Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

ok canım teşekkürler.. mantığını anlayana kadar deneme yanılmalar olacak böle listeleri yaza yaza anlıcaz sanırım.. birde ben aç kalmaktan korkuyorum..benim akşam eve gidiş saatim 5 ve eğer o saatte aç olursam hiçbişey gözüm görmüyor. atıştırmalık neler yiyebiliriz??

birde benim yediklerim 40 oldu sanırım akşamada tavuk yicem 0 puan şeklinde

hani 50 civarında tutun dediler ya o yüzden biraz rahat başlayayım demiştim:))

ben acıktıkça yemek için tavuk haşlıyorum koyuyorum dolaba k.b 0 nasıl olsa acıktıkça atıştırıyorum. 50 nin altına inmeye çalış ben baya bi düşük tutuyorum.

selin abla bence sen herkesten resim alll........ baslangic ve sonrasii.....

daha iyi takip edebilirizz
ve herkes bence günde kac kere büyük wc cikiyo onu not etsin, buda önemli bence... ayip degil:))

bu 93,2 kiloluk halimm, soldaki benim
932h.jpg

bu da 89,7 kiloluk halim
897q.jpg

hic 89 gibi görünmüyorum diolar...... bilmiyorum siz ne diceksinizz

gördügünüz gibi bacakk ve basen var bendee

Son düzenleme:
süpersiniz valla iki gündür takip ediyorum sizleri bana da çok mantıklı geldi bu diyet
dün başladım bende şöyle hafiften...

merhaba bende yediklerimi yazıyorum acaba bakmaya fırsat bulabiliyormusunuz.
yazmıştım ben daha önce 45 kilo verdim bu diyetle 3 ayda. arada bildiklerimi uyguladıklarımı paylaşıyorum bende.

evet canım, senin her yediğine bakıyorum, benimkiyle kıyaslıyorum, sen karbonhidratı epey düşürüyorsun, verilmesi gereken kilosu gerçekten çok olanlar seni örnek almalı diye düşünüyorum. şu an kaç kilosun, sanırım onu yazmamışsın, bir de boyunu merak ettim. ve kilo geri alma sürecinde neler yaşadın, nerede hata yaptın, sanırım doğum falan mı girmişti araya yanlış hatırlamıyorsam?

evet canım, senin her yediğine bakıyorum, benimkiyle kıyaslıyorum, sen karbonhidratı epey düşürüyorsun, verilmesi gereken kilosu gerçekten çok olanlar seni örnek almalı diye düşünüyorum. şu an kaç kilosun, sanırım onu yazmamışsın, bir de boyunu merak ettim. ve kilo geri alma sürecinde neler yaşadın, nerede hata yaptın, sanırım doğum falan mı girmişti araya yanlış hatırlamıyorsam?

ben çok kilo verdim bu diyetle hamileyken 30 kilo aldım malesef ve sonrada depresyon ilacı kullandım o da aldırdı.

dün tartıldım 114.8 çıktım boyumda 1,65
75 kiloya düşmüştüm bu diyetle sonra 5 kilo aldım ama 2 senede aldım. 80 kiiloyla hamile kaldım 30 kilo aldım ilaçlardan 8 daha aldım sonra 119 a kadar çıkmıştım. geçen aydan beri ilacı bıraktım az yiyordum şimdi 114.8 geliyorum inşallah tekrar 75 i görürüm. haftaya pazartesiye kadar tartıya çıkmıycam yediklerimi de yazıyorum zaten bakalım ne kadar verebilicem kaydirigubbakcemile2

ben çok kilo verdim bu diyetle hamileyken 30 kilo aldım malesef ve sonrada depresyon ilacı kullandım o da aldırdı.

75 kiloya düşmüştüm bu diyetle sonra 5 kilo aldım ama 2 senede aldım. 80 kiiloyla hamile kaldım 30 kilo aldım ilaçlardan 8 daha aldım sonra 119 a kadar çıkmıştım. geçen aydan beri ilacı bıraktım az yiyordum şimdi 114.8 geliyorum inşallah tekrar 75 i görürüm. haftaya pazartesiye kadar tartıya çıkmıycam yediklerimi de yazıyorum zaten bakalım ne kadar verebilicem kaydirigubbakcemile2

:sinifsinif: ay ablamm bukadar kiloyu hamileyken nasil aldinn????
hepp yedinmiii, yemek zorundamiydin bebis icin yoksa istahin mi acikti yoksa bu rejim yüzündenmi yan etki yaptida aldin?

