Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

evet bende o 15 dklik videoyu izledim. 1 mil oluyormus galiba onu yapinca ama 2 mil olani bulamadim daha hala arayis icindeyim

selin ablamm annem karniyarik yapmis, ama bana düsmüyor askima vericemm benim parcami.. ici artmiss
sanirim annem maydonoz ve sogan dogramis icine... tavada yapmis icini, kiymayi yani ..

2 yumurta kiricam icine... kac puan olur????

KIZLARR kac puan sizcee

10 tane cilek yedim 100gr etti mi ki 8 puan?

Son düzenleme:
benim kuzenim mezoterapi tabi yanında diyet ve akupunkturla acayip incelmişti kızlar.
ama sanırım mezoterapi tarzı tedaviler için kilo vermek şart.
kilo verdikten sonra yapıyorlar ki sarkan vücut toparlansın
benim canım çok tatlıdır hiç dayanamam öyle şeylere o yüzden yanaşmıyorum.
selincim senin söylediğin karbokside canın yanmışmıydı?

Ebrucum, ben akapunkturun kilo verdiğine inanmıyorum açıkçası. Zayıflamak adına herşeyi denemiş birisi olarak onu da denedim haliyle. Deneyenler bilir, kesinlikle yanında bir diyet verirler ve o diyeti yaparken açlık hissetmeyeceğinizi iddia ederler. İddianın aksine aşırı hissetmiştim açlığı. Tüm seanslara gittiğim halde daha çok kilo almıştım. Diyeti yapamadım ki bi de. Akupunkturla inceleni ilk kez senden duyuyorum. Şaşırdım. akannehir
Mezoterapi'yi de iki üç sene önce yine internetten epey araştırdım, ama inanmadım bana kilo verdireceğine, çünkü kesin yargılar yoktu bu kanıda.
Karboksi olayına bizzat gördüğüm bir bayana heveslenerek girdim. Kavitasyon için anlaşmıştım önce, kavitasyon acısız bir yöntem ama öyle aman aman sıkılaştırıp inceltmiyor, ya da ben acele ettim diyelim çünkü çok kısa bir süre sonra ordaki bayanı görüp karboksiyle birlikte kavitasyonu denemeye karar verip başladım.
İlk seansa girerken rahattım çünkü doktor önce konuşuyor senle, fazla acı hissetmiyceksin diyor, ben de oh ne güzel diye düşünüp iyice ikna oldum ve başladım. Aman Allahım, normalde acıya aşırı dayanıklı olan ben kendimi zor tuttum bağırmamak için. İğnenin girdiği yer değil acı veren, karbondioksit gazının deri altında ilerleyişi esnasında acayip bir acı oluşuyor çünkü gaz deri altında sıkışıyor ve geçecek yer bulamayınca can yakıyor. Tek teselli veren yanı, sancı çok kısa süreli oluşuyor, beş on saniye. O bölge bitince başka bir bölgeye giriyor iğne, bu kez de orda sancı oluyor ama o da geçiyor. İki üç seans sonra etkilerinin süper olduğunu gözlemlediğimde o sancıya dayanmaya karar verdim ve hatta daha 10 seansım bitmeden 15 seans daha ödedim. Epeydir gitmiyorum misafirlerim hala burda, onlar gider gitmez devam inşallah.
Etkilerine gelince, bi kere o sarkık deri tamamen toparlanıyor, içe doğru bir incelme oluşuyor, kiloda çok fazla bir azalma görülmese de bedende çok farkediyor. Kol bölgem baya sarkmıştı mesela, havaya kaldırdığımda kolumu derisi aşağıyı gösteriyordu resmen :) Şimdi o görüntü yok çok şükür. Keşke spor yapsaymışım diyorum şimdi ama geçmişe dönemiyor insan. Bir de şu var, insan çok kilolu olunca morali de bozuk oluyor ve spor falan yapası, elini kaldırası gelmiyor o moral bozukluğuyla. Kilo verdikçe hareketleniyor insan, ben de geç kaldım spora böyle telafi etmek istedim. Olay bu şekerim.

bu gün epey düşük oldu puanım...

sabah

2 yumurta birini sarısı
1 tane yeşil biber
2 çatal peynirle omlet 3 kb

ara
1 fincan şekersiz türk kahvesi 0 kb.

öğle
tavuk burger
100 gr yoğurt 4 kb.

ara
peynir
yarım burger 1 kb

akşam
tavuk burger
peynir 1 kb

3 lt su
1 şişe soda
wc 3

akşamda çok acıkırsam peynir yerim belki

toplam 9 kb.

selincim rekor kırdım galiba...guclubacismile

bu arada kızlar ben peyniri suya koyup tuzunu çıkarmaya başladım bu gün.
tuz su tutuyor ya vücutta o bakımdan.

selin ablamm annem karniyarik yapmis, ama bana düsmüyor askima vericemm benim parcami.. ici artmiss
sanirim annem maydonoz ve sogan dogramis icine... tavada yapmis icini, kiymayi yani ..

