Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

moralini bozma canımmm....gün içi 0puan çekmen süper , akşam ki kaçamağa gelince ; olsa olsa kaç puan olur ki? 50 yi geçmez bence( tabi selin daha iyi bilir)50 geçmeyen herkes de zayıflayacağına göre?yalnıııııııız GUİDEMMMM bi daha yapmazsın inşallah,,,ramazana istediğin kiloda giricen tatlım , unutma...öptüm.

CANIIIIIM hızır gibi yetişmişsin.kafam dönmüş ya nasıl sipariş ettim anlamadım,tavuk burger yazıyordu bende evdeki gibi kızartıp getirecekler sandım herhalde.sempatiksalakcinni

hiç de tat almadım yerken.çantamda da 2 haşlanmış yumurtam vardı ama o ortamda rüyada olurdu herhalde çantamdan çıkarıp yemem.kafamçokkarıştı
sen oryantal müziklerini nerden buluyorsun netteni mi cd mi var.özelden bildiğin bildiğin bir adres varsa gönder canım

yok cnm hedefime ulaşınca bebek düşünüyorum.daha yok çocuğumuz:)yumurtluycam bi tane işte inş:)

inşallah canım allah gönlüne göre versin, bugün bizim topikte de 1buçuk senedir ümitle bekleyen bir arkadaşın olumlu haberini aldık, çok sevindik bizde inşallah seninkini de en kısa zamanda alırız... :Saruboceq:

aaaa 2. idölüm gelmiş aysebru merhaba iyi geceler canımcım...

merhaba canımmm... şimdi gördüm baştan sayfaları okuyordum.
geç bir saat ama eve yeni geldik anca açabiildim bu akşam.
bilgisayar bu akşam o kadar ağır ki kafayı yediricek nerdeyse. nooldu acaba...

merhaba canımmm... şimdi gördüm baştan sayfaları okuyordum.
geç bir saat ama eve yeni geldik anca açabiildim bu akşam.
bilgisayar bu akşam o kadar ağır ki kafayı yediricek nerdeyse. nooldu acaba...

canım senin hergün böyle oluyor, modemini bi açıp kapasana uzun süre açık kaldıysa şişmiş olabilir oluyor bazen öyle

aysebrucum ismin neydi, bu arada tartı aldın mı tartıldın mı çok merak ediyorum eyvahedigeldismile bana ne oluyosa aklinialirimsmile

ben bugün tartımın azizliğine uğradım sabah tartılamadım. kilomu yarın sabah yazıcam.
yediklerimi yazıyım bari...

sabah
yarım dilim k.ekmeği 4,5 kb
1 haşlanmış yumurta 0 kb
1/4 salatalık 1 kb
yarım domates 3 kb.
peynir 1 kb

öğlen
yarım haşlanmış mısır 6 kb

ara
1 fincan yeşil çay

akşam
haşlanmış tavuk 0 kb
2 marul 1 kb
1 taze soğan 1 kb
1/4 salatalık 1 kb
maydanoz 1 kb
1 çatal patlıcan salatası 1 kb
2 çatal kavun 2 kb
2 çatal karpuz 2 kb

2,5 lt su içtim
yarım saat yürüdüm
wc 1
yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerimzemuszemus

ebru adım..
tartılmadım eşim yeni tartıyı akşam getirdi o kadar sudan sonra cesaret edemedim sabah ilk işim tartılıp yazmak olacak.
benim bilgisayar artık emekliye ayrılmak istiyor galiba.
gerçi maşallah şimdi biraz düzeldi.

arkadaşlar aldığımız her ürünün üzerinde karbonhidrat değerleri yazıyor ama bazen yanlış olabiliyor. fındık ezmesinin mesela o kadar düşük olması enteresan. tatlandırıcılımı acaba.?
mesela bundan bir kaç ay önce kardeşim marketten dilimli paket ekmek almıştı. arkasında karbonhidrat değeri 1,5 kb yazıyordu. bizde bu ekmektende alıp karbonhidrat diyetine başlayalım dedik ama market o firmadan artık almıyoruz dedi. kardeşimde firmayı arayıp yüklü miktar sipariş verdi. özellikle karbonhidratı düşük olduğu için aldığını önemli olduğunu izah etti. tamam dediler hatta bende sipariş verdim. bir kaç gün sonra firma kardeşimi arayıp özür dileriz bir hata olmuş bilgilerde ekmeğin 1 dilimdeki kb değeri 1,5 değil 12 kb. hala siparişiniz geçerlimi dedi. tabi iptal ettik ama eğer bilmeden alsaydık kilo vermek yerine alıcaktık malesef.
neyse çok uzattım. açıkçası ben etiketlere güvenemiyorum artık hele tatlılarda...

ben yatıyorum saat 02.25 olmuş. sabah tartılıp yazıcam inşallah vermişimdir... darkolive sanada ii geceler canım. yarın grüşürüz tekrar...kaydirigubbakcemile5

Bugünkü menüm:
Yarın unutacağım günlerden biriydi :))) akşam oğlumun okul balosu vardı.
Sabah: (Doktora gittiğim ve geç kaldığım için kahvaltı yapamadım)
Öğlen:1 simit (25k)
50 gr. peynir (0,5k)
8 adet zeytin (2k)
Ara : 1/4 elma (4k)
1 kiraz (1k)
Akşam: 50 gr. Peynir (0,5k)
1 küçük Z.yağlı biber dolması (20k)
Fırında tavuk: 0
2-3 kaşık pilav: (15k)
50 gr. Patates püresi: (10k)
Yaklaşık 100 gr. Haşlanmış karışık sebze garnitür: (10k)
1,5 bardak diyet cola: 0
Küçük bir dilim yaş pasta : (40k)
1 kiraz: (1k)
TOPLAM:139 :)
Yaklaşık 2 litre su, iki fincan yeşil çay, yaklaşık 2 saat yürüyüş.