merhaba kaderdaşlarımmmm :KK1:

selinciğim senin ismini şurda altta görmek bile beni o kadar sevindiriyor motive ediyor kiii 3 gündür 40yi geçmemeye çalışıyorum 73 kiloydum bugün 72.5 vücut alışmaya çalıştığı için mi böyle yavaş veriyor... :sinifsinif: kafamda kesinlikle soru işareti yok ama yeni bir sisteme geçtiğim için herhalde az ve sık yiyerek 6 ayda 16 kilo verdiğimi söylemiştim

kızlar listemi yazıyorum inceleyip yanlışımı söylerseniz sevinirim... guclubacismile

sağol canımcım, çok teşekkürler. :))) Diğer diyette geçirdiğin 6 ay uzun bir süre, haliyle yeni diyet için vücut direnişe geçecek. Yeni olan herşeye bir alışma dönemi vardır, diğer diyetlerde olduğu gibi bu diyette de duraklama dönemleri oluyor, kilo almıyorsun ama vermiyorsun da bir süre. Eğer devam ettirirsen izleyen günlerde kendin bile şaşırıyorsun, hayret ediyorsun nasıl oluyor da birkaç günde bu kadar kilo verdim diye, aslında yağlar eriyor evet ama onun vücuttan atılması sonrası kilolar gidiyor asıl onun için de sabır ve devamlılık şart. benim mesela bugünlerde duraklama dönemim, cuma günkü yarışmada rezil olacağım gibime geliyor :)))))

:sinifsinif: ay ablamm bukadar kiloyu hamileyken nasil aldinn????
hepp yedinmiii, yemek zorundamiydin bebis icin yoksa istahin mi acikti yoksa bu rejim yüzündenmi yan etki yaptida aldin?

boshayallersmile nutella beni yaktı :icecream: birde dondurma. ben çok tatlı yedim yani tarif edemem. canımmı istedi aç gözlülükmü yaptım bilmiyorum canım yaa. günde 1 kavanoz nutella yedim ben şaka gibi. sonrasını hiç düşünmeden yedim işte şimdi uğraşıyorum vermek için. aman sen sen ol hamile kaldığında tut kendini bebek zaten kendini besliyor ben kendimi besledim...

selin abla bence sen herkesten resim alll........ baslangic ve sonrasii.....

daha iyi takip edebilirizz
ve herkes bence günde kac kere büyük wc cikiyo onu not etsin, buda önemli bence... ayip degil:))

bu 93,2 kiloluk halimm, soldaki benim
932h.jpg

bu da 89,7 kiloluk halim
897q.jpg

hic 89 gibi görünmüyorum diolar...... bilmiyorum siz ne diceksinizz

gördügünüz gibi bacakk ve basen var bendee

işyerinde resimler açılmıyor malesef seni göremedim :KK43:( Aslında büyük wc ve kaç litre su içtiklerini de yazsalar fena olmaz, ne yapmayanlar kabızlık sorunu yaşıyor anlamış oluruz hep birlikte.

boshayallersmile nutella beni yaktı :icecream: birde dondurma. ben çok tatlı yedim yani tarif edemem. canımmı istedi aç gözlülükmü yaptım bilmiyorum canım yaa. günde 1 kavanoz nutella yedim ben şaka gibi. sonrasını hiç düşünmeden yedim işte şimdi uğraşıyorum vermek için. aman sen sen ol hamile kaldığında tut kendini bebek zaten kendini besliyor ben kendimi besledim...

anacumm 1 kavanoz? masallah :eek:lmaz::sinifsinif:
bende istahli biriyimmm... sözlüme diyorum ben zaten simdiden... beni besleme diye :KK1:
en iyisi cilekk meyve yemekk... bol tavuk balik et... haftada birkere tatli...

insallah yine verirsin ablammm....

işyerinde resimler açılmıyor malesef seni göremedim :KK43:( Aslında büyük wc ve kaç litre su içtiklerini de yazsalar fena olmaz, ne yapmayanlar kabızlık sorunu yaşıyor anlamış oluruz hep birlikte.

evet bencede.... iyi olur
evde bakarsin resimlere ozaman ohaoldumsmile

selin abla sende cizelge yaparmisin? baslangic kilon kac idi simdi kac? hedefn kac´´

