Karınca Yumurtası YAĞI KREMİ Kullananların Değerlendirmesi

arkadaşlar bende yaklaşık 2 aydır kullanıyorum guttoyu gözle görülür bir derecede azalma var.daha öncede yağını kullanmıştım ama bu kadar etkili sonuç almamıştım .hatta 2 ayda bikini bölgemdeki tüyler nerdeyse sayıyla çıkmaya başladı.vücudumun her bölgesinde kullanıyorum ve çokda memnunun.şimdi 3. aydayım.3. seansımı tamamlıyorum.bakalım bunda sonra nasıl çıkacaklar :) kullandığım ve sonuç aldığım için paylaşmak istedim bilginizeee....

arkadaşlar ben 2 aydır kullanıyorum 3. aya girdim.3. seansdayım.daha önce yağını kullandım ama sonuç alamadım.şimdi gutto kullanıyorum ve inanın gözle görülür fark var.aldığım yerden ince kıllara daha çabuk etki ettiğini sölemişlerdi.şimdi bikini bölgemde sayıyla çıkıo desem yeridir. sonuç aldığım için paylaşmak istedim.bilginize :))

peki nerden aliniyor bu fiyati ne kadar

merhaba canım konuyu gordum hmen atlamadan edemedim :)
şimdi arkadaslar karınca yumurtası yağı sağlık bakanlığından onaylı değil ancak kremi onaylı. gutto karınca yumurtası yağı kremi kullandım ve gercekten işe yarıyor. ben aktardan aldım hemen hemen her aktarda gördüm satılıyor ve kozmotikçilerdede satılıyor yeşil bir kutusu var ben 20 tl ye aldım 18-19-20 aldığın yere göre değişiyor ve kesinlikle yağınıda kullanmış biri olarak kremi yağından daha etkili diyorum. ama bu yağları için çok uyarı var kızlar içine ne olduğu belli olmayan yağlardan karıstırabiliyorlarmıs o yuzden sağlık bakanlığı onay vermemiş. dikkatlı kullanım

tesekkür ederim canim benim
her aktarda varsa cok iyi fiyatida uygumu, birde buraya bakayim varmi diye yoksa yaza artik alirim Tr`den

kızlar bikini bölgesinde biraz tereddütte kalıp sürmüştüm ama 4 günü doldurmamıştım, belki alerji falan yapar diye, 2 gün sürmüştüm.

zaten az olan tüyler daha da az çıktı :teytey:

ben bu kreme güveniyorum kızlar, devam a.s

selam arkadaşlar ben aranızda kremi ilk kullananım diyebilirim yani nerdeyse 1 yıl olacak ve %80 oranında tüylerim yok oldu şöyle en etkili bacak ve genital bölge çok az ve cansız çıkıyyo kol altında hiç abartısız sayılabilecek derecede ayrıca ağda acısı çok azaldı tüyler hemen kopuyor çok cansız yani bıyık bölgesi her yöntemde en geç etkilenen bölgedir lazerde bile ben oraya lazer düşünüyodum ama biraz sabır dedim ve gutto ya devam ettim şu an % 50 azalma var bi arkadaş ta lazerden yanık olunca guttoya devam diyorum şimdi yaza kadar da kurtulacağımdan eminim artık .arkadaşlar guttonun resmi sitesinde sağlık bakanlığı onayları ve dermotolojik testleri v.b. belgeler koymuşlar güven verici bence ayrıxca bide forum açılmış merak ettikleriniz cevaplanıyor HULİ 81 sende oradaki yetkiliden belki bilgi alırsın bide duyarlı olduğunuz için hepinize teşekkürler.

türkiyede heryerde ama yurtdışında bilemiyorum eczanelerde 29 90 aktarlarda ve parfmerilerdede aşa yukarı aynı ama 20 ile 30 arası değişiyor belki semt ve bölgeye göre dir sen gutto resmi sitesini ziyaret et ordaki forumdan yardım alabilirsin sanırım

türkiyede heryerde ama yurtdışında bilemiyorum eczanelerde 29 90 aktarlarda ve parfmerilerdede aşa yukarı aynı ama 20 ile 30 arası değişiyor belki semt ve bölgeye göre dir sen gutto resmi sitesini ziyaret et ordaki forumdan yardım alabilirsin sanırım

cok sagol canim benim ya, burda internette aradim almanyada yok malesef sirf TR de var.... Ama bizim burda türk ezcaneöeri var belki getirtirler bir sormam gerek yapayim en iyisi delikafadulden

selamm =)

dün akşam ikinci seansıma başladım kızlar, koltuk altına...haydi hayırlısı =)