Bugün hiç yaşanmamış gibi yarın hayatıma devam ediyorum :)) Bu kaçamak günlerden ayda bir ya da iki ayda bir yapıyorum, tesadüf yarışmanın ilk gününe denk geldi utandım :))
Yani ben veremiyorum, ben daha az karbonhidrat alamıyorum, tatlı yedim diyetim bozuldu, misafirlikte çok yedim diye üzülen arkadaşlar, menüme bakar mısınız? Ben bu kaçamakları arada yaparım inanın. Ona rağmen diyetimi hiç bozmadım. Ve toplamda 30 kilo verdiğime göre, lütfen siz de bırakmayıp devam ettirin, misafirlikler, kandiller, bayramlar gelir geçer. Bugün balodaydım, yarın evdeyim. O halde aynen devam.
Bu arada tadını ala ala yedim hepsini vallahi, patates püresi müthişti :))))

Yarışmaya katılanlardan labellevie, sariz, ButteRfLy86, morkurbaga, rubi, brchngcr, Guide, menülerinizi yazmamışsınız. Yazdığınızda üzerine tarih atarsanız sevinirim. Karışıklık olmasın.

bugün senin yazını okuduktan sonra markete çıktık eşimle .fıstıko markalı bir fındık ezmesi buldum bende 100 gramı 8 k.h şimdi bende merak ettim aca bundan yasek bişey olurmu kızlar bilen biri yardım edebiliirni?

canım bizdede fiskobirliqin fındık ezmesi var 100qr. 8k. bu süper bişey tatlıya ihtiyaç duyduqumuzda rahatlıkla 1-2 çay kaşıqı yiyebiliriz..zemuszemus

Menüm =

sabah - 2 yumrtalı kaşarlı omlet biraz peynir 2 zeytin "2p"

öğlen - canım hiç bişey istemedi 4 tane yeşil erik yedim bende "2"

akşam -tavuklu yoğurtlu çorba "7"
birazda peynir "1"

akşama 2 dilimde karpuz yerim 8

20 puanla kapamış olurum günü.çok azmı oluyor puanlar acaba ben hiç açıkmıyorum sıcaklarında etkisi olsa gerekki canım hiç bişey istemiyor ..

canım 4 tane yeşil erik 2 k. yazmışsın 1 tanesi 4 k. canım dikkat et bidahakine..

kızlarrr ayy çok mutluyum 89.9 ile başladım 6 günün sonunda bu sabah 87.5 olmuşum hemde 3 günlük tatilde kaçırıdqım halde Selin bizden aldıqın dualar sana yeter Canımm benimmm..:dance:

Yarışmaya katılanlardan labellevie, sariz, ButteRfLy86, morkurbaga, rubi, brchngcr, Guide, menülerinizi yazmamışsınız. Yazdığınızda üzerine tarih atarsanız sevinirim. Karışıklık olmasın.

18.06.2010
kusura bakma selinim dün çorcuklara karne dağıttık hiç giremedim nete. bi de dün arkadaşlar pasta börek getirelim dedi mecburen biraz sınırların dışına çıktım. işte dünkü menüm:

sabah :
1kase kadar patates salatası ( 25 civarı diye düsünüyorum)
böreklere pastalara elimi bile sürmedim

2 kupa yesil çay

öğle : haşlama tavuk

1 kupa yeşil çay

akşam :haşlama tavuk
1 kaşık pilav (10 p)

50 dk tempolu spor

TOPLAM : 35 PUAN fena da sayılmaz di mi?

kilomu yazmıştım ama yine yazıyorum:

BOY: 1.65
KİLO: 67 (18.06.2010 TARİHİNDE)
GENEL HEDEF: 55 KİLO
CUMAYA KADAR HEDEF: 64 KİLO

AKEDAŞLARIM BAŞARILAR DİLİYORUMMhihoyyyt

dün yediklerimi yazmamışım
sabah omlet 5kb
öğle sosis kızartma peynir 4kb
akşam hamburger bikaç patates dilim 50 diyeyim emin değilim
59 toplam

kızlar dün elbise aldım bi tane böyle yazlık uzun elbiseler varya, bahar gibi cıvıl cıvıl, biraz geniş bir kesim 40 bedeni deniyim dedim, azıcık bol geldi, sanırım üstüm daha zayıf olduğu için, allahımmm bomba geliyor 38 beden tam üstüme oldu, LCW den aldım kalıbı geniş meniş benimde 38 beden bir elbiisem var artık giyince resmini çekerim çok sevindim yaa sempatiksalakcinni

annemin boyu 160, kilosu 63, 40 beden giyiyo, normalmi bu?

X