Kardeşimin kız arkadaşı yüzünden ailecek bezdik artık !!

Konu sahibi yasaklı

Niye yazıyorsunuz?

Söz hakkı doğacak, cevap yaşamayacak.

Bu etik değil.

esmer avukat biri... merve sosyal medyadan ekliyor 1hafta sonra sevgili oldu 1 hafta sonra arkadaslariyla bulustu buyuk ihtimal haftaya nişanlanacak ama dur bakalım ordada kaynana yada gorumce vakasi bekliyorum
Off
Bu ne ya?

mervenin hayal dunyasi bana gore boyle
Ben burda kanser hastası kadının günlüğünü okudum,
Şu yazınlara bakın hele

Off

Bu evren hiç
Ama
Hiç değil

Bu yanlış başlığa yazılmış mesajdır
Ve sonraki

Son düzenleme:
slında iyidir ama hep arkadaşları çeliyor aklını onlara uyuyor böyle bir çocuk değildi eskiden. [/QUOTE]

Hep öyle olur

basimiza aynisi geldi polis eve gidin gelirlerse arariz sikayetci olun ama bi ton akrabaları var biz gelenleri aliriz kalanlar size sorun cikarir dedi sikayetci bile olamadık silayetci olunca ifade alip eve yolluyorlar onlari da sizi de mahkeme günü gelene kadar kim kimi haklarsa adalet??? yok koruma??? her kapiya bi ekip veremeyiz??? peki ne yapalım???? davanizin arkasında durun????? ama nasıl??? biz bilemeyiz nokta gel cik isin icinden

sizin başınıza böyle bir şey gelse ne yapardınız ?
benim başıma böyle bir şey gelse ne yapardım bilemiyorum ama evdeki kardeşime de kapıyı kim olduğuna bakmadan açtığı için böyle saldırmazdım herhalde.
hakikaten siz de normal değilsiniz.
bu konuda da diğer konuda da Allah yardımcınız olsun..

Aile boyu anormalsiniz eger yazdiklarin gercekse. Ama bana sanki fakemis gibi geldi. O tip adamlar kapina dayandiginda emin ol sen istedigin kadar sporcu,istedigin kadar tehdit et gozunun yasina bakmazlar. Hele babam da evde yok demissin iyice cesaret alirlar. Diger kardesinle aranda gecenler zaten tam tedavilik. Dedigim gibi eger gercekse aile boyu tedavi olun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…