Kargom bana gelmeden "teslim edildi" yazıyor

Aaa isim varsa başkasına teslim edilmiş olabilir. Benim de bi kere olmuştu. Atıyorum benim apt no:37/1 daire 12 adam gitmiş apt no 37 daire 1’e teslim etmiş 😂 hayır o insan da teslim almış kendisinin olmayan kargoyu 😂 kargoyu arayıp ortalığı yıkmıştım da kurye gidip geri alıp bana getirmişti.
Ben yapacam da hafta sonu işte arasan ulaşamazsın. İşin ilginci kişiyi de tanımıyorum zillere mi baksam fjdjfj

Ben bu sorunu genellikle sürat kargoda yaşıyorum. Geçen ay trendyoldan bir alışveriş yaptım surat kargo ile göndermişler. Çarşamba günü teslim edildi bilgisi girildi kimseye ulaşamadım cumartesi günü kargoyu getirdiler. 🥴

Sıkıntı yapmana gününü zehretmene gerek yok kargolarla çok işim oluyor bazen sistemsel olarak böyle olabiliyor hatta bazen teslim edildiği halde ertesi gün sisteme teslim edildi düşülüyor her şey sistemde korkmanıza gerek yok

Ben bu sorunu genellikle sürat kargoda yaşıyorum. Geçen ay trendyoldan bir alışveriş yaptım surat kargo ile göndermişler. Çarşamba günü teslim edildi bilgisi girildi kimseye ulaşamadım cumartesi günü kargoyu getirdiler. 🥴

Bana da birkaç kez öyle oldu ,hafta sonu olduğu için .hafta içinde getiriyorlardı sonradan .

Sıkıntı yapmana gününü zehretmene gerek yok kargolarla çok işim oluyor bazen sistemsel olarak böyle olabiliyor hatta bazen teslim edildiği halde ertesi gün sisteme teslim edildi düşülüyor her şey sistemde korkmanıza gerek yok
Teşekkürler kızlar. İlk defa böyle bir şey yaşadığım için panik oldum. Teslim ettilerse kim aldı falan... 😁 Teşekkürler❤️

Bazen mesela şöyle oluyor kişiye ürün gidiyor eline ulaşıyor ama kargo şirketi sisteme teslim edildi onayını ertesi gün veriyor böyle durumlarda ben de paramı geç alıyorum yani telaş yapmaya gerek

Yanlış kişiye teslim etmiş olabilirler fakat şöyle bir şey de olabilir. Eğer dağıtmaları gereken süre içerisinde yetiştiremedilerse bazen teslim edildi girip ertesi gün getiriyorlar. Böyle de olmuş olabilir başıma geldi daha önce. Yarın ortaya çıkar ne olduğu. Umarım ikinci seçenektir.

Yıldızlı bir şeyler gözüküyorsa bu birine teslim ettikleri anlamına gelmez mi? Yarın firmaya teslim alanın siz olmadığınızı, teslim alındığına dair gönderdikleri yıldızlı isim olan mesajı da ileterek yazarsınız

X