Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

bu rejim bitince illaki cikolata yicezz, dondurma yicezzz... ozaman kilo alirizz vücut hasret kalicak bunlara...... tatliyada ihtiyacimiz var napmam lazimm
sen naptin selin abla? ne yedin

işte malesef vücut direniyor karbonhidrat içeren yiyecekler istiyor kendine tatlandırıcıyla limonata yap limonda kaçtı bilemiyorum ama en azından tatlı ihtiyacını karşılar bir bardağa yarım limon sıksan yeter hem sıvı da almış olursun.
çok acıkıyorsan da tavuğu haşla koy dolaba acıktıkça atıştır. onu kb 0 zararıda olmaz acıkım başka şeyler canın çekmez.kaydirigubbakcemile2

limon yokki evde off....... ay sapittim vallahii.....
1 cay kasigi nutella kac puandir? 1 cay kasigicikk yavv

madem bende bu günh ne yediğimi yazayım da selin yoksa anlayan arkadaşlar bi bakıversin.
sabah 3 kayısı 6 puan 12 kiraz 8 puan=20 puan
öğlen köfte 4 puan yoğurt 5 puan ekmek 8 puan biberli omlet 5 puan =22 puan uygunmu??

Bana ters ama kilo verme durumuna göre öğlenle sabahın yerini değiştirebilirsin. Kişisel tecrübeme göre sabah alınan karbonhidratlar daha az etki yapıyor. Ama böyle de bir dene istersen, herkesin bünyesi farklı çünkü. Akşam mümkün olduğunca sıfıra yakın geçirmeye gayret et.

ay ben simdi anladimmm bu k.b. hesaplamasini yaa
yiyeceklerde yaziyor dogruyaa
k.b.
yag
protein

100gr da yaziolar... ona göre hesaplicam dogruu

tskler :))

limon yokki evde off....... ay sapittim vallahii.....
1 cay kasigi nutella kac puandir? 1 cay kasigicikk yavv

ayy sakın nutella yeme... içinde ekstradan bir de fındık var. korkunç bişey oooobilmiyorumkismile
bitter çikolatanın 100 gr. 44 kb
sütlü çikolatanın 100 gramında 55 kb. var diye biliyorum bitterden küçük bir parça olabilir

dondurmada 1 porsiyonda 20 kb var 1 top yiyebilirsin porsiyon 3 top olması lazım 6,5 kb alırsın

bide meyveli dondurmalar var burda...

cikolata mesela sütle yapiliyoo
ama cilek börtliyen felan suyla yapiliyo, kalorisi cok daha az...
onlardan olabilir
vanilyada olmaz sütle yapilio

tskler

merhaba, biraz fazla olmuş aslında bu benim kanaatim tabi... mesela mesela öğlen köfte omlet yoğurt ekmek bir arada bana fazla geldi. et yumurta zaten tok tutar ekmeği çıkarabilirsin. ya da omleti çıkarabilirsin.

ben sabah yarım domates 3 kb
yarım salatalık 2 kb
1 kibrit kutusu peynir
yarım dilim ekmek 4,4

toplam 9,4 oldu.

öğle
4 tane tavuk sosis
2 yemek kaşğı yoğrtlu patlıcan salatası 10 kb desek yoğurtta var çünkü

şu ana kadar 19.4 oldu.

akşamda ton balığı ve yarım dilim kalan ekmeğimi yiycem o da sadece 4,4 olacak. yani günlük toplamım 23,8 gece çok acıkırsamda 1 bardak süt içerim o da 4 kb.

sende daha az tut sayıları daha hızlı verirsin.

ok canım teşekkürler.. mantığını anlayana kadar deneme yanılmalar olacak böle listeleri yaza yaza anlıcaz sanırım.. birde ben aç kalmaktan korkuyorum..benim akşam eve gidiş saatim 5 ve eğer o saatte aç olursam hiçbişey gözüm görmüyor. atıştırmalık neler yiyebiliriz??

birde benim yediklerim 40 oldu sanırım akşamada tavuk yicem 0 puan şeklinde

hani 50 civarında tutun dediler ya o yüzden biraz rahat başlayayım demiştim:))

evet bende cok sevindim ama kendimi bi tuhaf hissediyorum, bo$ hissediyorummm... tatliya ihtiyacim var gibi.....

