Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

valla kızlar bu rejim hem bedensel hemde zihinsel fayda sağlıyor.matematiğimiz< gelişcek yahuuuuuuCADIARZU

evet 3günü yaklaşık 30 puanla kapatım kendime bi ödül seçmek istiyorum ne yesemki :)

ben de bu diyet sayesinde kendimi çok hafiflemiş hissediyorum :) bugün 4. günümdü ve hiç açlık hissetmedim, sevdim bu diyeti ama sadece tatlı yemeyi özledim :KK43:

ya arkadaşlar niveanın egzersiz cd sini nereden satın alabilirim
internetten bulamadım

:mymeka:bugün 5, günüm fakat kendimde bi kilo kaybı hissetmiyorum va ayrıca cildimde biraz bozukluk oluştu çok hafif bugün o yüzden biraz kaçırdım 55 falan oldu yani puanım bakliyorum kaldı 2 gün bakalım ne olacak ha birde bu yöntemler verilen kilolar geri alınıyormuş diyorlar bilen varmı yada nasıl gitti siz katılanların sonuçları az bilgi verin yawwwww

tamam canım saol.o zaman yarım paket yani 40 gr bitter yaklaşık 10 puan eder.e süpeeeeeeer.tatlı krizim tutuyo bu aralar.yarım paket bitter de 6 tabletcik var.yani 1 tablet atsan ağzına yavaş yavaş emsen en fazla 2 puan.tatlı krizini bastırır.her öğünden sonra bir tablet atsan ağzına toplamda 20 gr bitter yemiş olurum ki o da 5 puan eder:):sm_cool:
çok tasarruflusun canım ben bir kerede yedim vallahi 40 gr. bitteri,ama gözümde midemde doydu....:CüvCüv:kaydirigubbakcemile3

:mymeka:bugün 5, günüm fakat kendimde bi kilo kaybı hissetmiyorum va ayrıca cildimde biraz bozukluk oluştu çok hafif bugün o yüzden biraz kaçırdım 55 falan oldu yani puanım bakliyorum kaldı 2 gün bakalım ne olacak ha birde bu yöntemler verilen kilolar geri alınıyormuş diyorlar bilen varmı yada nasıl gitti siz katılanların sonuçları az bilgi verin yawwwww

ben bu diyeti yaklaşık 4 yıl önce yapmıştım 3 ayda 11 kilo vermiştim yanlız yumurtanın puanı yok diye ve sevdiğim için her acıktığımda yiyodum cildim bir anda pürüzlendi hani yağ butonu diyorlar ya beyaz noktalar oluştu yanaklarımda sıkınca içinden beyaz bişeler geliyodu ve orası çukur kalıyordu 11 kiloyu verdim ama cildim hala düzelmedi düzelmesininde zor olduğu söyleniyor. size tavsiyem 50 puanın altına düşmemeye çalışın ve benim gibi tek tür gıdalara ağırlık vermeyin. ozaman benim yaşadığımı yayşayacağınızı sanmıyorum kolay gelsin

ben yumurtayı ilk 2 gün, günde 2 tane yedim sabah-öğlen ve tiksindim. ama tavuk ve balığın değişik versiyonlarını ve yeşil salata falan yiyorum. daha iyi oldu böyle. herşeyden azar azar yemek en güzeli galiba. ben sadece tatlıya dayanamıyorum. ayrıca ara vermeden yapılacak bir diyet değil bu. ben 2. haftadan sonra bırakıp kendimce bir diyet takip edicem. sonra belki yine bunu denerim. bugün 6. günüm ve ben de 2 kilo vermişim.

birde bitter konusunda kafam karıştı. listede iki ayrı puan var. hangisi doğru acaba? belki çok tatlı istediğimde yiyebilirim ben de ama iki puan olunca farklı farklı, yemedim hiç.

birde bitter konusunda kafam karıştı. listede iki ayrı puan var. hangisi doğru acaba? belki çok tatlı istediğimde yiyebilirim ben de ama iki puan olunca farklı farklı, yemedim hiç.

canım ben bitter aldım.üzerinde 80 gram için 30 birim yazıyor.yani yarım paket (6 tabletçik)yersen 15 puan eder.ben her yemekten sonra 2 tabletçik=5 puan alıyorum.tatlı krizini bastırıyor.emerek yiyorum.böylece çabuk bitmiyo:):ecrin_bebek:

selam kızlar noldu ya kimseden ses çıkmıyor.bıraktınızmı hepiniz.bir şeyler yazın yahu senağlama

valla ben aynen devam canım pisigocumdan duyduğum günden beri karbonhidrat kısıtlaması yapıyorum belki bir ayı geçti ama olsun sadece buna sınır koyarak 4 kilocuk verebildim olsun bunuda veremiyodum hemde hiç sıkıntıya girmeden verdim ve şunu anladımki beni yakan karbonhidratlarmış

kızlarr karbonhidrat diyetinden vazmı geçtiniz yoksa bende ciddi ciddi yapayım diyordum ama kimseler uğramıyor topiğe günlerdir...

valla ben bir hafta denedim verdiğimi düşünmüyorum evde tartı yok :1no2: ama kıyafetlerimden anladım şu aralar bi kür var sabah akşam onu içiyorum bakalım başarılı olacakmıyım haber ederim :mymeka:

2 adet elma 2 adet limon çubuk tarçın 1 tatlı kaşığı tane karabiber bir tatlı kaşığı karanfil 3 litre suyla kaynatalım günde 2 bardak yemeklerden sonra içelim

ben bu kürü tam 3 tencere yaptın vede içrim 10 gündür içiyorum 9 kilo su içtim inceldimmi hayır ama yememe dikkat edemedim şimdi de sirkeli su deneyecem bırakıyorum bu kürü zaten kürle zayıflayanlar fazla uzatmamalıymış vücüd hemen bağışıklık yapıyormuş dengesini şaşırmak için her hafta başka kür deneyelim bence

Merhaba arkadaŞlar.uzun bır aradan sonra yıne bu dıyete baŞladım.ÇÜnkÜ en ıyı sonuÇ aldıĞım dıyet bu.taŞınma telaŞım dolayısıyla dıyetı yapamamamıŞtım.bu sÜre ıÇınde kılolarımı gerı almadım Çok ŞÜkÜr.Şımdı tekrar baŞladım.kendımı en tok hıssettıĞım dıyet sanırım bu.var mı benımle baŞlıcak olan bırbırımıze destek oluruz.Şu an 62 kıloyum.boyum 166cm 4 kılo daha vermem lazım.

elifce haklısın benimde en iyi sonuç aldığım diyet bu gel beraber yapalım ben bu sabah 1 dilim kepekli ekmek ve 1 haşlanmış yumurta yedim 12 puan sanırım

tamam arkadaşım yapalım beraber.ben sabah=yumurta,peynir ve 5 tane yeşil zeytin yedim 3 puan ediyo.öğlen ise=tavuk,yoğurt(az),bitter 1 parça,10 tane badem =12 puanşu ana kadar toplam 15 puan kullandım .bakalım akşama neler yicem.cokacimcoook

X