Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

inşallah bu diyetle şekeri ve ekmeği hayatımdan çıkarıcam...çünkü şekeri ve ekmeği cok tuketıyorum ...günde 1 ekmek yediğim oluyodur..ekmeksiz doymuyorum...çayımı kahvemi orta boy fincanda içiyorum onada 3-4 şeker atıyodum...

anam anamdelikafadulden delü 1 ekmek nası yiyon ben 2 günde zor yiyorum. gerçi benim kabızlık şeysi:eek: şekeri iptal ediyosun bacım 4 şeker 48 puan senin öğün tamam olur:eek:klava:

canım o yumurta için verilen liste yani omlet gibi düşün. ama sadece menemen tüketeceksen dometes biber puanlarını baz al derim ama uzman dilim-tatlicadiarzu-

anladım canım...neseki çok az yedimm..

bi küçük dilimden az da ekmek yedik...yine ucuz atlattık kaydirigubbakcemile2

Off en acı şey ekmek yemesem olur aramam bile ama ben şekersiz çay nasıl içerim bilmiyorum
normalde şimdi çay içen ben içmiyorum şeker atarım die

öle deme canım ya Allah can sağlığı versin. bende öyleydim eskiden 10 seneden fazla oldu şekersiz içiyorum şimdi üstüne para verseler şeker atamam. Alıştırın kendiniziyasakkelime

bugün saat 04.30 kalktım annem rahatsızlandı acile gitmk zorunda kaldık.neyseki şimdi daha iyi sabah kahvaltımı 08.00 de yapabildim.
1 bardak lahana suyu:1 p
1 dilim kızarmış ekmek:8 p
biraz peynir:1 p
1 yumurta:0 p
şekersiz çay:0 p
toplam:10 p

bugün 2.günümdeyim az önce tartıldım ve 1 kilo gitmiş görünüyor tabi regl dönemindeyim ne kadar doğru bilemiyorum.dünü 53 p kapattım..............ama gerçekten süper bir diyet puanın bittimi suçluluk duygusundan hiç bir şey yemiyorsun çok güzellgamyoncuiremsu

Evet çok istiyorum şeker atmadan içmek ama olmuyooo
ama 2 hafta kilolatım için gerekirse çay içmicem
inş. Bu arada alışırımm bizim ailede şeker hastalığıda var örnek almıyorum alışmama gerek aslında

anam anamdelikafadulden delü 1 ekmek nası yiyon ben 2 günde zor yiyorum. gerçi benim kabızlık şeysi:eek: şekeri iptal ediyosun bacım 4 şeker 48 puan senin öğün tamam olur:eek:klava:

yiyodum işte canım ya ekmek yemeden doymuyodum.:eek:..şekeride iptal ettim dünü 48 puanla kapadım ...
bugünde kahvaltıda
1 yumurta haşlanmış 0p
beyaz peynir 1p
kaşar 1p
maydanoz 1p
şimdide yarım fincan sütle nescafe içiyorum yarım bardak süt 3p ediyo ama yarımda tatlandırıcı attım 4p diyorum...
şuanda 8 puandayım...kaydirigubbakcemile2

bugün saat 04.30 kalktım annem rahatsızlandı acile gitmk zorunda kaldık.neyseki şimdi daha iyi sabah kahvaltımı 08.00 de yapabildim.
1 bardak lahana suyu:1 p
1 dilim kızarmış ekmek:8 p
biraz peynir:1 p
1 yumurta:0 p
şekersiz çay:0 p
toplam:10 p

bugün 2.günümdeyim az önce tartıldım ve 1 kilo gitmiş görünüyor tabi regl dönemindeyim ne kadar doğru bilemiyorum.dünü 53 p kapattım..............ama gerçekten süper bir diyet puanın bittimi suçluluk duygusundan hiç bir şey yemiyorsun çok güzellgamyoncuiremsu

geçmiş olsun canım ya:Saruboceq:

hiç bende öle suçluluk duygusu falan olmuyokaydirigubbakcemile3 ilk gün ilk gün iki katı kadar falan yedim yinede verdim biraz. bugün ikinci gün yani dün sabahladım çünkü. 48 puandım en son bas bas bağırıyorum galetanın puanı diye kimse cevap vermiyo. 10 kadar beklicem söleyen olmazsa yiycem artık napimlaelaelaelaelae

