Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

motivasyona ihtiyacı olan arkidişler için söylüyorum.bu diyeti 1 hafta boyunca disiplinli bi şekilde yaptım ve 3 kilo verdim.daha öncede klasik bir şekilde yememe içmeme dikkat ederek 2 kilo vermiştim.kilo vermem durunca bu diyete başladım.yani arada vücüdü şaşırtmak lazım.1 hafta yapabildim sonra zaten çok fazlam yok diye bıraktım.ve 2 haftadır önüme geleni yiyorum.işin en güzel yani hala kilo almadım.ama yinede kesin bi şekilde söylüyorum.uzun süre yapmayın ara verin.çok şeyden eksik kalıyo çünkü vücut.mesela meyve.sağlıklı olduğunu düşünmesemde 1 yada 2 haftalık yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum

selam kızlar pazar diyeti uygulamaya başladım
pazar günü yediklerimin toplamı:40 puan
bugün
sabah çeyrek simit: 8 puan + ince 1 dilim kaşar peynir 1 puan + 3 zeytin = tam bilemediğim için 10 puan saydım

öğle: malesef pide döner yedim :KK43:(( 25 puan
35 puan etti
akşama nohut, pilav yaptım ama ben yemicem tabiki sadece danone activya yiyicem 12 puan

merhaba kızlar bende bu gün bu diete başladım...
sabah:9 puan
öğlen:
tavuk suyu ve 3 parça haşlama eti:0 puan
ikindi:40 gr. bitter çikolata:10 puan
akşam:mantar yemeği,kaşarlı soğanlı,2 dilim kız. ekmek:28 puanetti 47 puan
3 puan hakkımla neler yesemki?:roflol:

bu diyete bugün ben de başladım. sabah kahvaltı yapma imkanım olmadığı için iş yerinde simit yedim ve 25 puandı. öğlen tavuk ızgara yedim yani 0 puan ama çeyrek domates yedim yanında ona 2 puan verdim..akşam da iki dilim kızarmış ekmek yani 16 puan, bir kibrit kutusu kadar beyaz peynir yani 1 puan ve üç yemek kaşığı da yağsız kabak yemeği yedim o da 4 puan. bugünü 48 puanla kapatmış oldum :) diyet çok hoşuma gitti, kesinlikle aç kalmadım ama bencede ara vermeden yapılabilecek bir diyet değil. çünkü sağlıklı olmaz.

motivasyona ihtiyacı olan arkidişler için söylüyorum.bu diyeti 1 hafta boyunca disiplinli bi şekilde yaptım ve 3 kilo verdim.daha öncede klasik bir şekilde yememe içmeme dikkat ederek 2 kilo vermiştim.kilo vermem durunca bu diyete başladım.yani arada vücüdü şaşırtmak lazım.1 hafta yapabildim sonra zaten çok fazlam yok diye bıraktım.ve 2 haftadır önüme geleni yiyorum.işin en güzel yani hala kilo almadım.ama yinede kesin bi şekilde söylüyorum.uzun süre yapmayın ara verin.çok şeyden eksik kalıyo çünkü vücut.mesela meyve.sağlıklı olduğunu düşünmesemde 1 yada 2 haftalık yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum

sağol canım,bende 2 hafta yapıp başka bir dietle devam etmeyi düşünüyorum...meyvesiz bende dayanamam zaten,2 haftada 3-4 kilo verebilirim inşallah....kaydirigubbakcemile5

anladığım kadarıyla hayatımızdan şekeri bakliyatı ve tahılı çıkarırsak vereceğiz kiloları bende bugünden itibaren bkaydirigubbakcemile2aşlayacam sonuçlardan haberdar ederim sizleri

günaydınlar...sabah 10 puanlık bir kahvaltı yaptım,ekmeği kızarttım ,ama 1 dilim den 2 lokma fazla yedim ve 1 puan fazla yazdım,kaşar ve tereyağı yedim ama 100 gr. değil tabiii 50 gr. peynir,20 gr. tereyağı ancadır....bugün 2. günüm .83 kiloyla başladım bakalım cumaya durum ne olacak?

bugün aldığım puanları yazayım bakalım kaç puanım kalmış?
a.s.sabah 10 puan,önceden hesaplamıştım..öğlen tavuk suyu içtim 0 puan,4 küçük ekmekli köfte yedim ızgara gibi pişirdim ama ekmekli diye 8 puan 2lokma ekmek attım ağzıma ve az ketçep mayonez ama 1 er çay kaşığı onlarda 2 puan,bitter 10 puan kahvem şekersiz ama süttozu var 5 gr. ancadır oda 2 puan diyelim..anaaaaa akşama puanım kalmadımı yoksa??hesapladım:32 olmuş ohhh rahatladım,akşama yiyeceğim belli..yumurta salatası yapıcam 2 yumurta 1 puan,2 taze soğan 2 puan 2 dilim kızarmış ekmek:16 puan hepsi 49 puan 1 puanda yemiş kabul edeyim 50 puan oldu işte...yine 50 yi geçmedim yaşasın derken cevizi unuttum 4 puan etti mi 53 puan tüh bugün geçirdik....