2 yumurta kiricam icine... kac puan olur????

KIZLARR kac puan sizcee

10 tane cilek yedim 100gr etti mi ki 8 puan?

Aşkım, dün soğanı hesapladım ama sonradan pişman oldum. O kadar ayrıntıya girme taraftarı değilim artık. Yanında karbonhidrat almadığın sürece kıymalı yumurta gibi değerlendirme yaparım bugün. Yani 1 puan. Sonuçta 30 yumurta 30 soğan yemiyorsun, bence değeri de ancak o kadar yapar.

akupunkturda verdikleri diyet o kadar kötü ki,
salata yoğurt yiyorsun bende gitmedim ama kuzenim çok hırslıydı erkek arkadaşı - şimdiki eşi- zayıflamazsan evlenmem seninle demişti

Aşkım, dün soğanı hesapladım ama sonradan pişman oldum. O kadar ayrıntıya girme taraftarı değilim artık. Yanında karbonhidrat almadığın sürece kıymalı yumurta gibi değerlendirme yaparım bugün. Yani 1 puan. Sonuçta 30 yumurta 30 soğan yemiyorsun, bence değeri de ancak o kadar yapar.

valla bencede, sogansiz yemek mi olur... öle yapalim bencee kaydirigubbakcemile5

tamam 1 puan olarak hesaplarim iyi oldu bu...

cilek 10 tane yedim, 8 puan etti sanirim :gitme:

tsk ederim cevabin icin

bu gün epey düşük oldu puanım...

sabah

2 yumurta birini sarısı
1 tane yeşil biber
2 çatal peynirle omlet 3 kb

ara
1 fincan şekersiz türk kahvesi 0 kb.

öğle
tavuk burger
100 gr yoğurt 4 kb.

ara
peynir
yarım burger 1 kb

akşam
tavuk burger
peynir 1 kb

3 lt su
1 şişe soda
wc 3

akşamda çok acıkırsam peynir yerim belki

toplam 9 kb.

selincim rekor kırdım galiba...guclubacismile

bu arada kızlar ben peyniri suya koyup tuzunu çıkarmaya başladım bu gün.
tuz su tutuyor ya vücutta o bakımdan.

Valla Ebru, ilk haftanın rekortmeni sensin, alkışlıyorum seni. alkisalkisalkis Yarına kilonda epey etki eder gibime geliyor, bu arada yarın için çok heyecanlıyım. Kim ne kadar kilo verdi acaba? Ben sanki bir iki kilo vermişim gibi hissediyorum, bakalım çok merak ediyorum, tek korkum regl dönemi yakın ve birden su topluyor her yanım. Yarın sabah uyandığımda bu şokla karşılaşmak istemiyorum. 2 kilo bile aldığım olur bu dönemde birkaç gün sonra başlasın şişliğim diye dua ediyorum.

Valla Ebru, ilk haftanın rekortmeni sensin, alkışlıyorum seni. alkisalkisalkis Yarına kilonda epey etki eder gibime geliyor, bu arada yarın için çok heyecanlıyım. Kim ne kadar kilo verdi acaba? Ben sanki bir iki kilo vermişim gibi hissediyorum, bakalım çok merak ediyorum, tek korkum regl dönemi yakın ve birden su topluyor her yanım. Yarın sabah uyandığımda bu şokla karşılaşmak istemiyorum. 2 kilo bile aldığım olur bu dönemde birkaç gün sonra başlasın şişliğim diye dua ediyorum.

bende cok merak ediyorum yaaa
insallah 1000gr vermismdirrr

valla bencede, sogansiz yemek mi olur... öle yapalim bencee kaydirigubbakcemile5

tamam 1 puan olarak hesaplarim iyi oldu bu...

cilek 10 tane yedim, 8 puan etti sanirim :gitme:

tsk ederim cevabin icin

100 gr eder herhalde 10 çilek, kızlar tartmıştı herhalde çileği. 8 puan doğru. Yarınki tartında beklediğinden fazla çıkarsa kilon endişelenme sakın. Geçici bir dönem, haftaya daha çok vereceğine inanıyorum, bu haftanın fazlalıkları da gidecek çünkü haftaya.

