Kardeşimin kocası ve eşim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Halbuki Palu ailesine o da katılmalıydı, ne demek, ayıp etmiş.

Kadınların aileci erkekleri ben bunu yönetirim yanılgısı ile seçtikleri gibi.

Tam olarak nerede kendinizi haklı gördünüz ki?
El iyisi bir insansiniz.
Kimsenin size değer vermemesine şaşırmadım çünkü siz kendinize, eşinize değer vermiyorsunuz. El neden versin ki?
Kimse seni depremde aramıyor,sen Ariyorsun.
Attığın resimlere bakmadan geçiyorlar, sallamiyorlar.
Sen emojilere boguyorsun.
Sağ yanağına vursalar solu cevirirsin. Eşine üzüldüm

Bence de fake de neyse.

Aileniz kardesiniz ve enistenize öncelik verdiği için siz de yaranma güdüsüyle tavır koyamamissiniz. Bu süreçte de sizin gibi muameleye alışık olmayan eşiniz tepki koyunca da onu ezmisler. Siz tepkisiz kalınca da adam gerçekten ezilmiş.

Eşinizin yalnızlığına çok üzüldüm.

Kadınların aileci erkekleri ben bunu yönetirim yanılgısı ile seçtikleri gibi.
Evet. Adam belli pasif biri. İşyerinde başarısız, ailesine karşı sakin… aslında kim nereye çekse oraya gidecek yapıda ama kadın sanıyor ki evlenince zaten asıl beni dinler. Bu da kadın versiyonu olmuş

Sürekli ailem üzülmesin demişsiniz sanırım eşiniz aileniz değil.
Ayrıca eşinizi madara ederek kendiniz de madara konumuna düşüyorsunuz. Kimsenin sizi salladığı bile yok yaranma çabalarındasınız.

ama kardeşim yani onun kocası kardeşimi üzemem ailemi üzemem ki.
Kimsenin seni salladigi yok. Onların saçma resimlerine emoji atmazsan kimsenin uzulecegi de yok. Çünkü seni umursamiyorlar. Ki onlar sen üzülme diye senin resimlere beğen bile atmiyorlar,sen atmasan üzülmeye yüzleri yok.
Sana değer vermeyen insanlar için ailem diyorsun, aynı yatağa baskoydugun, seni düşünen,seven tek insan için 'ailemi uzemem' demiyorsun

Ya Sen Nasil Bir „essin“? Iyyhh…

Bence eşin haklı

Şimdi düşün ki eltin sana laf sokup edepsizlik edip duruyor. Esin de sırf kardeşinin karısı diye ses çıkarmadığı gibi bir de onlarla samimiyeti sürdürüyor. Sen son edepsizlikten sonra bari attığı fotoğraflara emoji atma hiç mi değerim yok gözünde diyorsun ama eşin yine de emoji atiyor.

Kayinpederin de eltiyi el ustunde tutup seni tersliyor eşin yine ağzını açıp bir şey demiyor. Buna rağmen kayınpederine sırf eşinin hatrı için adım atıp barışıyorsun. Yine de kıymetin yok ama.

Nasıl hissedersin?

Çok üzgünüm. Ben daha farklı bakmıstım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…