Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

günaydinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn kaptan selinim :)))
tartildimmmmmmmmmmmmmm

dün veya önceki gün 89,4 idi......
bugünnn 88,9 zemuszemus

merhabalar, ben kendime bir defter yaptım yediklerimi k.b değerlerini yazıyorum. dün başlamıştım diyete kilomu bel, göğüs, kalça ölçülerimide yazdım. haftaya pazartesi tekrar ölçülerimi yazıcam.

bu sabah

yarım domates 3 kb
yarım salatalık 2 kb
yarım dilim ekmek 4.4 kb
1 kibrit kutusu peynir 0.5 kb

toplam 9,9 kb almışım sabah...

şimdi öğlen ve akşamda bunu daha düşük tutmam gerek...
yoğurt seven arkadaşlara da ufak bir tavsiyem olacak ayranın 1 lt sinde 20 kb. var daha sulu bir ayran yapıp dengelerseniz k.b ı, hem yoğurt yemiş olursunuz hemde sıvı tüketmiş olursunuz. zararıda olmaz

tartildimmmmmmmmmmmmmm

bugünnn 88,9 zemuszemus

tebrikler böyle böyle gidecek kilolar. sen biraz daha düşürsen k.b ı şaşıracaksın her tartıya çıkışında. madem nişanın var gayret et biraz daha düşür. bence beklediğindende güzel sonuçlar alırsın.

madem bende bu günh ne yediğimi yazayım da selin yoksa anlayan arkadaşlar bi bakıversin.
sabah 3 kayısı 6 puan 12 kiraz 8 puan=20 puan
öğlen köfte 4 puan yoğurt 5 puan ekmek 8 puan biberli omlet 5 puan =22 puan uygunmu??

nerdeyse 8 almısım yani:KK43:
ben de yedıklerımı yazıyım bi saniye..:)
sabah:1 sosis,2 yumurta, 1 salatalık
öğlen : 1 tavuk budu ve 8 kiraz...saat 4 gibide kepekli tost yıcem..hakkımı bu saatlere sakladım:)

selinim yorumların için sağol öyle çok etkileniyorum ki yorumlarından her zaman duacınım listemi akşama verecem.
şimdi spor yapmaya gidiyorum.guclubacismile

tebrikler böyle böyle gidecek kilolar. sen biraz daha düşürsen k.b ı şaşıracaksın her tartıya çıkışında. madem nişanın var gayret et biraz daha düşür. bence beklediğindende güzel sonuçlar alırsın.

tskler hesaplicam simdiii

tartildimmmmmmmmmmmmmm

bugünnn 88,9 zemuszemus

Gördün mü bak, başladın işte vermeye, çok sevindim senin adına günde yarım kilo hiç de fena bir başlangıç değil, bozma sakınn bakıyorum her gün ne yediğine.

bugünkü menüm:

sabah:

2 kasik yogurt cörekotu 3p
1 yumurta
peynir 1p
2 tavuk salami 2p

=6p

öglen:

300gr tavuk gögüsü tavada 8p
icine, 1 kabak 1 sogan 4p
peynir 1p

=13p

aksam ne dicem bilmiom yaaa, 19 puan olmus...... aksam ne yiyebilirimmm....... doymadimm

ara olarak 1 bardak ayran düsünüyorum sanki böle bayilacak gibiyimm
aksam ne diyebilirim selin abla????
kiymali kabak yemegi yapsam olurmu? 4 puan

Gördün mü bak, başladın işte vermeye, çok sevindim senin adına günde yarım kilo hiç de fena bir başlangıç değil, bozma sakınn bakıyorum her gün ne yediğine.

evet bende cok sevindim ama kendimi bi tuhaf hissediyorum, bo$ hissediyorummm... tatliya ihtiyacim var gibi.....

diyetimi dün bozdum.kendimi rahatsiz hissettim. ama yine devam edicem selincim sana bravoo.nasil da gayret edip vermissin kilolarini

madem bende bu günh ne yediğimi yazayım da selin yoksa anlayan arkadaşlar bi bakıversin.
sabah 3 kayısı 6 puan 12 kiraz 8 puan=20 puan
öğlen köfte 4 puan yoğurt 5 puan ekmek 8 puan biberli omlet 5 puan =22 puan uygunmu??

merhaba, biraz fazla olmuş aslında bu benim kanaatim tabi... mesela mesela öğlen köfte omlet yoğurt ekmek bir arada bana fazla geldi. et yumurta zaten tok tutar ekmeği çıkarabilirsin. ya da omleti çıkarabilirsin.

ben sabah yarım domates 3 kb
yarım salatalık 2 kb
1 kibrit kutusu peynir
yarım dilim ekmek 4,4

toplam 9,4 oldu.

öğle
4 tane tavuk sosis
2 yemek kaşğı yoğrtlu patlıcan salatası 10 kb desek yoğurtta var çünkü

şu ana kadar 19.4 oldu.

akşamda ton balığı ve yarım dilim kalan ekmeğimi yiycem o da sadece 4,4 olacak. yani günlük toplamım 23,8 gece çok acıkırsamda 1 bardak süt içerim o da 4 kb.

sende daha az tut sayıları daha hızlı verirsin.

kabızlık sorunu olan arkadaşlar............ dere otu kabızlığa çok ii geliyor.ben her gün kahvaltıda yiyorum ve ardından lavaboya gidiyorum.. sütünüze de tarçın koyabilirsiniz metabolizmayı hızlandırıyormuş.

sevgili ayşeebru sen bu dieti daha önce yaparken kilo verdiğinde yağdan gitmişti diilmi.tabiiiki su kaybıda olmuştur ama en onemlısı kas kaybı olur dıyolar ozellıkle dıyetisyenler.sen hiç ölçüm yaptırdın mı

sevgili ayşeebru sen bu dieti daha önce yaparken kilo verdiğinde yağdan gitmişti diilmi.tabiiiki su kaybıda olmuştur ama en onemlısı kas kaybı olur dıyolar ozellıkle dıyetisyenler.sen hiç ölçüm yaptırdın mı

bunu ben de cok merak ediyorum......sonra zartttt diye geri almayalımdelikafadulden

kendimi cok bo$$ hissediyorum yaaa
tatliya ihtiyacim varrr........... ne yiyebilirimm...... off
bozmak da istemiyorummm...
ah simdi dondurma olsa ahhh

evet bende cok sevindim ama kendimi bi tuhaf hissediyorum, bo$ hissediyorummm... tatliya ihtiyacim var gibi.....

işte malesef vücut direniyor karbonhidrat içeren yiyecekler istiyor kendine tatlandırıcıyla limonata yap limonda kaçtı bilemiyorum ama en azından tatlı ihtiyacını karşılar bir bardağa yarım limon sıksan yeter hem sıvı da almış olursun.
çok acıkıyorsan da tavuğu haşla koy dolaba acıktıkça atıştır. onu kb 0 zararıda olmaz acıkım başka şeyler canın çekmez.kaydirigubbakcemile2

X