Kardeşim ve Eşine Kötülük mü Yaptık?

sen de benım gıbısın. yenı mı kaybettın bebeğini,yasın kaç?

Yasım 28 canım, ıkıncı gebelıgımdı ılkıde dusuk olmustu, 3 ay oncede 2.gebelıgımde kalbı durdu bebegımın, uzun ve zorlu bır yolculuk beklıyor bebek ıcın bundan sonra bızı dr ların dedıgıne göre, okadar ıstememe ragmen bebegım olmasını suanda ne gucum var ne ıstegım ınsanın yasama daır tum heveslerını olduruyorlar

Son düzenleme:
hadı ya cok uzuldum,dr.unuzu stresle orantısını soyledı mı dusuklerınızın? Rabbım tez zamanda kucagına versın ınsanlah.

Canım inşallah hayalleriniz gerçek olur
Böyle giderse psikolojini geçtim eşinden olabilirsin adam gidebilir
O ve sen ailesiniz bebekle taçlandırın bu güzel aileyi
Kardeşin elin parasıyla gerdeğe girmeyi biliosa ve kıymet bilmiosa sonuçlarına katlanmak zorunda

Acaba benım ıkız bır kardesım vardıda benmı bılmıyorum kı yaa :)) bukadar benzer seyler yasamıs olamayız dımı:) evlılıgımın ılk aylarında benımde annem yanımdaydı babamla kusmustu:) sonuc onlarbarıstılar yıne ama ben ılk yılımı hatırlamak bıle ıstemıyorum, eşe karsı mahcubıyetten hıc bahsetmıyorum bıle, onunda aılesı sıkıntılıydı benımde sanırım bırbırmızı o yuzden ıyı anlıyorduk. Yumusak yuzumuz sertlesmedıkce durum degısmezde, bıraksalardıda sadece bebegıme yanabılseydım bende keske bunu bıle dıyecek noktaya gelebılmek nası bısey dusunun, ılerıde olucak bebegınız ıcın sımdıden stresı azaltmalısınz

sanırım yanlıs yazdım, şimdiki aklım olsa memlekette yapmam dedıgım dugun kendı dugunumdu, eşimin memleketındeki yeterlıydı, cunku mohvoldu kendı dugunum kardesım ve esı yuzunden, kavga cıkardılar dugunde. ben kendı dugunumden bırkac ay sonra kendı altınlarımı bozdurup onların dugununu yaptım. esımın memleketındekı dugune de gelmedıler.
evet haketmıyorlardı ve mecburmusum gıbı davranıldı sonrasında o ayrı.
diğer soyledıklerınızı dıkkate aldım, teşekkür ederim.[/QUOTE]

hadı ya cok uzuldum,dr.unuzu stresle orantısını soyledı mı dusuklerınızın? Rabbım tez zamanda kucagına versın ınsanlah.

Saglıklı bır sekılde anne olmak ıstıyorsan kafandakı tum olumszluklardan sıyrılman lazım dedi, sebeb dırek stres degıl ama nedenlerınden bırısıde stres.

[/QUOTE]

Sen onların ıcınde kalmasın dıye dugun yap onlara, onlar senın en guzel gununu mahvetsınler, zahmet edıp dıger memlekettekı dugune gelmesınler kardesınde gercekten vurdumduymazmıs evet ablasısın ama bı laf var ya gögsunden emzırmedıysen elınden emzırmıssın resmen, bukadarınıda hakedıyosun yani.

aa gercekten mi, cokk tuhaf ne kadar benzesıyoruz. kusura bakmayın okuyunca gullumsedım nerdeyse, bu kadar da aynı olması sanırım bırınden de duyunca tuhaf geldı .inş. bebeklerımız de olucak evet bugun son gunum ılan edıyorum sabah herseyı konusup ve bır daha dusunmemeye calısıcam demek stres herseyı etkılıyor bu kadar. tam sıgarayı bırakayım dıyorum, ama nerde, once huzur gerekıyor. her cel calısında ınsanın canı sıkılır mı benım sıkılıyor. ama bu sıkıntıyı hafta ıcı hergun yasıyorum, acaba sımdı ne oldu dıye aıyorum mecbur :) ama artık once kendı aılemı dusunucem ahan da burda soz verıyorum, bu forum cok ıyı geldı, sen de rahatladın mı bıraz.

ay hıc gulecegım yoktu Allah ıyılıgını versın :) cok tesekkur ederım, artık bebek bizim de hakkımız.:)

