Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

herkese selam bu sabah tartıldım yine vermişim kilom 75.8kg

gülsarı
boy 160
kilo 75.8
ölçülerimide ayrıca mezure alınca eklerim oyuzden vucut ölçülerini bence haftaya yazalım derim
bu arada haftada 4 yada 5 gün bfite gidiyorum 30dk istasyon yönetim spor yapıyorum ardından yürüyüş bandında 1600-1700 metre arası yürüyorum hergün.
bugün yediklerim
sabah
1 küçük domates
1 orta boy salatalık
haşlanmış yumurta
bir cavdarlı simit
beyaz peynir

öglen
4 adet ucgen peynir
3 catal tavuk snitzel

ara bir bardak süt

aksam
ızgara et
yogurt
kac ettiki bunlar ?

merhaba canım, şinitzel pane etlerde 1 porsiyon 12 kb. EBRUAKIN KARBONHİDRAT DEĞERLERİ yaz google a orda herşeyin kb. değeri var. ben sık kullanılanlara ekledim hemen açıp bakıyorum.

hadi ya demek 12:)napıyım evde vardı yedim.almam bi daha.2 fincan nescafe içtim şekersiz az sütlü kaç karbonmuş bakiyim bikaydirigubbakcemile3

Selam kızlar...
Bu gün yani 5.günümde diyeti bırakmak zorunda kaldım...2 gündür mide bulantısı ve karın ağrısı çekiyordum...regliden diye düşündüm..ama bugün kahvaltıda omletimi zor yedim..öğlen tavuk burger yapmıştım yedim ama kısa süre sonra resmen ter döktüm bir anda lavaboya zor yetiştim..istiğfar ettim...bünyeden bünyeye değişiyor demekki etkisi..annemlerden de güzel bir azar yedim..istemeyerekte olsa bırakıyorum diyeti...:gitme:
Bu arada selintepe ve aysebru destekleriniz için çok teşekkür ederim.Umarım istediğiniz kiloya ulaşırsınız.

aeben merhaba ben 4 aydır diyetteyim ve takıldı kaldı kilo
bu topiğin başında ve başka yerlerde yazdıklarını okudum onun için sana birşeyler sormak istiyorum cevaplarsan sevinirim

kızlar ya çok hızlı ilerliyosunuz. bil. başına 3 saat oturmadım mıydı bi bakıyorum sayfalarca yazı yazılmış :) nasıl yetişicem size bilmiyorum vallahi :)
ben öğlen arkadaşımın yanına gittim haşlama tavuk yapmış ooo süper falan dedim ama kısır da vardı yanında. 3 tane falan tavuk yedim ekmeksiz neyim ama gelin görün ki kısıra o kadar çok ısrar etti ki 2 kaşık yemek durumunda kaldım. sizce kb değeri ne kadardır ki? :/
bir de ben biraz önce büyük bir süpermarkete gidip diyabetik reyonundan bi sürü bişi aldım :KK43: napiyim kb değeri düşük olsun diye çünkü ben tatlısız duramıyorum mümkün değil sonra bozduğumda veya diyeti bıraktığımda yarına çıkmıcakmış gibi tatlıya veriyorum kendimi biliyorum tanıyorum kendimi malesef :KK43:
sonuçta şekersiz kakaolu tahin helvası buldum (koskanın) 350 gr ve 35 grında yani 10da biri sdc 4.8 kb var. bence süper bi buluş oldu ne dersiniz kızlar? bir de fındık ezmesi buldum. onun da 100 gramında sdc 8 gr kb var ki 100 gr için 3te birini yemem lasım mümkün değil anca bi seferde 2 kb alırım??
bu konuyla ilgili yorumlarınız bekliyorum zira birazdan birinden birini yicem :))

bugün senin yazını okuduktan sonra markete çıktık eşimle .fıstıko markalı bir fındık ezmesi buldum bende 100 gramı 8 k.h şimdi bende merak ettim aca bundan yasek bişey olurmu kızlar bilen biri yardım edebiliirni?

Menüm =

sabah - 2 yumrtalı kaşarlı omlet biraz peynir 2 zeytin "2p"

öğlen - canım hiç bişey istemedi 4 tane yeşil erik yedim bende "2"

akşam -tavuklu yoğurtlu çorba "7"
birazda peynir "1"

akşama 2 dilimde karpuz yerim 8

20 puanla kapamış olurum günü.çok azmı oluyor puanlar acaba ben hiç açıkmıyorum sıcaklarında etkisi olsa gerekki canım hiç bişey istemiyor ..

aeben merhaba ben 4 aydır diyetteyim ve takıldı kaldı kilo
bu topiğin başında ve başka yerlerde yazdıklarını okudum onun için sana birşeyler sormak istiyorum cevaplarsan sevinirim
sevgili hatice canım bu diyetde benim pekbir bilgim yok .. bende ilk sayfaya bakınca kendi yazımı gördüm kim bilir ne zaman yazmısşım . kaydirigubbakcemile3
şu anda tesadüf baktım . bu diyetle ilgiliyse sorruların burdaki fıstıklar yardımcı olurlar sana ..... benim bilgim içindeyse bende yardımcı olurum sorabilirsin canım .....a.s

bu arada iyi akşamlar kıslar...a.s.