Doğum zor bir dönem, seni çok iyi anlıyorum hayatım. Benim de kiloların büyük çoğunluğu o dönemden kalmaydı. Kısa sürede tekrar vereceğine inanıyorum.
Sana sormak istediğim asıl soru şu, sen inanıyor musun karbonhidrat diyeti yaptıktan sonra kiloların fazlasıyla sana geri döndüğüne? Çünkü ben şuna inanıyorum hayatım, hangi diyeti yaparsan yap, diyeti beyninde bitirdikten sonra yine eski sistem yemeye devam edersen sonuçta kilo alıyorsun, haksız mıyım? Yaklaşık bir aydır internette bu konuda araştırma yapıyorum, önüme gelen herşeyi okuyorum, tecrübelerden sonuç çıkarıyorum, sadece karbonhidrat diyetinde değil, bütün diyetlerde verilen kilolar sonrasında geri alınıyor, dün başka sayfalara girdim, okudum başka diyet yapanları. Genelde yaşamında büyük bir değişiklik geçirenler tekrar kilo almışlar, yani evlenenler, çocuğu olanlar, yakınlarını kaybedenler. Kaynanasının yanına taşınanlar bile var. Bu dönemleri yarasız atlatmak gerekiyor, yani bunu önceden bilip ona göre davranmak önlem almak lazım diye düşünüyorum. Sen ne diyorsun bu konuda?

herkese selam söz verdiğim gibi sabah tartıldım ama işlerim çok yoğun olduğu için yazamadım. Ve 78.2'den 76.6'ya düşmüşüm arkadaşlar.Haftada 1.6 kilo azmı ki acaba bu diyet için yoksa iyimidir selin?

merhaba kaderdaşlarımmmm :KK1:

selinciğim senin ismini şurda altta görmek bile beni o kadar sevindiriyor motive ediyor kiii 3 gündür 40yi geçmemeye çalışıyorum 73 kiloydum bugün 72.5 vücut alışmaya çalıştığı için mi böyle yavaş veriyor... :sinifsinif: kafamda kesinlikle soru işareti yok ama yeni bir sisteme geçtiğim için herhalde az ve sık yiyerek 6 ayda 16 kilo verdiğimi söylemiştim

kızlar listemi yazıyorum inceleyip yanlışımı söylerseniz sevinirim... guclubacismile

selinciğimm bu yazımı sana itafen yazmıştım ama dikkatinden kaçtı sanırım :sinifsinif: :eek:

izlem ablam sen kacirmissin kaydirigubbakcemile3

<<<< Alıntı:
darkolive kullanıcısından alıntı
merhaba kaderdaşlarımmmm

selinciğim senin ismini şurda altta görmek bile beni o kadar sevindiriyor motive ediyor kiii 3 gündür 40yi geçmemeye çalışıyorum 73 kiloydum bugün 72.5 vücut alışmaya çalıştığı için mi böyle yavaş veriyor... kafamda kesinlikle soru işareti yok ama yeni bir sisteme geçtiğim için herhalde az ve sık yiyerek 6 ayda 16 kilo verdiğimi söylemiştim

kızlar listemi yazıyorum inceleyip yanlışımı söylerseniz sevinirim...

selintepe: sağol canımcım, çok teşekkürler. :))) Diğer diyette geçirdiğin 6 ay uzun bir süre, haliyle yeni diyet için vücut direnişe geçecek. Yeni olan herşeye bir alışma dönemi vardır, diğer diyetlerde olduğu gibi bu diyette de duraklama dönemleri oluyor, kilo almıyorsun ama vermiyorsun da bir süre. Eğer devam ettirirsen izleyen günlerde kendin bile şaşırıyorsun, hayret ediyorsun nasıl oluyor da birkaç günde bu kadar kilo verdim diye, aslında yağlar eriyor evet ama onun vücuttan atılması sonrası kilolar gidiyor asıl onun için de sabır ve devamlılık şart. benim mesela bugünlerde duraklama dönemim, cuma günkü yarışmada rezil olacağım gibime geliyor :)))))

herkese selam söz verdiğim gibi sabah tartıldım ama işlerim çok yoğun olduğu için yazamadım. Ve 78.2'den 76.6'ya düşmüşüm arkadaşlar.Haftada 1.6 kilo azmı ki acaba bu diyet için yoksa iyimidir selin?

Canım yeni başladığın için çok iyi verdiğin kilo bence. İlerledikçe kilo vereceksin, vücut hazır hale gelince tak diye gidiyor. Bazen de başka bir diyetle başlayıp da bu diyete geçince hızlıca kilo verenler var. Ne yediğine yemediğine cuma gününden itibaren bakalım bir sonuç çıkarırız.

X