Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

canım bende arada sebze ve meyva yediğim içinmi kilo vermekte zorlanıyorum acaba. ben bu diyetle 3 ayda 45 kilo vermiş biri olarak bu kez çok yavaş gidiyorum.
zaten karbonhidrat listesinde sebze ve meyvadan uzak durun yazıyordu. (bendeki o kaybettiğim listede)
o zaman ben peynir yumurta tavuk burger az yoğurt ve ara sıra taze incir yiyordum sadece.
sebzelerden uzak durup deniycem önümüzdeki hafta. bakalım ne olacak?bilmiyorumkismile:uhm:

kızlar ya az önce yazdım yazdım oğlum geldi silinmiş üfff.
neyse baştan artık.
canım bu yüzden moralim çok bozuk,meyveyi çıkarmamız lazım.yaz günü zor ama incelmek bizi daha çok mutlu edecek.
ben 2 sene önce kabızlık çekmeme rağmen çok iyi vermiştim.
ama meyve ağzıma bile sürmemeiştim.
şimdi yarın dan itibaren diyeti daha katı yapcam.moralim bozuk açıkcası havalardan varislerim ödem yapıyor.benim varisler çok kötü durumda .birz hafiflesem spora başlıcam ama selinin dediği gibi moral bozukluğundan el ayak kalkmıyor ki

KH-diyeteni cok duydum...
selintepe sen ilgileniyorsun sanirim bu konuyla..
nekadar KH almam gerekiyor günlük bende katilmak istiyorum da ...yardimci olabilirsen eger sevinirim

bu arada boyum 170 kilo 67

Canım, senin de vermen gereken kilo çok az, o yüzden çok az karbonhidrat alman gerekiyor ki bu da 20-30 demek. Bugün yazılanları okuyabilirsen son keşifleri ve ne yapmamız gerektiğini tekrardan yazdım yeni gelenlere yardım olsun diye. Tamam, bana uyar dersen listeye dahil ediyorum seni.

damdan düşenden sağlıklı zayıflatan diyet ti benim 2 sene önce uyguladığım.hatta kk da aratsanız bulursunuz topiğini.bende kitabı da var.bir iş adamı bu diyetle veriyor kilolarını ama adı kb diyeti değil.

O kadar yazının arasında bir yerde boydan fotoğrafımı istemişti kızlardan birisi, darkolive diye hatırlıyorum, yanlış mı hatırlıyorum bilmiorum ama. Bir türlü onu cevaplamaya sıra gelmemişti. Bugün de uğraştım hala o sayfaya gelemedim iyi mi. O yüzden şimdi ekliyorum merak eden herkesin dikkatine.
Çok değişmiş miyim sizce?

$önce.jpg

$sonra.jpg

O kadar yazının arasında bir yerde boydan fotoğrafımı istemişti kızlardan birisi, darkolive diye hatırlıyorum, yanlış mı hatırlıyorum bilmiorum ama. Bir türlü onu cevaplamaya sıra gelmemişti. Bugün de uğraştım hala o sayfaya gelemedim iyi mi. O yüzden şimdi ekliyorum merak eden herkesin dikkatine.

harikasınnnnnnnnnnnnn

kızlar ya az önce yazdım yazdım oğlum geldi silinmiş üfff.
neyse baştan artık.
canım bu yüzden moralim çok bozuk,meyveyi çıkarmamız lazım.yaz günü zor ama incelmek bizi daha çok mutlu edecek.
ben 2 sene önce kabızlık çekmeme rağmen çok iyi vermiştim.
ama meyve ağzıma bile sürmemeiştim.
şimdi yarın dan itibaren diyeti daha katı yapcam.moralim bozuk açıkcası havalardan varislerim ödem yapıyor.benim varisler çok kötü durumda .birz hafiflesem spora başlıcam ama selinin dediği gibi moral bozukluğundan el ayak kalkmıyor ki

Yavaş yavaş hayatım, acele etme ve umutsuzluğa kapılma. Hepsini vereceksin, yanımızdan ayrılma yeter. Bugün yazdığım son maddeleri okudun mu bilmiyorum ama ben de pazartesinden itibaren orda yazdıklarıma tam olarak uyacağım, biraz gi değerleriyle de ilgili, meyvelerde yüksek gi değerleri evet. Moral bozukluğunu öyle iyi anlıyorum ki. Birkaç hafta sonra çok şey değişecek yemin ediyorum.

Eki Görüntüle 47846

Eki Görüntüle 47847

tatlişkom süpersin biraz daha büyük yükleseydin inceleme fırsatımız olurdu ama :jeyyar: ben istedim canım fotoğrafı :))) bu kadar küçük olmasına rağmen foto muazzam bir fark var hem tarzında hem bedeninde tebrikler şekerim

vereliniortak

Fast Upload picture, share over internet | image upload | free image hosting canım istersen burdan yükle 3. linki yapıştır buraya :kahve:

bugün sessiz burası herkez cenazeye gitti sanırım...

BıHTER'i gömmeye
:roflol: :roflol:

24.06.2010 perşembe

yarım dilim k.ekmeği (6) yarım domates(3) salatalık (4) peynir çeşitleri (2) zeytin 4 tane(1)= 16

1 fincan sütle şekersiz nescafe (3)

3yemek kaşığı lor 3dilim sucuk 2 yumurtalı süpperrr bir yemek = 4verim mi selincim peynir için

hindi burger + azıcık maydonoz = 1

24 mi oldu selin sen bi daha say

wc1 yarım saat spor 2.5 litre su 1 tane form çayı

Son düzenleme:
Yavaş yavaş hayatım, acele etme ve umutsuzluğa kapılma. Hepsini vereceksin, yanımızdan ayrılma yeter. Bugün yazdığım son maddeleri okudun mu bilmiyorum ama ben de pazartesinden itibaren orda yazdıklarıma tam olarak uyacağım, biraz gi değerleriyle de ilgili, meyvelerde yüksek gi değerleri evet. Moral bozukluğunu öyle iyi anlıyorum ki. Birkaç hafta sonra çok şey değişecek yemin ediyorum.

inşallah canım zaten burdan aldığım moral de olmasa .
resimlerin harika seksi hatun olmuşsun waaaawvvvv resmen

tatlişkom süpersin biraz daha büyük yükleseydin inceleme fırsatımız olurdu ama :jeyyar: ben istedim canım fotoğrafı :))) bu kadar küçük olmasına rağmen foto muazzam bir fark var hem tarzında hem bedeninde tebrikler şekerim

vereliniortak

Fast Upload picture, share over internet | image upload | free image hosting canım istersen burdan yükle 3. linki yapıştır buraya :kahve:

Sayenizde ne çok şey öğrendim, hiç anlamam böyle şeyleri yüklemekten falan :))
Bi baksana çıkıyor mu resimler?

http://i1006.hizliresim.com/2010/6/24/5809.jpg

http://i1006.hizliresim.com/2010/6/24/5782.jpg

perşembe günkü menüm
sabah: az peynir çay 0 puan
öğlen : omlet 1 dilim ekmek yoğurt : 20 puan
akşam üstü: 15 kiraz 8 puan
akşamm1 tas cacık ızgara tavuk 5 toplam:33

X