Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın dünü tam 50 puanla kapadım dün akşam annemlerde yemekteydik vallahi zor kurtardımü

bu sabah
1 dilim kepek ekmek- 6 puan yarım domates - 3 puan 1 kupa şekersiz çay - 0
toplamda kahvaltı 9 puan

arkadaşım ekmek 12 p değilmi

ben beceremiyorum zaten arkadaşım hergün bu gün olcak diyorum bu 4. gün hep 100e yakın cokacimcoook ama arkadaşlar dikkate alır belki:asigim:

paresss ben 1haftadır krom kullanıyorum faydası oluyor istersen deneyebilirsin hamurişi ve tatlı isteğini kesiyor acıkınca hamurluşeylere saldıran ben ekşili tuzlu gıdalar arıyorum şimdi
ayrıca tavuk,peynir,yumurta çok sevdiğim yiyeceklerden olunca bu diyette hiç zorlanmıyorum.başlığı açan ve yardımcı olan tüm arkadaşlara çooook teşekkürlerkaydirigubbakcemile5

aaaa paress sende krom kullanıyomuşsun topikde şimdi adını gördümbende tereciye tere satmaya çalışıyomuşum
1 kepekli elmek 8
peynir 1
şekersiz çy ve neskafe 0
1 portakal 16

25 olmuş bile ama öğleyin yumurta akşamda balık+alata dengelemeye çalışırım artık

kızlar ben sabah 1 dilim kepek ekmek yedim üzerinde 100g ındaki karbonhidrat değeri 49,5 g yazıyor bir dilimide 25 g a denk geliyor o zaman bir diliminde 12,5 g karbonhidrat var demek oluyor sanırım, bu listedeki puanlar bu gıdaların içerdiği gram cinsinden karbonhidrat miktarları mı acep?

kızlar bu diyeti 2 haftamı yapıcaz yani öğle bir kuralmı var? sağlıksız bir diyet değil bence ben bıkana kadar devam edicem ...

kızlar dün internet yoktu yazamadım listeye benide ekleyin dün:
1 tane kaysı:6p
pideli tavuk döner:25p
ayran:5p
sucuk:1p
ekmek:12p
49p kapadım günü
bgn henüz 1kaysı üzerineyim
6p
bazı arkadaşlar kilo alınır fln yazmış ben almadım iki gün yaptım 1.5 kilo verdim sonraki hafta uyamadım ve yediğim yaş pasta baklava fln hadi var hesabı yok
reglide olmuştum sadece yarım kilo aldım
bence bunu uyguladıktan sonra koruma programı yaparsak hiçte almayız
bi arkadaşta sucuk kaşar fln zaralı demiş hergün onları yemiyoz zaten kendine göre liste oluşturup onları tamamiyle çıkarabiliriz bence yani yemek istemeyemn haftada 2 gün balık ve tavuk yiyin diyolar onlarda 0 pbu şekilde ayarlanabilir 4 gün gitmiş oluyo kafadan sonraki günlerde sebzeyle geçtimi iş bitti
benide ekkkklllllllllllleeeeeeeeeeeeyyyyiiiiiiiiiinnnnnnnnnn
sempatikçim önceki gün sana özlden yazmıştım

tünaydın kızlar. baktım ekleme ve çıkarma yaptım. yinede girmek çıkmak isteyen olursa msj atsın.
ben dün müshil almıştım oyüzden felaket su toplamış durumdavücudum. kilo almış durumdayım yani ama yarına geçer sanırım. kahvaltı 1 dilm kepekli ekmek 50gr kaşar 13 puan. bugün bende size özenirsem inşallah. 40 lı rakamlarla kapatırım. hadi görüşürüz

ekmeğin paketini yeni açtım bu arad k.rakamı 100gr için 38.21 yazıyo 400gr poşet. onu ayarlamaya çalışıyorum bi hafta yetecek şekilde. ancak böle buldum çözümü napim. a.s.

