Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

aylincim üzülme. akşama telafi edersin olur biter. hem arada azcık kaçamak olur.
selinin yazdıklarını okuadınmı arada kaçamaklar yaptığı halde ne kadar çok kilo verdi.

valla sekere ihtiyacim varr...... yedim acimadan kaydirigubbakcemile3
icim yanmiyor cünkü pasta degil bu, meyve

19.06.2010
Bugünkü menüm:
Sabah: 1 dilim tam buğday ekmeği (12k)
4-5 kaşık Yumurta salatası (5k)
Peynir (1k)
2 Zeytin (2k)
Öğlen: Kahvaltıyı geç yapıp acıkmadığım için zorlasam da birşey yiyemedim, 1bardak yeşil çay içtim.
Akşam: 6 küçük parça tavuk ızgara (0)
5 kaşık yoğurt (6k)
Yarım porsiyon yeşil salata (5k)
TOPLAM:31

2,5 lt. su, 2.5 saat yürüyüş, 1 bardak yeşil çay.

Dün ne kadar yediysem ara öğünde dahi acıkmadım :)))

kızlar SABAH : 1 light tost ; 5 zeytin; 1 domates 1 salatalık 1 avuç dereotu / ÖĞLE ; 5 adet ızgara köfte 1 bardak ayran / AKŞAM ; 1 porsiyon tavuk pirzola salata gece 1 bardak süt ..aralarda yeşilçay ve 3 dilim hindi salam .... aç ve halsiz kalmadan zayıflatan tek diyet bu bence ....70 kilo başladım 63 kilo olarak devam ediyorum.....hedef 1 gustosa 55 kilo olarak girmek....RABBİM HEPİMİZİ SAĞLIK VE GÜZELLİKLE ZAYIFLATSIN İNŞALLAH....

Hatuncum bir de boyunu ve dünkü (18.06.2010 Cuma) tartıda ölçtüğün kiloyu yazabilir misin? Dün 63,5 muydun, 63 müydün?

herkese selam bu sabah tartıldım yine vermişim kilom 75.8kg

gülsarı
boy 160
kilo 75.8
ölçülerimide ayrıca mezure alınca eklerim oyuzden vucut ölçülerini bence haftaya yazalım derim
bu arada haftada 4 yada 5 gün bfite gidiyorum 30dk istasyon yönetim spor yapıyorum ardından yürüyüş bandında 1600-1700 metre arası yürüyorum hergün.
bugün yediklerim
sabah
1 küçük domates
1 orta boy salatalık
haşlanmış yumurta
bir cavdarlı simit
beyaz peynir

öglen
4 adet ucgen peynir
3 catal tavuk snitzel

ara bir bardak süt

aksam
ızgara et
yogurt
kac ettiki bunlar ?

Yaklaşık 45 etmiş canım, seninkilerini de kopyalıyorum menü güzel tebrikler.

menüm: bugün kacti biraz sanirim puan olarak

sabah:

2 yumurta
yarim dilim ekmek 8p
peynir 1p

=9p

öglen:

döner (pakete baktim 3,5puan diyo kafam karisti, 0 mi 3,5 mi :KK43:(( ) ???
salata 8p

=8p ??

ara:

1 elma :KK43:( 16p

=16p

aksam:

pirzola tavada 0 puan mi? (icinde biber domates sosu vardi (2p diyeyim)
cacik (7puan diyelim ay hic bilemiyorummm offf)

2 yudum cilek suyu
2 yudum kola

offf

40 puan mi????? hic bilemiyorummm

3litre oldu sanirim
yürüyüs yarim saat diyelim

abla dünkü kilom 88,4 idi... boyum 168, bende yazayim unuttuysan :)

menüm: bugün kacti biraz sanirim puan olarak

sabah:

2 yumurta
yarim dilim ekmek 8p
peynir 1p

=9p

öglen:

döner (pakete baktim 3,5puan diyo kafam karisti, 0 mi 3,5 mi :KK43:(( ) ???
salata 8p

=8p ??

ara:

1 elma :KK43:( 16p

=16p

aksam:

pirzola tavada 0 puan mi? (icinde biber domates sosu vardi (2p diyeyim)
cacik (7puan diyelim ay hic bilemiyorummm offf)

2 yudum cilek suyu
2 yudum kola

offf

40 puan mi????? hic bilemiyorummm

3litre oldu sanirim
yürüyüs yarim saat diyelim

Tatlım, toplamda 50 diyelim bugünkü menüne, hesapladım öyle çıkıyor, ortalamasını alalım. Su tüketimin harika, yürüyüşü 1 saate çıkarabilsen keşke.

ben bugün sandiviç ekmeği büyüklülün de simit yedim için de kaşar vardı.aşaı yukarı 1,5 simit desek 1 simit de 25 karbon bu da olsun olsun 35 karbon

10 tane küçük sosis(sanırım ikisi 1 parmak sosis ediyo) 1 karbon

azcık patates kızartması:) eh buda en az 20 karbon

1 kaşık mayonez:) 1 krbn

1 tane küçük dondurma (7 karbon)

ve henüz saat 9 bile değil ama sanırım karpuz yerim sadece yani inş:)

Tatlım boyun kaçtı yaa, unutmuşum.

canım boyum 1,65

bende bugüb yediklerimi yazıyım.