basari öykülerinde yaziyo :) 4 ayda 26kilo verdim selintepe
orayi okuyun

bizde ordan bura tasindik saten

sevgili hatice canım bu diyetde benim pekbir bilgim yok .. bende ilk sayfaya bakınca kendi yazımı gördüm kim bilir ne zaman yazmısşım . kaydirigubbakcemile3
şu anda tesadüf baktım . bu diyetle ilgiliyse sorruların burdaki fıstıklar yardımcı olurlar sana ..... benim bilgim içindeyse bende yardımcı olurum sorabilirsin canım .....a.s

bu arada iyi akşamlar kıslar...a.s.

canım merhaba böyle pat diye yazdım ama seni online görünce kaçırmamak için yazdım hemen

ben 4- 5 kilo verdiğim zaman takılmıştı kilo vermem 3 hafta kadar sürdü ve sporumu arttırınca tekrar vermeye devam etmiştim ancak neredeyse 1 aydır ben kilo veremiyorum takıldı kaldı kilom
senin verdiğin kilodan ve yazılarından bu konuda bilgili olduğunu farkettim sana danışmak istiyorum

ben herşeyden ama abartmadan kendi kendime ve kk daki bir topikte destekle 4 aydır diyet yapıyorum haftada 3-4 gün koşu bandında yürüyorum ama vermem durdu ve hissediyorum durduğunu ne yapmalıyım sendede durduğu zamanlar oldumu ne yaptın devam etmesi için kilonun

şimdiden teşekkür ederim rahatsız etmemişimdir inşallahopuyorumnanaktan

canım merhaba böyle pat diye yazdım ama seni online görünce kaçırmamak için yazdım hemen

ben 4- 5 kilo verdiğim zaman takılmıştı kilo vermem 3 hafta kadar sürdü ve sporumu arttırınca tekrar vermeye devam etmiştim ancak neredeyse 1 aydır ben kilo veremiyorum takıldı kaldı kilom
senin verdiğin kilodan ve yazılarından bu konuda bilgili olduğunu farkettim sana danışmak istiyorum

ben herşeyden ama abartmadan kendi kendime ve kk daki bir topikte destekle 4 aydır diyet yapıyorum haftada 3-4 gün koşu bandında yürüyorum ama vermem durdu ve hissediyorum durduğunu ne yapmalıyım sendede durduğu zamanlar oldumu ne yaptın devam etmesi için kilonun

şimdiden teşekkür ederim rahatsız etmemişimdir inşallahopuyorumnanaktan
sevgili hatice kilo veremnin neden durdugunu bilmek için nasıl beslendigin konusuna bakmalıyız önce ..
ama burası yeri deyil bu topigi işkal etmeyelim....verecegim topige yazarsan rahatca cevapaya bilirim ..burdaki fıstıkları rahatsız etmeden yerimseniben..a.s.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...8-montignac-diyetini-beraber-yapalim-841.html

menüm

sabah kilom beklediğim gibi çıkmayınca moralim bozuldu

yarım dilim ekmek 4
yarım domates 3
1 salatalık 4
5 zeytin zeytin kaçtı ya =2diyeyim

tavuklu yoğurtlu yumurtalı çorba 5diyelim 2 yaprak marulla salata 2 = 7

5 kiraz =4

1 kabaktan kıymalı yemek, 3 yemek kaşığı kadar yedim= 4 - diyet kola 0

28mi olmuşş woowww hep moralim bozulsa iyi olcak :) = 1:

bugün yediklerim

sabah:

1 yumurta
peynir 1p
yarim tost ekmegi 8p (dogrumu bilmiom)
sekersiz sütlü kahve 1p?

=10p

öglen:

kabak yemegi (2 tane kücücüktü o yüzden 6 olarak sayicam) 6p
125 gr. mozzerella peyniri 2p

=8p

aksam:

1 tavuk salami
döner
salata 8p diyelim

=8p

toplam= 26p

2,5litre su ictim
sabah 2 kez büyük wc ay utandim
30dk kadar yürüyüs

kızlar yaa gün içinde 0 kb aldım ama akşam siparisi yanlış verdiğim için hamburger yedim yanına battı balık yan gider 6-7 dilim patates.umarım çok fazla zararı olmaz Allah yardımcım olsun

ben size demiştim TAM anlamıyla hayatta uyamam bu diete die.az önce dünden kalma 2 kandil simidi yedim.ama inanın sizin kadar olmasa da bende yeme alışkanlığım da yani değişmeler var.yani karbonu baya baya hayatımda hiç yapmadığım kadar azalttım.tamam belki 30-40 larla kapatmadım günü ama 65-75 arası gittim geldim bu haftasalatalık ve domateste bile karbon oldunu düşünürsek eskiden 1 öğünde alıyomuşum nerdeyse 70 karbonu:)

moralini bozma canımmm....gün içi 0puan çekmen süper , akşam ki kaçamağa gelince ; olsa olsa kaç puan olur ki? 50 yi geçmez bence( tabi selin daha iyi bilir)50 geçmeyen herkes de zayıflayacağına göre?yalnıııııııız GUİDEMMMM bi daha yapmazsın inşallah,,,ramazana istediğin kiloda giricen tatlım , unutma...öptüm.
kızlar yaa gün içinde 0 kb aldım ama akşam siparisi yanlış verdiğim için hamburger yedim yanına battı balık yan gider 6-7 dilim patates.umarım çok fazla zararı olmaz Allah yardımcım olsun

X