ben 1. seansımı bitirdim ve yeni çıkmaya başladı gerçekten işe yarıyo renkleri daha açık ve ince bi şekilde çıkıyo tüğler..nerdeyse vücudumun her yerinde kullanıyorum:KK70: çok memnunum herkese tavsiye ederim 1. seanstan bu kadar etkiliyse ileri seansları siz düşünün derimyerimseniben

merhaba arkdşlar sırf bu kremi araştırmak adına üye oldum çünkü her arattığım gutto bilgilerinde bu site çıkıyordu karşıma.aranızda yeniyim ama bnde bu kremi 2008 kasımdan bu yana düzenli kullanıyorum yaklaşık 2.5 ay oldu ve tüylerimde bariz biçimde gecikme oldu ki benmkiler oldukça siyah ve sertti şimdi biraz daha cansızlaştılar ve geç çıkıyorlar ama tam aazalma farketmedim henüz biraz sabır gerektiricek ama buna deyiceğine inanıyorum bence tereddüte kalmayın bunlardan kurtulmamnın en ekonomik ve doğal yolu bu krem.

kızlar bu kremi istanbulda avrupa yakasında beşiktaş şişli yada yakınlarında bi yerlerde nerde satılıyo bilen varmı ben oturduğum yerdeki eczanelerde bulamadım yorumlarınıza göre almayı kafama koydum ama bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

kızlar bu kremi istanbulda avrupa yakasında beşiktaş şişli yada yakınlarında bi yerlerde nerde satılıyo bilen varmı ben oturduğum yerdeki eczanelerde bulamadım yorumlarınıza göre almayı kafama koydum ama bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

canım beşiktaştaki Cosmocity mağazasında var hem de indirimli.20 lira. sahte olma riski de yok, hologramlı. =)

beşiktaşta büyük aktarda 29 lira. o da orijinal.

şişli de de büyük kozmetikçilerde vardır mutlaka. =)

kizlar ben hollanda oturuyorum ve o yag burda yok nasel bulalirim bir bildiyiniz yol varsa lutven cenap bekliyorum
simdiden tesekurler

bende aktarın tavsiyesiyle aldım düzenli kullanmak nasip olmadı (baya bi tembelimdir şu düzenli ilaç kullanma konusunda) bana soyledıgıne gore tuylerını kokunden aldıktan sonrakı 3gun boyunca bolgeye yedırerek uygulanıyor sonra gıttıkce azalıyor ve sonucunda tamamen tuylerden kurtulunuyormuş. ilk sefer kollarımda deneyeyim dedim sanki batık yaptı gibime geldi... yani bu kremı bırkac ay boyunca duzenli kullanıpta batık problemi vs. yaşamayan ve tamamen sonuç alan bir arkadaş varsa yazabilirmi merak ediyorum... şimdiden tecrübelerinizi paylaşımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum...

Gutto-Karinca-Yumurtasi-Yagi-Kremi.jpg

Bende merak ettim simdi ama yurt disinda bulabilirmiyim acaba?
Gutto karınca yumurtası yağı kremi, geçmişten bugüne kadar, istenmeyen tüylere ağrısız , iğnesiz kullanımı ile orta doğuda ve uzak doğuda kadınların ve erkeklerin gözbebeği haline gelmiş bir üründür. Gutto karınca yumurtası yağı kremi düzenli kullanmasıyla istenmeyen tüylerin giderilmesine yardımcı olur. Tüylü olan bölge klasik yöntemlere (ağda, cımbız, epilasyon vs.) tüylerden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası kremini tüylerden temizlenen bölgeye elinizle masaj yaparak sürün. Bu işlemi 4-5 gece yatmadan önce yapmanız ilk seans için yeterli olacaktır. İlk seans sonrasında tüylerinizin belirgin bir şekilde azaldığını fark edeceksiniz. İlerleyen aylarda aynı yöntemle işleme devam edilir. 4-6 seans(takriben 4-6 ay) sonrasında tüylerinizin azalmasına yardımcı olur.

Gutto Karınca Yumurtası Yağı Kremi Nasıl Kullanılır?

Gutto Karınca Yumurtası Yağı Kremi Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası kremini tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan sonra bu işlem 4-5 geceleri yatmadan önce yapılır.

Tüyler alındıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra kremi uygulayın. Unutmayın krem Tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır.

Tüylerde ilk ayda belirgin bir azalma görülür.

kızlar bende bişey merak ediyorum, yeni başladım kullanmaya, klasik yöntemle tüyler alındıktan sonra kullanılıyor, burası tamam da, ben şunu merak ediyorum normalde almadığınız bi bölgeye kullanan varmı? yani mesela göbek veya kollarınızdaki tüyleri almıyorsanız ama azalmasını istiyorsanız da bunu kulansanız işe yararmı acaba? daha önce sorulmuş cevaplanmışsa kusura bakmayın kızlar, bütün sayfaları okuyamadım... inşallah benimle aynı amaçla kullanan birileri vardır. :))

X