19/06/2010
sabah
yarım dilim k.ekmeği 4,5
yarım domates 3
yarım salatalık 2
1 haşlanmış yumurta 0

ara
1 bardak diet kola
20 gr peynir 0,2

öğle
1 pors. kıymalı taze fasulye 7

akşam
haşlanmış yavuk 0
salata 7
1 bardak diet kola

2,5 lt su
1 fincan yeşil çay

birazdan dışarı çıkıcam yarım saat falan yürürüm.
şekersiz çay içicem.
bu kadar kızlar toplam 23,7 yapmışım.

canım bugün dondurma yemek istiyor ama yemiycem.. :eek:lmaz:

Tatlım, toplamda 50 diyelim bugünkü menüne, hesapladım öyle çıkıyor, ortalamasını alalım. Su tüketimin harika, yürüyüşü 1 saate çıkarabilsen keşke.

ben geçtiğimiz hafta sporsuz denedim bu hafta sporla deniycem bakalım. 40-45 dk yapcam bakalım ne fark olcakkaydirigubbakcemile3

abla dünkü kilom 88,4 idi... boyum 168, bende yazayim unuttuysan :)

Yok canısı, hepsini kaydettim dün, menü yazanları da kaydediyorum, güzel bir çalışma oluyor. İki gün olmasına rağmen kimin nerde hata yaptığını görmeye başladım. Hafta bitince hepsini tek tek irdeleyeceğiz.

valla hic kosu bandina cikasim yok...
yarin cok dikkat edicem ins

abla SOSIS kac puan???????

Yok canısı, hepsini kaydettim dün, menü yazanları da kaydediyorum, güzel bir çalışma oluyor. İki gün olmasına rağmen kimin nerde hata yaptığını görmeye başladım. Hafta bitince hepsini tek tek irdeleyeceğiz.

öylemiii? cok sevindimmm, cumayi ozaman sabirsizlikla bekliyorumm

benim döneri kac hesapladin? dedigim gibi 0 puan degilmis demi?
:gitme:

ben bugün sandiviç ekmeği büyüklülün de simit yedim için de kaşar vardı.aşaı yukarı 1,5 simit desek 1 simit de 25 karbon bu da olsun olsun 35 karbon

10 tane küçük sosis(sanırım ikisi 1 parmak sosis ediyo) 1 karbon

azcık patates kızartması:) eh buda en az 20 karbon

1 kaşık mayonez:) 1 krbn

1 tane küçük dondurma (7 karbon)

ve henüz saat 9 bile değil ama sanırım karpuz yerim sadece yani inş:)

yeme sakınnnn...
karpuz yeme tamam dolmuş senin sayılar. su iç çay iç soda iç şişir kendini :eek:lmaz:

incecik olacağın anları düşün.
bende canım isteyince eski resimlerime bakıp ben artık aynaya bakınca bu kadını görmek istiyorum diyorum...

ben geçtiğimiz hafta sporsuz denedim bu hafta sporla deniycem bakalım. 40-45 dk yapcam bakalım ne fark olcakkaydirigubbakcemile3

Spor o kadar farkettiriyor ki, kötü bir yürüyüş :) bile. Ben hiç dizi izlemem, bayanları diziler mahvediyor valla. Onun yerine eşleri yanımıza alıp ya da çocukları ya da arkadaşları ne bileyim, günde en az bir-bir buçuk saat yürüsek ne harika olur, hem sağlık hem güzellik. Ben her gün muhakkak en az iki saat yürüyorum. Yalnız yürüyüşlerin en pis yanı geçtiğin yerlerdeki mis kokular, dondurmalar, bir de gündüz çıkarsan gördüğün kıyafetler, ayakkabılar, ben bi ara gündüz yürüyordum acayip masraflı oldu, geçtiğim yerlerden alışveriş yaptım gereksiz yere :))) Neyse ki güneş yüzünden artık akşam üzerleri yürüyorum da kurtuldum bunlardan..

yeme sakınnnn...
karpuz yeme tamam dolmuş senin sayılar. su iç çay iç soda iç şişir kendini :eek:lmaz:

bende canım isteyince eski resimlerime bakıp ben artık aynaya bakınca bu kadını görmek istiyorum diyorum...

ya karpuz da mı yemicem yaa üfff:KK43:üf yaa yiyim nolur yiyim:)

yeme sakınnnn...

:KK1: ha söle, herkes herkese kaptan olsunn yasaklar koyalimm :KK1:

X