyyar: Yağını kullanıyorum iyi geldi bana azaldı tüylerim delikafadulden Bacaklarıma başlıcam yarın, onlarda kalmıcaklar hihoyyyt

mecitefendinin bugüne kadar bir çok ürününü kullandım ve kötü bir sonuç çıkarmadı deniycem canım nasıl olsa doğal bir ürün ve ilk kullanımda etkisini göstermeye başlar die kutunun arkasında yazıo tüylerimin biras usamasını bekliyorum kullandıkdan sonra etkisini paylaşırım burda :kahve:

mecitefendinin bugüne kadar bir çok ürününü kullandım ve kötü bir sonuç çıkarmadı deniycem canım nasıl olsa doğal bir ürün ve ilk kullanımda etkisini göstermeye başlar die kutunun arkasında yazıo tüylerimin biras usamasını bekliyorum kullandıkdan sonra etkisini paylaşırım burda :kahve:

Forumda kimseden duymadığım için almadım canım ben işe yaramaz belki diye. Temem canım sen dene bakalım :1hug: Umarım iyi sonuç alırsın :Saruboceq:

Bende 4 yada 5 gün kullanıyorum sonra tekrardan çıkmasını bekliyorum diğer seans için :eek:

bende öyle yapıyorum arkadaş 10 gün kullandım demiş ya onun için sordum, acaba o farklı bişekilde mi kullanıyo diye.

arkadaşlar ben benm için oldukça önemli bi konuyu sormak istiyorum size..
bu kıl konusu resmen rüyalarıma giriyor, takıntı yaptım resmen.. koltukaltıma we alt bacağa lazer epilasyona gidiyorum. genitali fln o şekilde halletmeyi düşünüorum. ama ya ince tüyler? karın se sırtımın aşağı kısımlarında çok war :KK43: lazer görmez dedi gittiğim yer. onlara çözümünüz varmı? alınmalı mı? koskoca karın nasıl alınır yaa :KK43: benden başka kimsede çıkmıyo mu yoksa? gutto oralarda işe yarar mı?? lütfen yardım edin...

canım ben normalde almadığım ama azlmasını,zayıflamasını istediğim bölgelere de kullandım ilk seansta, yani 4 gün, en azından biraz zayıflatır bence, sende öyle kullanabilirsin, ben burda sormuştum alınmayan yerlerde de işe yararmı diye, sanırımkimse o amaçla kullanmamış, cevap gelmedi, ben deniyorum görücez.

ya arkadaşlar gerçekten de etkili mi benim denemediğim yol kalmadı kremler kürler haplar:KK43:

sanırım etkili ama %100 sonuç değildir.

arkadaşlar tala ile gutto nun arasında ne fark var acaba?Ben 3 aydır TALA karınca yumurtası yağını kullanıyorum.Şu anda 3. şişemi kullanıyorum.Açıkcası bikini bölgesi ve bacaklarımda azalma oldu ama özellikle koltuk altımda kesin %50 kıllar azaldı ve seyreldi,güçsüzleşti.
Ben bacaklarımda ve bikini bölgesinde makina kullanıyorum ,koltuk altımda eldiven.Sanırım onun da etkisi var.Kökten alınınca etkili oluyor.Benim makinam çok kırıyor kılları,1 hafta sonra tekrar çıkıyor.
Kesinlikle tavsiye ederim.Tala karınca yumurtasının yağını alıyorum aktardan 7,5b tl. ye....

slm canım bende tala kullandım ilk sonra guttoya başladım şöyle talanın artık orjinalini bulmak çok zor geçen gün aktara gitmiştim baktım karınca yağlarına oooo bisürü çeşit var sordum adam iki tala gösterdi bu sahtesi 5 lira bu orj. 7.50 dedi neden sahte satıypsun bile bile dedim alıyolar dedi diğerlerine baktım berces li bişey sonra mecit falan bi sürü dikkatimi çekti inceledim hiçbirinin onayı yok yalnız sağlık bakanlığının atıyorum34753kafadan bi rakam sayılı izni ile fakat o sayılı kozmetik kanunu yok 5324sayılı kanun kozmetik kanunudur ama hepsi sallamış bişi kafadan adama söyledim baktı benimle başedemedi tabi dedim abi sende incele bunları izin ve onay farklı canım şimdi tala yada diğerleri denekler üzerinde dermotolojik testlerle ürününü ıspat etmişse bu onayı alabilir yani bakanlıktan fiyata gelince gramaja bakarsan 15 20 mlg lik yağlar 5-yada 7 lira 150 mlg krem 25-29 arası kremin gramajı 10 adet yağla eşit oluyor buda 50 yada 70 liraya maloluyor kullanımıda bence çok daha kolay ve çok etkili yani kıyaslama yaparsak bence krem derim tabii bunları sen fark nedir dedin diye yazdım .umarım cevaplarıma kızmazsın tabi kim neden memnunsa onu kullanır.a.s

bütün yorumları okudum..ben altı ay öncesine kadar jilet kullanıyordum..sonra ağdaya başladım.ve sürekli kullanıyorum aartık.jilete hayır yani..ve yaklaşık dört ay kadardırda karınca yumurtası yağını kullanıyorum..bikini bölgesinde kullanıyorum sadece..ve yararını da görmeye başladım açıkcası.daha seyrekleşti tüyler zayıfladı farkedebiliyorum..hihoyyyt

X