Karınca Yumurtası YAĞI KREMİ Kullananların Değerlendirmesi

bende dün aldım bu ürünü arkadaşlar
kızılayda bir aktardan 20 ytl ye aldım. satıcı bayan kampanyada olduğunu söyledi
eve gelip açtığımda içindeki metalimsi kağıdın epey bir açılmış olduğunu gördüm tabii hemen telefon edip söyledim değişim yapacaklar
içime sinmedi o halini görünce sonuçta vücuduma kullanacağım
bundan sonra alırken kapağın içini açıp kontrol edeceğim sizede tavsiye ederim

hımm, sağol canım uyardığın için, benimki kapalıydı...

Kizlar acaba bu krem yurt disinda varmi yani ben avusturyadanim :uhm: gidip bi eczaneye sormam lazim insallah vardir :Saruboceq:

internetten aradınmı canım, belki sipariş edilebiliyodur...

bende deneyeyim dedim, ne kaybederim, belki şu dertten kurtuluruz :)) yeni başladım bende, bugün 3. defa sürücem... inşallah bulursun

Bende tala nın karınca yumurtası yağını kullanıyorum 2. Seansım 15 gün önce bitti kızlar çok memnunum. Tüyler çok geç çıkıyo ve renkleri açık bayada azaldı. Sonra tekrar yazarım

Selam yelizs arkadaşım, sanırım sen de ankara da yaşıyorsun. Ben de Tala kullanıyorum ama sahtesi ile gerçeğini ayırt etme konusunda pek bir bilgim yok. Sende oldukça iyi sonuçlar alındığına göre Tala 'yı Ankara'da nerden aldığını yazarsan çok sevinirim. Sevgilerimle:Saruboceq:

kizlar internetten aliniyorsa burayada yazabiirmisiniz, tala yagini biliyordum aliniyor ama yurtdisina gitmiyor malesef

Arkadaslar bu karinca yumurtasinin hem YAGI hem KREMI varmis, ikiside ayni degilmi :uhm: yada hangisi daha etkili kafamçokkarıştı sonucta ikiside karincadan kaydirigubbakcemile3

bende kremi var, yani şöyle yazıyo gutto karınca yumurtası yağı kremi :))

slm kızlar bende geldim bende buu taladan kullanıom daha 2 kere falan kulladım bıyık kısmına birincisi gec cıkarıo ikincisi rengini acıo vdaha ijkinci ayım ii etki yapması için 4 5 ay kullanın dio yani 4 5 kere aldırıp ööle etki eder dio hemen mucize beklemy,n d,o ben şimdilk biıyıklarıdan basladım bakalım etki ederse diğer yerlere deneyecem inş. yaa

Ya hanımlar iki tane ürün var 1'i Tala Karınca yumurtası Yağı Diğeri Gutto karınca yumurtası Yağı kremi, ben hangisini alıyım siteden okuduğum kadarıyla gutto krem olan daha etkili sanırım kesin kullanmış sonuca varmış arkadaşlardan bilgi istiyorum :bbo:

krem daha iyi tabiki.bi defa yağını almıştım .çok kaşıntı yaptı 4 gün üstüste süremedim bile.şu an kremini kullanıyorum.hem çok geç çıkartıyo hemde seyrek çıkartıyo.sevdim ben bu kremi.benim gibi bi orman kadınına iyi geldiyse sizde de işe yarar

mrb arkdaşlar bende kullanmak istiyorum gutto kremı ama ben makineyle alıyorum aceba etki edermi makineyle alıpta kullanan var mı????

gutto karınca yumurtası kremi arkadşlar...bunu kullanın kullanmassanız kendinizden kıllanın:roflol:a.s

gutto karınca yumurtası kremi arkadşlar...bunu kullanın kullanmassanız kendinizden kıllanın:roflol:a.s

hahahahhahahasırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
Kızlar bende bugün aldım ve kolduk altımda kullanmaya başladım bu kremi sevdim kokusu fln hoşuma gitti. aktardan 29 ytl aldım kızlar bakalım sonuç ne olcak ilk gelişmelerden hberdar edicemm sizleri şekerler mcxxa.s.

ben de bu kremi yeni aldım kokusu oldukça güzel, ben 20 tl ye aldım aktardan. şimdilik güzel gibi koltuk altımda ve kollarımda başladım.

selm kızlar ben ılk seansımı bıtırdım ben dudak ustumde denedım ılk olarak işe yararsa bütün vucudum kullancam dıye almıstım 20 ytly aktardan aldım bandrollu krem işe yarıyo eskıden dudak ustumde tuyler bı hafta demez cıkardı sımdı 2. haftaya gırdım kullandıktan bu yana hala tek tuy tuyler war ve ınce cıkıyolar kızlar yaza kadar kurtulcam tuylerden ınş...

X