Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

100 gr eder herhalde 10 çilek, kızlar tartmıştı herhalde çileği. 8 puan doğru. Yarınki tartında beklediğinden fazla çıkarsa kilon endişelenme sakın. Geçici bir dönem, haftaya daha çok vereceğine inanıyorum, bu haftanın fazlalıkları da gidecek çünkü haftaya.

tamam ablammm sagolll motiven icinn

Kızlar, geçen hafta belirttiğim gibi, Cuma yarışmamız sona erdiğinde yeni bir yarışma başlayacak. İzne ayrılmıyorum bu arada, Ağustos'ta ayrılmaya karar verdim, Ramazan'a denk getireceğim. O yüzden Pazartesinden itibaren iki gurup olacağız ve birbirimizle yarışacağız. Bir şablon oluşturup kura çekicem guruplar arasında. Her guruba eşit miktarda kilo dağılımı yapıcam. Katılmak isteyip istemeyenler yazarsa sevinirim Pazartesi'ye kadar, kayıtlar başladııı.
Tatlı bir çekişme olacağına inanıyorum, bakarız grup psikolojisi ile daha mı iyi kilo vereceğiz acaba, olmazsa sonraki hafta yine tekli yarışmaya döneriz.

Bu arada kızlar, gurup psikolijisi sorumluluk gerektirir. O yüzden bir hafta boyunca sürekli bir şekilde devam ettirecekler ismini yazdırırsa memnun olurum. Yani üç gün yaptıktan sonra hadi bana eyvallah ben gidiyorum olmasın lütfen. O zaman diğer gurup elemanlarına zarar vermiş olacaksınız, bu bireysel bir yarışma değil. Küçük bir ayrıntı, kaçamak yapacakları kast etmiyorum. Kaçamak yaptıktan sonra guruptan ayrılmak isteyeceleri kast ediyorum. Yani sonuçta her bir gurup elemanı tek tek bir hafta boyunca tüm listesini paylaşıp diğerlerini motive edip yüreklendirecek. Kaçamak yapınca kendi gurubunuz tarafından oklava yiyeceksiniz . :eek:klava:

ben varimmm :lepi:

Sayenizde ne çok şey öğrendim, hiç anlamam böyle şeyleri yüklemekten falan :))
Bi baksana çıkıyor mu resimler?

http://i1006.hizliresim.com/2010/6/24/5809.jpg

http://i1006.hizliresim.com/2010/6/24/5782.jpg

süperrrrrrrrr sositososito

24.06.2010 menüm

sabah:

1 yumurta
3 sosis 1p
3 catal pastirmali yumurta 0,5p
1 catal sürme peynir

öglen:

2,5 tavuk kanat izgara firin kagidinda

aksam:

15 cilek 10p
(karni yarikin ici kalmisti kiyma yani kavurma) onu 2 yumurta ile omlet yaptim 1p

12,5 puan mi?

ay süperrrrrrr

2 litre su
1 wc

güzel demi selin abla

Süper ötesi Aylin90 :) Valla gitgide daha iyi oluyor listelerin, acıkıyor musun, eskisi kadar? Bu arada resmimi beğenmene sevindim, motivasyon açısından iyi olur kanaatindeyim.

Süper ötesi Aylin90 :) Valla gitgide daha iyi oluyor listelerin, acıkıyor musun, eskisi kadar? Bu arada resmimi beğenmene sevindim, motivasyon açısından iyi olur kanaatindeyim.

tsk ederimmmm
yok öle acikmiyorumm
ilk baslarda kan sekerim cok düsüyorduu
cilek süper iyi geldi yaa

son halin süperrr, üstün sacinn mükemmelll...

icimden heppp birinci olmak geliyorrrrr
öyle azimm geldiki icimeee

tsk ederimmmm
yok öle acikmiyorumm
ilk baslarda kan sekerim cok düsüyorduu
cilek süper iyi geldi yaa

son halin süperrr, üstün sacinn mükemmelll...

Sağol canım benim. Özellikle seçip en dağınık resmimi koydum ilk fotoğrafa ki, ne halde olduğumu anlayın diye. Hiç bakmazdım kendime hiçç. İlk fotoğraf, doğum günümde çekilmiş bir fotoğraf düşünsene ve kıyafetlerime bir bak. Öylesine bırakmıştım kendimi anlayacağın.

Sağol canım benim. Özellikle seçip en dağınık resmimi koydum ilk fotoğrafa ki, ne halde olduğumu anlayın diye. Hiç bakmazdım kendime hiçç. İlk fotoğraf, doğum günümde çekilmiş bir fotoğraf düşünsene ve kıyafetlerime bir bak. Öylesine bırakmıştım kendimi anlayacağın.

ay valla cok kötü oluyor insanin bakmamasii yaaa
o günler geri gelmicekkk insallah

Canım bişey sorucam, sen geçen Cuma'dan beri mi toplamda 600 gr. verdiğini anladın bugün tartıldığında, yoksa en son bi kaçamak tartılmıştın yine ondan sonra mı?

evet gecen cumadan beri 600gr vermisim bugün tartildim
kacamagim olmadi
dün gece 5 kraker cubuk yedim incelerden... ondanda birsey olmaz sanmiyorum
öyle bir kacamagi olmadi
yarin 1000gr olucak eminim

basladii aski memnu

Yok ben kaçamak derken kaçamak tartılmanı kastetmiştim, kaçamak yediklerini değil. 1 kilo da iyi regl dönemine göre, patates düşün :)

Misafirler ayaklandı bu arada, dizileri bitti galiba, gece girip kalan listeleri kopyalarım kızlar.

O kadar yazının arasında bir yerde boydan fotoğrafımı istemişti kızlardan birisi, darkolive diye hatırlıyorum, yanlış mı hatırlıyorum bilmiorum ama. Bir türlü onu cevaplamaya sıra gelmemişti. Bugün de uğraştım hala o sayfaya gelemedim iyi mi. O yüzden şimdi ekliyorum merak eden herkesin dikkatine.
Çok değişmiş miyim sizce?

Eki Görüntüle 47846

Eki Görüntüle 47847

canım ya süper değişim harikasın vallaki billaki.
bir daha sakın sakın geri dönme. çoook güzel olmuşsun.:hooray::nazar:

ablaa annem revani yaptiiiii
yememek icin kendimi zor tutuyomm
2 catal kac puan ederr

allahim tatli krizim tuttuuu
canim cok cekti yaaaaa
2 catal yicem ne dersinizzz

neyse babam götürdüüüüü tepsiyiii yememe gerek kalmadiiii kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 allahiiim cok güldüüüm
ayyyyyyyy mehmet naptin 2 catal birak dedimya sana diyo annemdee ayy canimmm,

ay duymadimkiii diyo babamda kaydirigubbakcemile3

dilini deydir. boşver yeme aylin
yedikten sonra pişman olacaksın zaten
ağzında tadı kalacak sadece... yeme ... yeme ...

X