Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

sonunda bu sabah tartıldım selincim...

başlangıç kilom 114.8
şimdiki kilom 112,5
hedef kilom 75

2,3 kilo vermişim 5 günün sonunda. çok mutluyum çok mutluyum çok mutluyum kaydirigubbakcemile2zemuszemus

süpersin valla tebrik ederim canım. bende 2.3 kilo vermişim 5 günde

canım 4 tane yeşil erik 2 k. yazmışsın 1 tanesi 4 k. canım dikkat et bidahakine..

Canım bendeki listede yeşil eriğin 100 gramı 6 yazıyor .tatlı erik tanesi 5 k.h .. ben tümlistelere baktım senn yazından sonra ama sanırım erikleri karıştırdın sen =) kontrolün için çok sağol yinede

aynı şey, bende düşündüm acaba yanlışmı diye .. sonrasında araştırdım netten her yerde aynı değer var .bizim dediğimiz sadece gerçek fındık ezmesi şu saralle g,b, olanlardan değil yyani..ama ben tedbir olsun diye yemedim henüz =)

canım bizdede fiskobirliqin fındık ezmesi var 100qr. 8k. bu süper bişey tatlıya ihtiyaç duyduqumuzda rahatlıkla 1-2 çay kaşıqı yiyebiliriz..zemuszemus

canım ben içindeki şekeden dolayı vazgeçtim yemekten .. sonuçta şekerde vucutta k.h dönüşüyor ..

harikaasın izlemim .. resmini bekliyorum 4 gözle =)

36 bedenlere inşallah hep birlikteolumunekankayizsmile

tebrik ederimmm... tam gaz devem diyete:hooray:

canımcım çok sevindim gerçekten, başladın bile vermeye, hadi bakalım darısı başımıza sempatiksalakcinni

kızlar SABAH : 1 light tost ; 5 zeytin; 1 domates 1 salatalık 1 avuç dereotu / ÖĞLE ; 5 adet ızgara köfte 1 bardak ayran / AKŞAM ; 1 porsiyon tavuk pirzola salata gece 1 bardak süt ..aralarda yeşilçay ve 3 dilim hindi salam .... aç ve halsiz kalmadan zayıflatan tek diyet bu bence ....70 kilo başladım 63 kilo olarak devam ediyorum.....hedef 1 gustosa 55 kilo olarak girmek....RABBİM HEPİMİZİ SAĞLIK VE GÜZELLİKLE ZAYIFLATSIN İNŞALLAH....

canımcım çok sevindim gerçekten, başladın bile vermeye, hadi bakalım darısı başımıza sempatiksalakcinni

teşekkür ederim canım...
evet hep beraber incecik olalım. ben eski günlerimi çoook özledim.
dolabımda giyemediğim öyle çok ve güzel kıyafetim var ki, onların içine giricem inşallah hihoyyytkaydirigubbakcemile2

kizlar ben elma yedim sekerim düstüü............
valla yedim 16 puan aldim bosuna...
valla napim düsüp bayilacaktimm

18.06.2010 günü yediklerim
sabah 2 dilim ekmek peynir 17 puan
öğlen tavuk haşlama 0 puan
akşam tavuk ve cacık 5 puan
gece biraz dondurma 20 puan toplam: 42 puan

kizlar ben elma yedim sekerim düstüü............
valla yedim 16 puan aldim bosuna...
valla napim düsüp bayilacaktimm

aylincim üzülme. akşama telafi edersin olur biter. hem arada azcık kaçamak olur.
selinin yazdıklarını okuadınmı arada kaçamaklar yaptığı halde ne kadar çok kilo verdi.

Canım, süpersin, senin adına sevindim. Hepsi gidecek inşallah.

İnşallaah, canım, ağzından bal damlıyo :) Senin listeni de ekledim, hergün yazmayı unutma.

dün yediklerimi yazmamışım
sabah omlet 5kb
öğle sosis kızartma peynir 4kb
akşam hamburger bikaç patates dilim 50 diyeyim emin değilim
59 toplam

Tatlım, hamburger ve patates, sabah ve öğlen hepsi birlikte 69 ediyor, bir puan da hamburger yediğin için (istemeyerek de olsa) ben ekliyorum etti 70 :))))
Sen yine iyisin ben dün 139'u buldum valla, rezil oldum rezil.

Canım, süpersin, senin adına sevindim. Hepsi gidecek inşallah.

teşekkür ederim canım.
çok sevindim inan. seninde dün özel bir günündü, azcık kaçamak olur yani.
bende şimdi bir yeşil çay içiyorum, yarım saat sonra yemeğimi yerim. nerdeyse içtiğim suyu bile sayar oldum valla.
eskiden daha hızlı gidiyordu bu kilolar.
yaş ilerleyince galiba daha inatçı oluyorlar. ama inatlarını kırmaya kararlıyım. kaydirigubbakcemile2:içelim:

hadi bakalım akşam girer yazarım yediğimi içtiğimi...
herkese düşük sayılı akşamlar kızlaaarrrr...kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…