Son düzenleme:
listenin son hali budur
canim benimya listeyle ilgilendigin icin cok tesekkur ederim ben hala devam ediyorum bugun 50 puani gecirmedim ama acayip canim tatli biseyler istiyo biskui yeyip kurtuluyorum bende
sen niye bi beremedinya
aslinda zevkli oluyo valla ben basindan beri cok guzel gidiyorum
[/QUOTE]

beni de listeden cikarirmisin bu hafta bu diyeti yapmayacagim..

kızlar patates püresi ve bir kase toğurt kaç puan eder
250 gr yoğurt 12 puan yazıyor
heralde bnm kasemde 5 puan eder

öğle yemeğinde yarım kase yoğurt ve bol salata yedim
yoğurt için 6 puan + salata içinde 6 puan desem 12
sabah 15 + öğle 12 = 27 geriye 23 puanım kalır süperr

öğle yemeğinde yarım kase yoğurt ve bol salata yedim
yoğurt için 6 puan + salata içinde 6 puan desem 12
sabah 15 + öğle 12 = 27 geriye 23 puanım kalır süperrhihoyyythihoyyyt

kızlar bu diyeti 2 haftamı yapıcaz yani öğle bir kuralmı var? sağlıksız bir diyet değil bence ben bıkana kadar devam edicem ...

evet canim aynen sana katiliyorum bende sagliksiz gormuyorum normal diyetteki gibi yediklerime dikkar ediorum ve bunlari puanla yiyorum
iste bakliyattan falan uzak durulcak onlardanda uzak duruyorum
meyva canim isterse yarisini yiyip ona gore puanlama yapiyorum bende birakmicam bu diyeti ve cok hizli kilo vermiyorum yine ayni vereyorum iyiki bu diyete basladim insallah bu haftda 1 kilo verebilirim

kızlar dün internet yoktu yazamadım listeye benide ekleyin dün:
1 tane kaysı:6p
pideli tavuk döner:25p
ayran:5p
sucuk:1p
ekmek:12p
49p kapadım günü
bgn henüz 1kaysı üzerineyim
6p
bazı arkadaşlar kilo alınır fln yazmış ben almadım iki gün yaptım 1.5 kilo verdim sonraki hafta uyamadım ve yediğim yaş pasta baklava fln hadi var hesabı yok
reglide olmuştum sadece yarım kilo aldım
bence bunu uyguladıktan sonra koruma programı yaparsak hiçte almayız
bi arkadaşta sucuk kaşar fln zaralı demiş hergün onları yemiyoz zaten kendine göre liste oluşturup onları tamamiyle çıkarabiliriz bence yani yemek istemeyemn haftada 2 gün balık ve tavuk yiyin diyolar onlarda 0 pbu şekilde ayarlanabilir 4 gün gitmiş oluyo kafadan sonraki günlerde sebzeyle geçtimi iş bitti
benide ekkkklllllllllllleeeeeeeeeeeeyyyyiiiiiiiiiinnnnnnnnnn
sempatikçim önceki gün sana özlden yazmıştım

canm benim valla bana msj falan gelmedi olsa alirdim ben aceba ozelde bi sorunmu var ne bi arkadasta demis gonderdim diye ama bana gelmedi bilmem neden

9-15 mart arası k. diyeti yapanlar

1-sympathique-----başlangıç kilosu--------- 56

2-periliev-----------------------------------------------

3-myocean76--------------------------------------- 56

4-lya---------------------------------------------------- 70.5

5-minni------------------------------------------------ 74.5

6-editoryal------------------------------------------- 59

7-yağmur9303------------------------------------- 84.6

8-sude_tolga--------------------------------------- 55

9-bhtykzkylmz------------------------------------ 52.7

10-qwert---------------------------------------------- 63.5

11-nix------------------------------------------------- 59

12-vildan--------------------------------------------- 61__bu arkadasi listeden cikar canim oyle istemis

13-26lilyum35------------------------------------- 67.8

14-paresssss------------------------------------- 50.4

15-eylülce----------------------------------------- 82

16-bubu-------------------------------------------- 65.6

17-referans-------------------------------------- 74.8

18_zemus--------------------------------------- 65.8

19-life_city-------------------------------------- 70

listeden çıkmak isteyen msj atsın sileyim girmek isteyende kilosuyla birlikte yazsın. özelim açık . hadi hayırlı olsun hihoyyyt

listenin son hali budur

vildan arkadas listeden cikmak istemis canimyazisidida bu
beni de listeden cikarirmisin bu hafta bu diyeti yapmayacagim
..[/QUOTE]

kizlarrr bende sabah 16 puanlik kahvalti yaptim
birazdan misafirlige gitcem orda dolma manti yapcaz dugunleri var hazirlik aceba azcik yesem puani kac olur bilmiyorum
yugurdun 250 grsi 12 puan onu biliyorum
dolma mantida hamur oldugu icin baya bi puan tutar yersem aksam yemeyip 50 puani tamamlarim yada aksam 0 puanli seyler yersem iyi

kızlar eti formun kepekli bisküvisi kaç puandır bilen var mı hani takoz gibi sert olan ince

X