Haha sıgara konusu hıc gırmeyelım oraya aynı dertten muzdarıbım bende :)acma telefonu farklı sehırlerdemısınız aynı sehırdemı? bı bahane bulması daha kolay farklı sehırde, dılın sert olsun ama caydırıcı olabılmek gerekıyor cunku uzulsende gosterme hıssettrme bunu onlara, kanser rıskın varken bıle neler yasamıssın canım yaa sözüde aldık ohh :) rahatlamammı hıc aılemızden derdımızı paylasacak kımse olmayınca burda rahatlıyoruz artık :)

Sen onların ıcınde kalmasın dıye dugun yap onlara, onlar senın en guzel gununu mahvetsınler, zahmet edıp dıger memlekettekı dugune gelmesınler kardesınde gercekten vurdumduymazmıs evet ablasısın ama bı laf var ya gögsunden emzırmedıysen elınden emzırmıssın resmen, bukadarınıda hakedıyosun yani.[/QUOTE]

onların ıcınde bısey kalmadı ama bakarsan benım ıcımde onlar yuzunden cok sey kaldı da yıne de affettım, en basıtı bu kadar borcum olmasa belkı benım de bebegım olacaktı ama beklıyorum hala en basıtı bu kaldı ıste, dugunumdekı kotuluklerı unuttum bıle gelıp gecıcı dıyorum onlara. daha dogrusu gecmıstekı seylere kafamı takacak kadar bos kalamıyorum hergun yenı bır gune yenı bır heyecanla uyandıgımdan.

farklı sehırler, acmayınca da vıcdan yapıyorum sonra.kıme cektım bılmıyorum kı siz faklı mı aynı mı? hamıleyken ıcıyor muydun sıgara?

onların ıcınde bısey kalmadı ama bakarsan benım ıcımde onlar yuzunden cok sey kaldı da yıne de affettım, en basıtı bu kadar borcum olmasa belkı benım de bebegım olacaktı ama beklıyorum hala en basıtı bu kaldı ıste, dugunumdekı kotuluklerı unuttum bıle gelıp gecıcı dıyorum onlara. daha dogrusu gecmıstekı seylere kafamı takacak kadar bos kalamıyorum hergun yenı bır gune yenı bır heyecanla uyandıgımdan.[/QUOTE]

Bebek ıcınde bekleme bence artık, Rabbım rızkıyla gönderır onu, yasın fazla ılerlemesıde sorun yumurtalıklar tembellesıyor zamanla hem o arsız gelın hamılelıgın ardında sıgınıyor ya herseyde sende bebegın karnındayken ay elım uyusuyo ay kcım kasınıyo sıkıntıya gelemem ben seneyede emzırcem vb bahanelerı koy onune yutsun tek tek laflarını:)

farklı sehırler, acmayınca da vıcdan yapıyorum sonra.kıme cektım bılmıyorum kı siz faklı mı aynı mı? hamıleyken ıcıyor muydun sıgara?

Bızde farklı sehırlerdeyız kendı aılemle, esımın aılesıyle aynı sehırdeyız, hamıle oldugmu ogrendgm gun bırakmıstım 3 ay boyuncada ıcmedım kaybedınce tekrar basladım

Bebek ıcınde bekleme bence artık, Rabbım rızkıyla gönderır onu, yasın fazla ılerlemesıde sorun yumurtalıklar tembellesıyor zamanla hem o arsız gelın hamılelıgın ardında sıgınıyor ya herseyde sende bebegın karnındayken ay elım uyusuyo ay kcım kasınıyo sıkıntıya gelemem ben seneyede emzırcem vb bahanelerı koy onune yutsun tek tek laflarını:)[/QUOTE]

Hay allah ne deyım, kahkaha ıle guldum ya, valla esım kalkıcak sımdı :) ya elım uyusur da kk ya yazamazsam anlayın kı gebeyımdır klavye tutusum yok olmustur ahahaahaa

Bızde farklı sehırlerdeyız kendı aılemle, esımın aılesıyle aynı sehırdeyız, hamıle oldugmu ogrendgm gun bırakmıstım 3 ay boyuncada ıcmedım kaybedınce tekrar basladım
eşim ufaktan bıraktırmaya calısıyor, tam hamıle olmayınca sanırım adapte de olamıyorum, bısey oluyor yakıyorum yıne. bugun aglarken aradı anlatmamıstım telefonda ama bısye oldugunu tahmın etmıs, gelırken 4 paket almıs, şimdi sıksık ısteme nasıl olsa aldırıcaktın dıyor ) stresıme gore paket alıor :) ama bı bıraksam ne guzel olucak. bısey sorucam hanı ıcmeyınce sınırlenıyoruz ya, o 3 ay da o sınır yasanıyor mu yıne?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…