Kargom bana gelmeden "teslim edildi" yazıyor

telasememuresi

Guru
Pro Üye
30 Ocak 2014
4.195
8.026
Ay günüm nasıl gergin geçiyor....
Bir sipariş vermiştim..... dağıtıma çıktı,mesaj geldi sonra... Teslim edildi yazıyor.... Kargoyu almadım... Şikayet vara yazdım,müşteri hizmetleri resmi tatildeymiş,twdan yazdım dönen yok. En son canlı desteğe bağlandım aldığım sitedeki...
Yemin ediyorum stres içindeyim,işlerini neden düzgün yapmıyorlar,ben almadıysam kime teslim ettiler kızlar çıldıracağım... İlla mahalleyi kapı kapı dolaşmam mı gerekiyor? İnşallah geri dönüş sağlarlar.

Ne yapmam gerekiyor? Böyle bir şey yaşayan var mı? Zaten durum yapmıştım burada destekler için sağ olun ama, tüketici hakkımı sonuna kadar kullanacağım bir olumsuzluk olursa.

Aras kargo mu?

Sakin olun pztsi eliniz de olurBazen gün içinde yetiştiremedikleri zaman öyle yazıyorlar ama getirip teslim ediyorlar ben iki kez yaşadım

Yıldızlı birşeyler var kişiyi tanımıyorum bile
.umarım öyle.biseu degildir
Aaa isim varsa başkasına teslim edilmiş olabilir. Benim de bi kere olmuştu. Atıyorum benim apt no:37/1 daire 12 adam gitmiş apt no 37 daire 1’e teslim etmiş hayır o insan da teslim almış kendisinin olmayan kargoyu kargoyu arayıp ortalığı yıkmıştım da kurye gidip geri alıp bana getirmişti.

Bir kargo bana öyle yapti. İlçede bir yere bırakmış ne haber verme var ne bir şey. Allah'tan bilgilerde nereye bıraktığını görebiliyordum. Saçmasapan işler.
Sahtekarlığa gerek yok ama...... Evet aynen bi ara da sor telefonla demi.... Evet benim de ismi yıldızlamışlar. İnşallah bir üyenin dediği gibi olur sağ ol B Burhan Burhanitto cığım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…