Kargom bana gelmeden "teslim edildi" yazıyor

İşte dün akşam oldu, bugün de pazar her yer kapalı TLF ile ulaşılamıyor falan. Panik oldum. İlk seçenek olursa da hakkımı arayacağım.

İşte dün akşam oldu, bugün de pazar her yer kapalı TLF ile ulaşılamıyor falan. Panik oldum. İlk seçenek olursa da hakkımı arayacağım.

Evet yazdım da geri dönmediler daha... İnşallah kızların dediği gibidir de... İşin garibi o kişiyi de tanımıyorum

Yani ennnnn kotu ne olabilir? Baska birisi teslim almistir. Bu durumda satici firma size para iadesi yapmak zorunda. Bu kadar panik olacak ne var hic anlamadim

Valla bazıları abartmışsiniz demiş ama bence ortada abartı bir durum yok. Yetistiremedigi kargoyu da teslim edildi olarak girme gibi bır lüksü yok kimsenin. Ya müşteriyle önceden iletişim kurulup bilgi verdikten ve onay aldıktan sonra yapacaklar ya da paşa paşa teslim etmeyi bekleyecekler. Ben MNG kargoda yaşamıştım bu durumu. Hiç öyle yetistirememe falan gibi bı durum da olmamış. Teslim edildi yazıyor gelmedi, hiçbir yerde de yok. Resmen kayboldu kargo orta yerde. İnternet alisverisi kargosu olmadığı için herhangi bir yaptırımları da olmadi.

Kargom teslim edildi kızlar çok şükür. Şikayetvar ve twda paylaşmamıştım... Aradılar....Teslim alan yu*** kişisini tanıyor musunuz dediler şaka gibi
Meğersem birkaç üyenin dediği gibi dağıtıma çıkarmamışlar. Ama neden böyle yaptıkları meçhul.
Teşekkür ederim hepinize.
Başıma ilk defa geldiği için tedirgin olmuştum.

Evet canım kötü bir his oluyor insanda. Ama neden öyle bir ibare eklediler anlamadım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…