İlk günlerde normal seni çok iyi anlıyorum, bu en zor dönemin, bunu atlat yeminle alışacak vücudun. O boşluk duygusunu ben de çok iyi bilirim. Çok sıkışırsan diyet sütlü tatlılar var marketlerde onlardan al iki üç kaşık ye ya da diyet çikolatalardan ama lütfen hata yapıp da tıka basa tatlı yeme, tüm uğraşların boşa gitmesin.

ayy sakın nutella yeme... içinde ekstradan bir de fındık var. korkunç bişey oooobilmiyorumkismile
bitter çikolatanın 100 gr. 44 kb
sütlü çikolatanın 100 gramında 55 kb. var diye biliyorum bitterden küçük bir parça olabilir

ozaman bitter cikolatanin 100gr ini 10a bölmek lazim 1 parcasinda 4,4 olur

ılk günlerde normal seni çok iyi anlıyorum, bu en zor dönemin, bunu atlat yeminle alışacak vücudun. O boşluk duygusunu ben de çok iyi bilirim. Çok sıkışırsan diyet sütlü tatlılar var marketlerde onlardan al iki üç kaşık ye ya da diyet çikolatalardan ama lütfen hata yapıp da tıka basa tatlı yeme, tüm uğraşların boşa gitmesin.

yok yok 1 aydir rejimdeyim irademi bozmadim hic.... neler cektim beynime giresine kadarr... darkolive izlem ablamdan bol dayak yedim...
gele gele 14. mayista basladim, 17 temmuzda izine gidecem istanbul beni beklee geliyorummm :KK1: 80 ile gitmek istedim bilemiyorum olurmuyum sizce????? 4 haftam var...... 4 kilo anca gider yaaa nasil 80 olayimki offffff

diyetimi dün bozdum.kendimi rahatsiz hissettim. ama yine devam edicem selincim sana bravoo.nasil da gayret edip vermissin kilolarini

Hayatım günlük kaçamaklara bozdum denilmez, ona bakarsan ben onlarca defa bozdum, öyle sıkı sıkı kimse yapamaz. Senin dünkü olay gelmiş geçmiş arada olur öyle şeyler hiç sıkıntı yapma kendine, bir olur iki olur sen sisteme devam et.

paketlerin çoğu 80 gr dır üzerindeki değerlere göre içinde kaç parça varsa hesaplayabilirsin. sanırım 12 küçük parça oluyor
3,5 kb gibi bişey yanılmıyorsam

1 domates yiyecegime 2 parca cikolata yerim vallaaa

Hayatım günlük kaçamaklara bozdum denilmez, ona bakarsan ben onlarca defa bozdum, öyle sıkı sıkı kimse yapamaz. Senin dünkü olay gelmiş geçmiş arada olur öyle şeyler hiç sıkıntı yapma kendine, bir olur iki olur sen sisteme devam et.

merhaba bende yediklerimi yazıyorum acaba bakmaya fırsat bulabiliyormusunuz.
yazmıştım ben daha önce 45 kilo verdim bu diyetle 3 ayda. arada bildiklerimi uyguladıklarımı paylaşıyorum bende.

merhaba kaderdaşlarımmmm :KK1:

selinciğim senin ismini şurda altta görmek bile beni o kadar sevindiriyor motive ediyor kiii 3 gündür 40yi geçmemeye çalışıyorum 73 kiloydum bugün 72.5 vücut alışmaya çalıştığı için mi böyle yavaş veriyor... :sinifsinif: kafamda kesinlikle soru işareti yok ama yeni bir sisteme geçtiğim için herhalde az ve sık yiyerek 6 ayda 16 kilo verdiğimi söylemiştim

kızlar listemi yazıyorum inceleyip yanlışımı söylerseniz sevinirim... guclubacismile

merhaba kaderdaşlarımmmm :KK1:

selinciğim senin ismini şurda altta görmek bile beni o kadar sevindiriyor motive ediyor kiii 3 gündür 40yi geçmemeye çalışıyorum 73 kiloydum bugün 72.5 vücut alışmaya çalıştığı için mi böyle yavaş veriyor... :sinifsinif: kafamda kesinlikle soru işareti yok ama yeni bir sisteme geçtiğim için herhalde az ve sık yiyerek 6 ayda 16 kilo verdiğimi söylemiştim

kızlar listemi yazıyorum inceleyip yanlışımı söylerseniz sevinirim... guclubacismile

aynenn ablam yaaa
altta selintepe yazinca ben wc bile gidemiyomm burda nöbet tutuyorum ne yazicak acaba diye kaydirigubbakcemile3 gecen arkadasim aradi gece... valla acmadimm selin abla burda diyee yaziyordum buraya cünkü kaydirigubbakcemile3

bende yavas veriyorumm ablammm... cogu kisiler YENI basladigi icin bu rejime, o yüzden cabuk veriolar... biz biraz durakladikk

X