Kardeşimin kocası ve eşim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Görümcem koş burcu. Kavga ettiklerinde niaşnlısının parmağını kırmıştı adkflgşgşgş
Ay kocama yapmadım ya hiç öyle şeyler bi sefer farkinda olmadan saniyelik etini deşmişliğim var tırnağımla ne ara yaptım nasıl yaptım bilmiyorum kendide şok oldu tırmala hızıma hatta

Arkadaşlar konu sahibi bizimle eğlenii ya da gerçekten çok saf bilemedim

Kocan hakli hemde %100 hakli.deopremde bile aramamislar.bu kadar gurursuz olmayin

Annem git gör dedi, off gercekten su an kötü hissediyorum
Siz depremzedesiniz, onlar gelip sizi göreceğine annen öylr dedi böyle dedi diye koşa koşa her dediğini mi yapıyorsunuz? Siz annenizin babanızın kuklası mısınız? Konuştukça batıyorsunuz. Bir eşde olmaması gereken bütün vasıflar sizde var. Bir an önce eşinizden özür dileyip eşinizle aile olduğunuzun bilincine varın yada boşanın adam eziyet çekmekten kurtulsun.

Ya hahahhaah yerim ben biraz iri yarıyım ama o tarz şeyler boyla posla çok alakalı değil bence :)
İşte ben birini tehdit edince orada kız gibi komik görünüyor. Bütün sevgililerim 1.80 ve üstü oldu bir de.
Şimdiki sevgilim hele zorlanmadan tek eliyle bowling topu gibi yuvarlar beni istese. Ama ben de ısırıp tırmalayabilirim bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…