hiç bende öle suçluluk duygusu falan olmuyokaydirigubbakcemile3 ilk gün ilk gün iki katı kadar falan yedim yinede verdim biraz. bugün ikinci gün yani dün sabahladım çünkü. 48 puandım en son bas bas bağırıyorum galetanın puanı diye kimse cevap vermiyo. 10 kadar beklicem söleyen olmazsa yiycem artık napimlaelaelaelaelae

galeteyi bilmiyorum ama dün fındık grissiniyi sormuştu 1 tanesi 3p. mış...

sağol canım
ben daha önce söylemiştim
galetanın 1 tanesi 3 p tatlımmkaydirigubbakcemile5

galeteyi bilmiyorum ama dün fındık grissiniyi sormuştu 1 tanesi 3p. mış...

sağol canım ben 10 dk daha çığırayım sonra yiycem. hayır yemeye kesin yiycemde kaç tane yiyeyim diye soruyorum.

kızlar galetanın (ince kepekli) puanı kaç yahu Çok üzgünüm çoook

sağol canım
ben daha önce söylemiştim
galetanın 1 tanesi 3 p tatlımmkaydirigubbakcemile5

kız görmedim ben o yazıyı özür dilerim:eek: nerden buldun sen bu puanı ben topikteki bütün listelere batım nettede araştırdım bulamadım. yiyeyim bari iki üç tanecokacimcoook
bağırdım okadar enerji kaybettimsırnaşık şey

kız görmedim ben o yazıyı özür dilerim:eek: nerden buldun sen bu puanı ben topikteki bütün listelere batım nettede araştırdım bulamadım. yiyeyim bari iki üç tanecokacimcoook
bağırdım okadar enerji kaybettimsırnaşık şey

sengözlerimebaksanabsakın enerji kaybetme bu diyet için çok geçerliyasakkelime bende almıştım galeta ama sade olanlardan onun üzerinde yazıyordu.karbonhidrat değeri:3.003 diye kepekli daha düşüktür herhalde blmiyorum yani birde benimki şu kalın olanlardan gerisini sen düşün ince ve kepekli 2 falandır herhaldelaelaelaelaelae

Evet çok istiyorum şeker atmadan içmek ama olmuyooo
ama 2 hafta kilolatım için gerekirse çay içmicem
inş. Bu arada alışırımm bizim ailede şeker hastalığıda var örnek almıyorum alışmama gerek aslında

canım aynen bende senin gibiyim..ailede şeker hastası var ve

ben çayıma öle şeker atardım ki 4 kaşık fln..

6 gündür şekersiz çay içmeyi deniyorum(tabi çok az kaşıın ucuyla atıyom) bi türlü alışamadım..

o kadar zor oluyo ki..günde 3 4 fincan çay içen ben..şimdi sadece sabah kahvaltısında çay içiyom oda bitiremeden -tatlicadiarzu-

ama denilenlere bakarsak belirli bi süre sonra alışıyosun daha asla şekerli içmek istemiyosundelikafadulden

inş alışıcaz...şekeri bıraktım bırakalı vücudumda bi sıkılaşma oldu sanki..

ben her yemeğede ayriyetten tuz atardım..onuda bıraktım..vücudum kendine gelmeye başladıkaydirigubbakcemile2

Merhaba kızlar
Bende 6. takımda yarışıyorum geçen haftadan bu yana malesef 1100 gram almışım bende yarından itibaren bu diyeti uygulayacağım şeker flan uzuunn yıllardır kullanmadığım için kolay olacağını düşünüyorum buraya sizede durmu yazarım.

Kızlar birşey sorucam bu diyet sürekli yapılmaz değil mi veya ne kadar süre ile uygulanması öneriliyor bilgisi olan var mı?

images

bunun kepeklisinden yedim işte aynı şeyden bahsediyoruzdur umarım. 3 puansa çok iyi 1 dilim ekmek yerine 4 tane bundan yerimcokacimcoook

X