Kızlar, geçen hafta belirttiğim gibi, Cuma yarışmamız sona erdiğinde yeni bir yarışma başlayacak. ızne ayrılmıyorum bu arada, Ağustos'ta ayrılmaya karar verdim, Ramazan'a denk getireceğim. O yüzden Pazartesinden itibaren iki gurup olacağız ve birbirimizle yarışacağız. Bir şablon oluşturup kura çekicem guruplar arasında. Her guruba eşit miktarda kilo dağılımı yapıcam. Katılmak isteyip istemeyenler yazarsa sevinirim Pazartesi'ye kadar, kayıtlar başladııı.
Tatlı bir çekişme olacağına inanıyorum, bakarız grup psikolojisi ile daha mı iyi kilo vereceğiz acaba, olmazsa sonraki hafta yine tekli yarışmaya döneriz.

Bu arada kızlar, gurup psikolijisi sorumluluk gerektirir. O yüzden bir hafta boyunca sürekli bir şekilde devam ettirecekler ismini yazdırırsa memnun olurum. Yani üç gün yaptıktan sonra hadi bana eyvallah ben gidiyorum olmasın lütfen. O zaman diğer gurup elemanlarına zarar vermiş olacaksınız, bu bireysel bir yarışma değil. Küçük bir ayrıntı, kaçamak yapacakları kast etmiyorum. Kaçamak yaptıktan sonra guruptan ayrılmak isteyeceleri kast ediyorum. Yani sonuçta her bir gurup elemanı tek tek bir hafta boyunca tüm listesini paylaşıp diğerlerini motive edip yüreklendirecek. Kaçamak yapınca kendi gurubunuz tarafından oklava yiyeceksiniz . :eek:klava:

akupunkturda verdikleri diyet o kadar kötü ki,
salata yoğurt yiyorsun bende gitmedim ama kuzenim çok hırslıydı erkek arkadaşı - şimdiki eşi- zayıflamazsan evlenmem seninle demişti

Valla şekerim, zayıflamazsan evlenmem seninle çok ağır bir laf. Yazık olmuş kuzenine öyle bir adamla evlendiği için. Adam tamamen görsel o zaman. En gıcık olduğum insan tipi. Ben kuzeninin yerinde olsam çok da tınn deyip yoluna gönderir, asıl ondan sonra hırs yapıp zayıflardım.

SABAH:1 tane haşlanmış yumurta+3 yemek kaşığı menemen(yumurtasız)+yarım simit+çay

ÖĞLE: Domates çorbası

AKŞAM:2 parça fırında somon balığı bu arada içinde domates soğanda vardı ama ben sadece soğan yedim fazla fazla su içmeye çalıştım bugün belki 50 yi geçerim çünkü gece midemde ne varsa çıkarttım söylemesi ayıptır sabah çok açtım ondan simit menemen ve yumurta 3 lüsü vardı bide ne zaman tartılıyoruz ve yazıyoruz? bu arada bugünde menüm eksik gibi midem çok hassas ondan toparlarım inş en kısa zamanda

KH-diyeteni cok duydum...
selintepe sen ilgileniyorsun sanirim bu konuyla..
nekadar KH almam gerekiyor günlük bende katilmak istiyorum da ...yardimci olabilirsen eger sevinirim

bu arada boyum 170 kilo 67

evet canım katılıyorum sana. ben evlenirkende kiloluydum ama bu kadar değildi tabiki.
şimdi eşim kilo vermemi istiyor haklı aslında kilom çok şu an.
inşallah veririm bende yarını merak ediyorum.
şu 3 güne çok canım sıkıldı aslında ama doğal afet durumuydu elden bişey gelmiyor.
ben yarışa varım grubum için elimden gelenide yaparım vallaki billaki.
kaçamak yok kaçmak yok... kaydirigubbakcemile2

Bu diyeti 7-8 sene önce lisedeyken yapmıştım.Babamla beraber hatta.Ben 13 babam 21 kılo vermişti.Kafayı yemiştik yemek yerken ünite hesabı yapmaktan.Geriye kalan alınan kılolarla birlikte bir daha ağzıma tavuk koyamamam oldu.Umarım sizde böyle bir bıkkınlık yaratmaz bu diyet.Kolay gelsin hepinize.

KH-diyeteni cok duydum...
selintepe sen ilgileniyorsun sanirim bu konuyla..
nekadar KH almam gerekiyor günlük bende katilmak istiyorum da ...yardimci olabilirsen eger sevinirim

bu arada boyum 170 kilo 67

hoşgeldin canım katıl tabi,
hepimiz zayıflayalım artık...:teytey:

Bu diyeti 7-8 sene önce lisedeyken yapmıştım.Babamla beraber hatta.Ben 13 babam 21 kılo vermişti.Kafayı yemiştik yemek yerken ünite hesabı yapmaktan.Geriye kalan alınan kılolarla birlikte bir daha ağzıma tavuk koyamamam oldu.Umarım sizde böyle bir bıkkınlık yaratmaz bu diyet.Kolay gelsin hepinize.

teşekkür ederiz,
bizde grup olarak ters etki yaptı valla canım hepimiz et düşkünü olduk.cokacimcoook

X