Son düzenleme:
selam kızlar hoşgeldiniz bende 40-50 puan arasında gidip geliyorum.umarım başarılı oluruz.ben bugün sabah=1 dilim tost ekmeği+peynir+yeşil zeytin 5 tane=10puan
öğle=haşlama tavuk+1 çaykaşığı puding+yarım çay bardağı ayran=5 puan
arada=2 tane turp+5 fıstık=3 puan
ŞıMDıLıK TOPLAM=18 daha sonrada şunları yicem;
akşama=ton balığı+salata=6 puan
arada=1 meyve=16 puan
GÜNÜ 40 PUANLA KAPATIYORUM:)sositososito

selam kızlar hoşgeldiniz bende 40-50 puan arasında gidip geliyorum.umarım başarılı oluruz.ben bugün sabah=1 dilim tost ekmeği+peynir+yeşil zeytin 5 tane=10puan
öğle=haşlama tavuk+1 çaykaşığı puding+yarım çay bardağı ayran=5 puan
arada=2 tane turp+5 fıstık=3 puan
ŞİMDİLİK TOPLAM=18 daha sonrada şunları yicem;
akşama=ton balığı+salata=6 puan
arada=1 meyve=16 puan
GÜNÜ 40 PUANLA KAPATIYORUM:)sositososito
GÜZELİM BENCE 50 YE TAMAMLA VÜCUDU BİRDEN ALIŞTIRMA..HATTA 50-60 ARASI BİLE KİLO VERİLEBİLİYORMUŞ CANIM,YİNEDE SEN BİLİRSİN....kaydirigubbakcemile5

ben varım ben bende bugün başladım bu diyete yarında aynen devam edecem inş veririm benimde 58 olmam lazım yani 58 ken kendimi utlu hissediyorum şuan 68 kiloyum 2 çocuk annesiyim ayrıca

ben bugün 2 öğün yiyebileceğim için,sabahı 15 puanla kapatabildim,1.5 dilim kız. ekmek,5 zeytin,az çemen,tereyağı,peynir....
pideli günüm var orada 1 porsiyon pide yiyeceğim 25 puan... akşam meyve olabilir zaten 10 puanım kalıyor düşünücem..canım yine çok çekerse belki 40 gr. bitter yerim.....

ya arkadaşlar listede bitter çikolata için iki değer vermiş hangisi doğru ya kafam karıştı 100 gram kaç puan acaba

bu diyet listesinde 20 gr tostun puanı 8 yazılmış ancak tost iki dilim ekmekten yapılıyor yani 24 puan olması gerekmez mi? hatta içinde peynir de var, 1 puan da onu saymak lazım. kafam karıştı :KK43: bilen biri açıklayabilir mi? bu sabah yedim tostu ama nedense puanı 8 gibi düşünemedim.

canım tost dediği 1 dilim tost ekmeği=8 puan.sen iki dilim tost ekmeği ve kaşardan tost yapmışsan 17 puan eder
eğer normal ekmekten yaptınsa 24

kızlar 2 günüm bugünü sabah patates kızartması ve akşamda iskender yiyerek kapadım sanırım kendime puan bakımından zengin menü seçtim yarın 3, gün bakalım ne olacak

ya arkadaşlar listede bitter çikolata için iki değer vermiş hangisi doğru ya kafam karıştı 100 gram kaç puan acaba
güzelim bendeki listede bitter: 24
sütlü:55 herhalde bir yanlışlık olmuş aynı geçmiş...kaydirigubbakcemile5

bu diyet listesinde 20 gr tostun puanı 8 yazılmış ancak tost iki dilim ekmekten yapılıyor yani 24 puan olması gerekmez mi? hatta içinde peynir de var, 1 puan da onu saymak lazım. kafam karıştı :KK43: bilen biri açıklayabilir mi? bu sabah yedim tostu ama nedense puanı 8 gibi düşünemedim.

evet canım 1 dilim tost ekmeği 8 2 dilimden yapılan tost peyniriyle 17 puan.....kaydirigubbakcemile5

bugün sabah 2 dilim kız. ekmekle kahvaltı:20 puan yazdım,zeytin,5 adet ve 75 gr. peynir yedim
öğlen 1 dilim kız. ekmekle yahni yedim ve az salata,12 puan yazdım,bitter yedim yine 40 gr. 10 puan 8 puan kaldı ,akşam yarım dilim ekmekle yahni ve salata az,onada 8 puan sayarım artık....

güzelim bendeki listede bitter: 24
sütlü:55 herhalde bir yanlışlık olmuş aynı geçmiş...kaydirigubbakcemile5

tamam canım saol.o zaman yarım paket yani 40 gr bitter yaklaşık 10 puan eder.e süpeeeeeeer.tatlı krizim tutuyo bu aralar.yarım paket bitter de 6 tabletcik var.yani 1 tablet atsan ağzına yavaş yavaş emsen en fazla 2 puan.tatlı krizini bastırır.her öğünden sonra bir tablet atsan ağzına toplamda 20 gr bitter yemiş olurum ki o da 5 puan eder:):sm_cool:

X